عشق را به صبر: کرالا quintuplets’ عروسی تاخیر

میسور | No comments

تریواندروم: اگر وجود نداشت مستند به quintuplets (پنج فرزند در یک تولد) از Pancharatnam خانه در Nannattukavu در Pothencode در کرالا را وارد مرحله جدیدی از زندگی که چهار نفر از آنها وارد زناشویی همان روز و در همان محل در روز یکشنبه Apr. 26.

چهار دختر از quintuplets نام Uthraja, Uthra, Uthara و Uthama شد به ازدواج تحت نظارت خود را تنها برادر Uthrajan. آنها فرزندان Ramadevi و اواخر Premakumar. مراسم عروسی بود را در Guruvayur سری معبد کریشنا.

Uthra که یک طراح مد بود به کراوات گره با Ayoor بومی K. S. Ajith Kumar, مدیر یک هتل در مسقط. Uthraja یک تکنسین بیهوشی در کوچی آمریتا کالج پزشکی بود به ازدواج Pathanamthitta بومی Akash, که همچنین یک تکنسین بیهوشی در کویت. آنلاین روزنامه نگار Uthara بود به ازدواج کالیکوت بومی روزنامه نگار ماهش. Uthama یک تکنسین بیهوشی در بیمارستان خصوصی در تریواندروم بود به کراوات گره با Vattiyoorkavu بومی Vineeth حسابدار در مسقط. خود را تنها برادر Uthrajan یک حرفه ای آن است.

اما مستند بازی spoilsport. این خانواده امیدوار است از تحقق رویای خود را یک بار در این مستند به پایان رسیده است. Ramadevi گفت که تقریبا همه مقدمات انجام شد و بسیاری از مردم دعوت شده بودند به ازدواج است. یک کارت دعوت آماده شد برای تمام مراسم عروسی.

اما پس از سه bridegrooms در حال کار در خارج از کشور و نه می تواند رسیدن به خانه و تا کنون دو عروس در حال کار در زمینه های پزشکی, خانواده از bridegrooms همچنین توافق کردند برای به تعویق انداختن همه چهار ازدواج به تاریخ دیگری.

پس از مرگ غیر منتظره Premakumar زمانی که کودکان تنها 9 سال Ramadevi تلاش سخت برای جمع آوری آنها را با یک بیمار قلبی. او زندگی با یک ضربان ساز. دولت اعطا شده به Ramadevi در منطقه تعاونی بانک در Pothencode شعبه دارد. بنابراین او موفق به زندگی مسالمت آمیز با کودکان.

این quintuplets متولد شد در نوامبر 1995 در SAT بیمارستان در تریواندروم با فقط چند دقیقه از هم جدا. به عنوان آنها متولد شدند در ‘Uthram’ روز آنها داده شد نام اضافه کردن روز است. Keralites شد مشتاق به دانستن هر نقطه عطف در زندگی خود را مانند روز اول در مدرسه, پیروزی در امتحانات برای اولین بار رای دادن و مانند آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>