لوول — در یک تقسیم رای شورای شهر به تصویب رسید قطعنامه ای که آدرس نژادپرستی و فراگیر و سهام, اما اعلام نمی نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.

به عنوان یک “مسیر” و یا “ابزار” قطعنامه آدرس مسکن, عمومی, ایمنی, بهداشت, خدمات, استخدام, اعطای کمک های مالی و جذب سرمایه است. این برای اولین بار پیشنهاد در شورای جولای 15, جلسه, که در آن یک حرکت به اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی شکست خورده در یک 5-4 رای دادن.

شکست سه شنبه شب رای کاهش یافت و همان راه را با نمایندگان Sokhary Chau, دیوید کانوی رادنی الیوت ریتا Mercier, ویلیام ساماراس و دانیل Rourke رای گیری در حمایت از تصویب این قطعنامه است. شهردار John Leahy و نمایندگان جان Drinkwater و Vesna Nuon علیه آن رای دادند.

قبل از رای گیری نمایندگان, شنیده می شود یکی دیگر از تماس اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.

لوول ساکن کتی Mercado بود تنها عضو به آدرس شورای شهر در این موضوع است.

“آقای الیوت من توجه شما اما من موافق نیستم با این قطعنامه” Mercado گفت. “تا زمانی که شما قادر به راه رفتن در یک فرد از رنگ کفش شما هرگز نمی خواهد درک آنچه که ما از طریق رفتن است.”

با اعضای خانواده خدمت در پلیس و آتش بخش Mercado گفت: نژاد پرستی یک بحران بهداشت عمومی برای همه مردم از رنگ در شهر و پرسید که آیا هر شهر سر گروه شد و مردم از رنگ.

“این هیچ ربطی به سیاه در مقابل سفید پلیس در مقابل مردم رنگ این است که با جامعه ما” Mercado گفت.

ارجاع گذشته بحث الیوت گفت که او معتقد است قطعنامه “خوب فکر کردن” و “رویکرد جامع.”

بازتاب حمایت از قطعنامه ساماراس با اشاره به دیگر حرکات در دستور کار برای پنج شنبه شب که شامل جمع آوری پول برای یک صندوق سهام و به مرور زمان بندی در شهر به منظور بهبود گزینه های مسکن و قیمت.

“به نظر من این حرکت راه رفتن در بحث” ساماراس گفت: از ى حرکت است.

هر چند او نه مخالفت با این قطعنامه را جمله بندی Drinkwater گفت که او نمی خواهد رای برای وضوح و به نام برای شورای شهر به “ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد.”

با اشاره به روند ایجاد وضوح Drinkwater گفت: سازمان ها و افراد شاغل به آدرس نژاد پرستی در این شهر درگیر شدند و ساکنان رنگ احساس آنها صدا.

“ما به وضوح فقط بدست این حق بیش از ماه گذشته و من فکر می کنم همه ما باید به خودمان نگاه کنیم و آنچه که ما انجام داده ایم و این شامل من” Drinkwater گفت.

Chau که رای هفته گذشته اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی گفت: تمرکز بر روی کلمات خاص در قطعنامه نتواند تصویر بزرگ.این قطعنامه گفت: متصل می شود و شورای شهر به عمل می کنند.

“خودم, خانواده, دوستان من, ما زنده از طریق سیستمیک نژاد پرستی, ما رنج می برند یک فرم و یا دیگری” Chau گفت. “به عنوان یک مقام انتخابی من می خواهم اقدام درست مثل همه سخنرانان که آمد به جلو به صحبت می کنند.”

Nuon و Leahy توافق قطعنامه کافی نیست.

“این قطعنامه اشاره می کند و نه نژادی و اختلاف وجود دارد که این قطعنامه نمی کند نشان می دهد که ما در حال گوش دادن” Nuon گفت: ارجاع در شهرستان ژوئن گوش دادن جلسه در نژاد پرستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de