لوول مادر و خانواده اش کار را به “ایجاد سحر و جادو”

لوول — در آرزوی مادر مبارک روز مادر 11 ساله پیتر ساحل سهام گفت: او به او آموخت: “اگر شما نمی توانید سحر و جادو را ببینید و سپس آن را تا به شما برای ایجاد سحر و جادو.”

“من بگویید بچه ها من این به این دلیل من می خواهم آنها را به یاد داشته باشید که زندگی سخت می شود و به دنبال خوب است” گفت: Coralie ساحل یک مادر از سه. “و هنگامی که شما نمی توانید ببینید خوب بود خوب است.”

با توجه به coronavirus همه گیر را فشار بر جامعه, Cote — با کمک خانواده اش — او را ضرب المثل را به حرکت است.

به تاریخ لوول خانواده کار کرده است به سرعت ویروس’ گسترش تهیه حدود 600 ماسک برای اعضای جامعه یعنی پاسخ اضطراری پرستاران و کارگران ضروری.

آنها را با ماسک در داخل و چه در طول زمان عادی خواهد بود اتاق ناهار خوری خود را Pawtucketville صفحه اصلی. در این سن از بیماری همه گیر از فضا است که در حال حاضر شناخته شده در میان خانواده به عنوان اتاق دوخت Cote اشاره کرد.

او می آید از یک خانواده از فاضلاب. مادر بزرگ, جولیا Kesmetis مشغول به کار در لباس های مختلف کارخانه در لوول برای تقریبا 40 سال و پدرش جورج Kesmetis است quilter با سرگرمی. جورج Kesmetis نقش مهمی در آنچه که تبدیل به موقت دوخت اتاق پس از خریداری ساحل دوخت ماشین آلات مورد استفاده در فضای نزدیک به 25 سال پیش در حالی که او در مدرسه بالا است.

“من تا به حال برداشت دوخت در چند سال چون من بچه بودم و شما نمی همیشه زمان,” او گفت:.

او تصمیم گرفت زمانی که با ضربه تحقق است که اعضای جامعه به ویژه کارگران خط مقدم — ممکن است دسترسی به ماسک آنها نیاز دارید. با سن خیاطی در دست او رو به کار تهیه ماسک و اعلام کرد تلاش خود را در Facebook.

“کلمه کردم و شروع کردم به گرفتن تعداد زیادی از درخواست های” ساحل گفت.

پیروی از رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر فرمان اجرایی الزامی پوشش صورت در عمومی — یک جهت که رفت به اثر در چهار شنبه — تقاضا برای ساحل ماسک burgeoned.

پیتر همراه با ساحل را دختران 15 ساله آتنا و به زودی به 13 سال Alexia باید پس از تبدیل شدن به درگیر در این فرآیند ساخت.

“این فقط در مورد هر شب در این نقطه” ساحل گفت: در مورد کار خود را. “این فقط چند شب در هفته در ابتدا, اما در حال حاضر ما در اتاق دوخت تقریبا هر شب.”

این کار بچه ها لذت بردن از او اضافه شده است.

“ما به موسیقی گوش دادن و ما خنده” کوت گفت. “این درست است که یک زمان بزرگ است.”

تهیه ماسک نه تنها تقاضا برای ساحل زمان که پسرش پیتر با افتخار به این نکته اشاره.

او با این نسخهها کار به عنوان یک کارمند در دیلی مدرسه از مدارس بسته شده اند و با توجه به این ویروس او همچنان به کار از خانه.

“او همچنین کمک می کند تا خواهر و من با مدرسه ما کار از راه دور در حالی که یادگیری او اجرا errands برای پدربزرگ و مادربزرگ من به ارمغان می آورد و آنها را به مواد غذایی و پازل های مختلف عموزاده کوچک من دو بار در هفته پس عمه من کار می کنند و در اوقات فراغت خود او ساخته شده است (حدود 600) ماسک برای کمک به نگه داشتن جامعه ما امن” پیتر گفت.

چگونه او را پیدا کنید ؟

“این سخت” ساحل گفت: با خندیدن.

همانطور که برای برنامه های خود را در روز مادر, Cote گفت که او احتمالا در محل کار در اتاق دوخت.

“اگر بچه ها می خواهم به من” او افزود: “آنها بیش از خوش آمدید.”

Cote-خانواده ماسک رایگان برای پرستاران, پاسخ اضطراری و ضروری کارگران و 2 دلار برای هر کس دیگری. ساحل اشاره کرد تمام پول مطرح شده است مورد استفاده قرار گیرد برای ادامه ساخت ماسک رایگان برای کارگران خط مقدم.

برای کسانی که علاقه مند در یک ساحل-خانواده, ماسک, تماس با او در [email protected]

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im