لوول — در یک تصویر کامل سهشنبه شب در ماه ژوئن بدون ابر را در آسمان شش لوول دبیرستان ارشد ورزشکاران دریافت خوبی به دست آورده به رسمیت شناختن در مقابل یک جمع کوچک از اعضای خانواده و مربیان و مدیران در Cawley ورزشگاه.

حقه خالی شد به عنوان چند ده ماسک ماندگاری شرکت کنندگان ایستاده بود در زمین چمن به عنوان پرندگان chirped به عنوان موسیقی متن فیلم به 2020 لوول ارشد ورزشی, مراسم اهدای جوایز. آن را به سادگی انجام می شود و بی ادعا در مورد به خوبی به عنوان شما می تواند یک گردهمایی مانند این خواهد بود در طول COVID-19 همه گیر که لغو بهار, ورزش فصل و سه ماه از راه دور یادگیری است.

برای این ورزشکاران آن را بسیار خوش آمدید نشانه ای از عادی و کامل ارسال کردن قبل از آنها سر خود را به دانشکده مربوطه در چند ماه.

“پس از آن بود که چیزی شبیه به این گفت:” جورج Gikas یکی از دریافت کنندگان جایزه. “تا به حال این بوده مجازی این و مجازی است.”

Gikas دریافت John Abraham جایزه ارائه شده به بالاترین رتبه بندی دانشجویان مرد ورزشکار در کلاس ارشد. Meara مکفی دریافت امی Lekites جایزه برای بالاترین رتبه بندی دانشجویان زن غیر ورزشکار در کلاس ارشد. برندان تای, Richmond, Kwaateng, Asaliah (سیلی) Mirambeaux و مولی McAnespie در زمان خانه John J. Beaulieu جایزه داده شده به برجسته ورزشکاران زن و مرد در لوول بالا است.

لوول مدیر دو و میدانی دیو Lezenski emceed از 45 دقیقه مراسم است.

“آنها سزاوار چیزی و من احساس موظف به افتخار آنها را به راه راست” گفت: Lezenski. “من 52 ساله شده است وجود دارد هرگز یک سال و مانند این.

“من از تماشای 60 دقیقه روز دیگر وجود دارد و یک فرد نشان می دهد که صحبت کردن در مورد بزرگترین نسل و او گفت:” این خواهد بود که دومین نسل بزرگ.’ بچه های ما آن را سزاوار است.”

Gikas شد یک عضو از یک LHS پسران بسکتبال تیم ملی که به پایان رسید 2019-20 فصل با رکورد 22-1 از دست داده و در بخش شمالی 1 final. او را به رهبری به UMass Lowell به احتمال زیاد مطالعه زیست شناسی.

“آن سرد بود قادر به جشن می گیرند با همه آخرین بار گفت:” Gikas. “این جایزه یک نمایش تصویری از کار سخت در حالی که هنوز زمان من در مدرسه بالا است.”

مکفی است به رهبری دانشگاه جورج واشنگتن. او یک standout مدافع در زمین هاکی تیم و همچنین عالی حق صحرا نورد در تیم سافتبال. او البته خود را از دست رفته ارشد و سافتبال فصل با توجه به همه گیر.

“من واقعا نا امید چون من احساس می کردم که تیم ما خیلی با هم و در حال شیمی” گفت مکفی. “هنگامی که من شنیده ام وجود ندارد برای رفتن به یک فصل, من فقط تلاش برای مثبت باقی بماند.

“این واقعا خاص به همه در اینجا — اعضای خانواده و عزیزان که از من حمایت و نشان من اهمیت کار سخت است.”

Tighe ادامه خواهد داد فوتبال خود را حرفه ای در دانشگاه نیوهمپشایر. نه تنها او بود خورشید بازیکن فوتبال از سال گذشته سقوط او همچنین یکی از بازیکن چوگان سرپهن در این منطقه است.

“دیدن همه جوایز دیگر با توجه به همسالان من عالی بود” گفت: تای. “من واقعا از دست این چمن ما ایستاده است. من تا به حال بسیاری از خاطرات بزرگ اینجا را, آن را به سختی ترک این محل است. اما صادقانه بگویم من از دست مردم در لوول بالا بیشتر است.”

Kwaateng که تا به حال درخشان و میدانی حرفه ای در LHS را به UConn, که در آن او به رقابت در 100 و 200 و پرش بلند است.

“من یک کمی bummed کردن (در مورد داشتن یک فصل بهار). اما من فقط نگه داشته و آموزش خودم و با دوستان” گفت: Kwaateng. “حتی اگر ما یک فصل من فقط نگه داشته هل دادن خودم به آماده شدن برای فصل پاییز در کالج.

“این مراسم بود قطعا یک برکت و رحمت است. من حتی نمی دانند که آنها جوایز بود. من خیلی خوشحال با خانواده و دوستان.”

Mirambeaux همچنین یک دونده ستاره خواهد شد که در حرکت به UMass Lowell به اجرا صلیب کشور و حوادث از راه دور. مثل همکلاسی های او, او حفظ یک نگرش مثبت قابل ملاحظه ای تحت شرایط دشوار است.

“همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. من در حال حاضر امید برای فصل پاییز,” او گفت:. “من تا به حال هیچ ایده من بود رفتن به گرفتن این جایزه است. (Lezenski) به نام و به من گفت و من مثل ” آه صبر کنید ، وای که خیلی بزرگ.’ واقعا خوب بود و از آنها برای قرار دادن این با هم.”

McAnespie قرار دادن با هم یک حرفه ای بسیار عالی در LHS به عنوان یک غواص در تیم شنا, ژیمناست, و, چوگان سرپهن, هافبک. او را به حضور در دانشگاه لویولا شیکاگو است.

“آن را به خوبی در این زمینه دوباره بدیهی است” گفت: McAnespie. “ما تا به حال تمام شده است برگزاری امیدواریم که که ما می خواهم که ما ارشد چوگان سرپهن فصل است. ما تا به حال شده است بازی wall-توپ به ماندن تیز و فقط در مورد آن اتفاق افتاده است. همانطور که همه چیز پیشرفت ما به نوعی می دانست که آن را نمی خواهد.

“من فکر می کنم همه ما تا به حال مقدار زیادی از زمان به مانند آن را OK می کنیم حرکت در آمده و به عقب و تماشای بازی تیم در سال آینده است.’ من فکر می کنم در برخی از نقطه شما فقط باید برای پذیرفتن همه چیز و می دانم که چیزی بهتر از آینده است.”

لوول بالا فارغ التحصیلی برنامه ریزی شده است برای ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de