مردم محلی در مخالفت با بازگشت COVID-19 بهبود بیمار

میسور/Mysuru: به لطف مداخله Chamaraja MLA L. Nagendra یک COVID-19 بهبود بیمار که از بیمارستان مرخص شده بود به خانه اش بازگشت و در روز شنبه پس از او به شدت مخالف توسط ساکنان محلی است.

این COVID-19 بيمار (P-77) کارمند ننجنگود را خیلی خوشحال Generics و ساکن 6 صلیب Janatanagar بود از بیمارستان مرخص شده در روز شنبه و پس از بهبودی کامل. اما ساکنان محلی به شدت مخالف بازگشت او به خانه از این ویروس را بترساند.

ساکنان شد همه بیشتر نگران پس از همسر (P-312) از بیمار P-77 بیش از حد آزمایش مثبت در روز پنج شنبه گذشته و بستری شد به COVID-19 بیمارستان. به عنوان ساکنان به شدت در برابر او (P-77) بازگشت به صفحه اصلی بهبود بیمار تسلیم شد در یک هتل در روز شنبه.

MLA Nagendra پس از آگاهی از این حادثه در بازدید Janatanagar و موفق به متقاعد کردن ساکنان آن بهبود فرد بیشتر بود یک تهدید سلامت به آنها که پس از بهبود بیمار بازگشت به خانه اش در بعد از ظهر یکشنبه.

Corporator Vedavathi Shivashankar BJP رهبران Shivashankar و رامش کرون ACP Poornachandra Jam, Saraswathipuram بازرس پلیس Vijaykumar, MCC منطقهای کمیساریای Priyadarshini و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im