لوول مرد به اتهام حمله مسلحانه به قصد قتل پس از سلاح سرد در وستفورد خیابان

زسان | No comments

لوول — یک لوول مرد مواجه است به اتهامات متعدد از جمله حمله نظامی به قصد قتل پس از او گفته چاقو یک انسان در طول یک مبارزه در وستفورد خیابان در شب شنبه مقامات می گویند که.

جری Gary, 39, همچنین به اتهام حمله و باتری با یک سلاح خطرناک پس از او گفته با استفاده از یک چاقو به چاقو قربانی که دچار یک غیر تهدید کننده زندگی آسیب با توجه به لوول پلیس سروان. جیمز Hodgdon.

پلیس هم آزادی نیست هویت قربانی.

پلیس در پاسخ به مساحت 123 وستفورد سنت در حدود 7:40 p. m. به گزارش از دعوا در وسط خیابان Hodgdon گفت. به محض ورود ماموران مشاهده قربانی پیراهن تحت پوشش در خون است.

با توجه به Hodgdon قربانی پلیس گفت که او با چاقو در سمت چپ خود را به عقب.

شاهد و گری شد و در صحنه ادعایی سلاح سرد در حالی که پلیس مورد سوال قربانی با توجه به Hodgdon. پلیس تاسیس قربانی و گری می دانیم هر یک از دیگر از قبلی حادثه است.

قربانی پلیس گفت که او رانندگی در وستفورد خیابان هنگامی که وسیله نقلیه خود را زده بود توسط یک آبجو, بوتل, Hodgdon گفت. قربانی گفت: او متوقف شد ماشین خود را و مبارزه با گری که در آن زمان او با چاقو به پلیس گفت:. گری پس از آن دستگیر شد.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>