مستند سایه بيشترین بیش میسور تیم اول دانشگاه یا دانشکده سده مجلس

میسور | No comments

میسور/Mysuru: بی سابقه COVID-19 سراسر کشور مستند به نظر می رسد cast a dark shadow در دانشگاه میسور‘s سده مجلس.

پس از برنامه ریزی این رویداد در ماه مارس یا آوریل سال 2020 این دانشگاه آغاز شده بود مکاتبه با دفتر ریاست جمهوری و سازمان بنادر و دریانوردی برای گرفتن تاریخ خود را به آدرس سده مجلس.

حتی فرماندار که صدراعظم از تمام دولتی دانشگاه ها, به دنبال به جلو برای تایید تاریخ. اما شیوع COVID-19 همه گیر و به دنبال آن در سراسر کشور مستند انداخته است همه چیز را از چرخ دنده ها و به خطر انداخته دانشگاه تلاش میزبانی grand مجلس.

این مستند نیز در هم شکسته رویاهای هزاران نفر از دانش آموزان بودند که به امید دریافت مدارک تحصیلی خود را در سده مجلس از دانشگاه معتبر از میسور (UoM) که تنها یک زن و شوهر از سال پیش برگزار شد جشن سده در یک شیوه ای به یاد ماندنی با حضور رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور هند و یک میزبان از دیگر شخصیت های برجسته. در حال حاضر با Mysuru اعلام شدن به عنوان یک COVID-19 کانون وجود دارد کمی شانس مجلس محل مصرف حداقل برای چند ماه.

صحبت به ‘ستاره میسور” در این راستا UoM معاونت پروفسور G. Hemantha کومار گفت که این دانشگاه در حال برنامه ریزی برای برگزاری سده مجلس و آماده سازی برای همان آغاز کرده بود در سمت راست به صورت جدی. اما شیوع این ویروس کشنده و پس از آن مستند انداخته است تمام برنامه های به باد در حال حاضر.

در عین حال ما نمی نا امید خواهد شد و رزومه آماده سازی ما یک بار این مستند به پایان می رسد. به عنوان این سال را به مجلس توسط 100 یک, ما در حال کار کردن برنامه به آن را فوق العاده او اشاره کرد.

“اگر چه آن ممکن است ممکن است برای دعوت از نخست وزیر در شرایط حاضر من از شما و همه تلاش ها برای تحقق بخشیدن به رویای من از دعوت رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور هند و در نتیجه سده مجلس یک رویداد به یاد ماندنی” او گفت:.

ادامه پروفسور Hemantha کومار گفت که یک بار در این مستند به پایان می رسد, دانشگاه خواهد شد بودجه آن تصویب شده در شورای علمی نشست و گچ اقدامات برای بهبود سیستم دانشگاهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>