لوول نام مایک سفید دخترانه جدید, مربی تیم فوتبال

زسان | No comments

پس از نه سال راست بدون دولت مسابقات ظاهر لوول دبیرستان مدیر ورزشی دیو Lezenski که آن زمان برای ایجاد یک تغییر با دختران فوتبال برنامه.

زمانی که او به فکر کردن در مورد چه کسی می تواند هدایت این برنامه را به راه آن بود که در اواخر دهه 2000 با چهار مستقیم مسابقه حضور او ندارد به جستجو بیش از حد.

او انتخاب شد برای رفتن با کسی که او بسیار آشنا با مایک سفید. هفته گذشته سفید بود به نام جدید Red Raiders’ مربی. او پیش از صرف چهار سال در بیلریکا دبیرستان, کار برای Lezenski بود که تبلیغ وجود دارد قبل از تعویض به LHS. سفید وارد یک 26-26-16 رکورد که شامل مسابقات حضور در سال های 2014 و 2015 از دست دادن در دور اول و سپس رفتن 1-1 با یک پیروزی بوستون لاتین.

قبل از بیلریکا او صرف دو سال در عارف دره مدرسه منشور در Malden, جایی که او به پایان رسید 27-8-5 با دو مشترک المنافع ورزشی, کنفرانس لیگ عناوین و دو سفر به پلی آف از جمله رسیدن به بخش 3 شمالی نیمه نهایی در سال 2012. قبل از
عارف سفید صرف زمان به عنوان دستیار در آرلینگتون کاتولیک و ووبورن در حالی که او نیز در خدمت 12 سال به عنوان یک مربی در ووبورن فوتبال جوانان با موفقیت بزرگ است. او در دو سال گذشته به عنوان سرمربی ساحل شمالی GPS دختران تیم فوتبال.

سفید بازی فوتبال در خواندن دبیرستان فارغ التحصیل در سال 2000. او در حال حاضر زندگی در توکسبری پس از به تازگی در حال حرکت از ووبورن. او مدیر عامل شرکت ACP امکانات و دارای دو پسر تریستان یک بازیکن فوتبال در کلاس هشتم و Landon, 12.

“مایک افسانه است فقط بزرگ, بزرگ, معلم و مربی از این بازی گفت:” Lezenski. “ما بسیار خوشحال هستیم که او در هیئت مدیره در اینجا. ما هیجان زده به او منجر دختران ما فوتبال برنامه. او خواهد بود یک دارایی فوق العاده به برنامه و به لوول جامعه است. او مانند فوتبال بزرگ ذهن است.”

سفید اذعان دارد که این برنامه شده است در یک بیت در سال های اخیر از نظر برنده و ضرر. در حالت ایده آل او می خواهم به بازی یک سیستم 4-5-1 است و بسته به شرایط جسمی و روانی را از بازیکنان.

“از دیو گرفته شده بیش از, او در تلاش برای تغییر ذهنیت در لوول دبیرستان مثل ما در حالی که من در بیلریکا گفت:”. “یکی از جنبه های جذاب این کار را به این برنامه است که به خوبی انجام می دهند و تبدیل آن به مسیر درست و گرفتن آن را به یک سنت است که لوول یک بار بود.”

برای انجام این کار, او گفت: اولین گام این است که یک فرهنگ متفاوت.

“آن همه شروع می شود با تلاش و آموزش قبل از اینکه شما می توانید شروع به برنده شدن در بازی و تغییر فرهنگ” سفید گفت. “شما باید به تقاضا به امروز بیشتر از شما بود روز گذشته و شما نیاز به همچنین افکار از بازیکنان خود را بر روی چیزهایی که می خواهید به خوبی و چیزهایی را که نیاز به بهبود است.

“شما همیشه شنیدن این بیان که مردم را 110 درصد خوب است که غیر ممکن است. مردم تنها می تواند به 100 درصد و شما نیاز به تقاضا که از همه. من معتقدم در برد و به من این همه که مهم. مردم در حال دروغ گفتن به شما اگر آنها می گویند که آنها نمی خواهید برای برنده شدن در ورزش و در زندگی است. ما فقط می خواهم به تغییر ذهنیت با برنامه از دست دادن هر سال و شکست خورد قبل از نشان دادن به یک بازی است. طرح من این است که برای قرار دادن خوب کارکنان با هم و که اتفاق می افتد.”

سفید گفت که او در حال حاضر به نام مایک شاه سابق سر مربی در ووبورن بالا به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده دستیار و در روند اضافه کردن زیر خود را-تیم اول دانشگاه یا دانشکده مربیان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>