سالن ورزش های محلی و فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر رژیم صهیونیستی است. بیکر برای COVID-19 بسته شدن

در حالی که اکثر مردم در حال جشن چهارم جولای آخر هفته, بدنسازی, جهان, Inc. مدیر عامل دیوید دوس سانتوس می گوید ا

توسط ATSHNEWS در 2 تیر 1399

در حالی که اکثر مردم در حال جشن چهارم جولای آخر هفته, بدنسازی, جهان, Inc. مدیر عامل دیوید دوس سانتوس می گوید او می خواهد به ورزشگاه او صاحب و عمل آماده به صورت آزمایشی خود را در 6 ژوئیه بازگشایی تاریخ.

دوس سانتوس گفت: ورزشگاه آماده خواهد شد برای مشتریان در آن زمان — از جمله بهترین مکان تناسب اندام در لوول و چلمزفورد — اما او شک و تردید بازگشایی تاریخ را به ثمر می آیند.

"من فقط رفتن به آن بازی گوش کنید و سعی کنید برای انجام بهترین من می توانم" دوس سانتوس گفت.

داخل ورزشگاه و مراکز تناسب اندام در سطح ایالت است که طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری کسب و کار بسته شد در مارس 24 به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر اجرایی به منظور کمک به کند کردن گسترش COVID-19. در حالی که کسب و کارهای دیگر باید شروع به باز دوباره تا به عنوان بخشی از دولت در چهار فاز طرح بازگشایی ورزشگاه باقی مانده اند بسته شده است.

دوس سانتوس می گوید: دولت بسته شدن ورزشگاه غیر قانونی است خلاف قانون اساسی است و باعث کسب و کار خود را از دست دادن درآمد در میلیون ها دلار. به عنوان یک نتیجه او و شریک زندگی خود را واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دفتر والی هفته گذشته درخواست بهترین تناسب اندام مجاز به بازگشایی بلافاصله. طرح دعوی در دادگاه همچنین خواستار پرداخت غرامت برای از دست کسب و کار و برای بیکر برای طبقه بندی ورزشگاه به عنوان ضروری کسب و کار در مورد هر آینده خاموش شدن ناگهانی ناشی از ویروس است.

"ما مجبور به اقدام قانونی," دوس سانتوس گفت. "ما تا به حال برای محافظت از کسب و کار ما."

بدنسازی جهان, Inc. عمل 11 ورزشگاه تحت نام بهترین تناسب اندام از جمله پنج امکانات در ماساچوست است. دو بر در چلمزفورد با دیگران واقع در لوول, Springfield و Danvers. باقی مانده شش امکانات در نیوهمپشایر و نیویورک.

با توجه به دوس سانتوس, پنج بهترین تناسب اندام, سالن های ورزشی در ماساچوست در مورد بالغ بر 15 میلیون دلار در درآمد ماهیانه در هنگام باز و مشغول به کار در مورد 310 کارگران است. زمانی که ورزشگاه بسته درهای خود را به حدود 25,000 مشتریان در ماه مارس آنها گذاشته کارکنان و بلافاصله به حالت تعلیق در تمام عضو ماهانه billings.

دوس سانتوس گفت: برای اجاره پنج امکانات — در مجموع حدود 135,000 یک ماه هنوز هم باید پرداخت شود. این Windham, N. H. ساکن است که در صنعت تناسب اندام برای 24 سال تاکید می کند که او هیچ برنامه ای به طور دائم و یا فروش او در ورزشگاه با وجود مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر.

"اما چقدر شما فکر می کنید یک فرد می تواند پرداخت هر ماه و هر گونه درآمد?" دوس سانتوس گفت. "در برخی از نقطه لاستیک جاده بازدید. ما دور از که ؟ آره چرا که ما خوب کسب و کار مردم و یک حس خوب کسب و کار. اما این صدمه زدن به من و خانواده من است."

تحت بیکر مارس منظور اجرایی کسب و کار و سازمان ها تعیین می شود غیر ضروری COVID-19 خدمات بودند موظف به فیزیکی محل کار و امکانات. ضروری کسب و کار ساخته شده بودند معاف از جمله فروشگاه های مواد غذایی, liquor stores, داروخانه, پزشکی, تاسیسات و ایستگاه های گاز.

بیکر گفت: وجود شش شاخص است که تعیین سرعت دولت می تواند حرکت را از طریق چهار مرحله از بازگشایی از جمله تست مثبت نرخ COVID-19 تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس تعدادی از افراد بستری شده با ویروس و سیستم مراقبت های بهداشتی آمادگی, تست ظرفیت و تماس با قابلیت ردیابی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه بیکر گفت: وجود یک روند مثبت در ماساچوست' بهداشت عمومی داده است. با توجه به نانوایی, تست مثبت نرخ کاهش یافته است 92% از اواسط ماه مارس و بستری نرخ را کاهش 72 درصد بیش از مدت مشابه.

"COVID ادامه خواهد داد با ما تا زمانی که وجود دارد دستیابی به موفقیت های پزشکی اما پیشرفت فوق العاده ای است که ما ثابت می کند که این چیزها کار می کنند و ما می تواند حاوی ویروس" بیکر گفت: با استناد به استفاده از پوشش صورت اجتماعی فاصله و افزایش ویروس تست به عنوان کمک به تشویق اطلاعات روند.

"و این است که چگونه در طول زمان ما می تواند حاوی ویروس و در ادامه به بازگشایی در همان زمان" او گفت:.

اولین مرحله از فاز 2 از بازگشایی طرح در جریان است و شامل فضای باز ناهار خوری و در فروشگاه های خرده فروشی خرید. بیکر اعلام کرد طی روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی دولت خواهد حرکت رو به جلو با قسمت دوم از فاز 2 طرح بازگشایی در روز دوشنبه. این بدان معناست که داخل سالن ناهار خوری و تماس های شخصی خدمات مانند ناخن سالن و بدن مغازه ها اجازه خواهد داشت برای بازگشایی شده است. فاز 2 نیز به معنی دفاتر مجاز به آوردن کارگران بازگشت به کار در 50 درصد ظرفیت است.

تحت بازگشایی طرح در هر مرحله که میله میله به آخرین سه هفته. در زمان بیکر کنفرانس مطبوعاتی فاز 3 — که شامل بازگشایی سرپوشیده ورزشگاه مسابقه اسب آهنگ ها و موزه ها — بود در مسیر به طور بالقوه شروع در اوایل ماه ژوئن 29. اما در طول روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی بیکر اعلام کرد دولت و مقامات بهداشتی نیاز به صبر کنید حداقل یک هفته دیگر.

"من فقط رفتن به می گویند نقطه سفید که داخل سالن ناهار خوری شروع می شود در روز دوشنبه" بیکر گفت. "ما در حال رفتن به می خواهم حداقل دو هفته از داخل سالن ناهار خوری داده است."

هل دادن تاریخ به جولای 6, و احتمالا حتی بیشتر بود در خرد کردن اخبار برای دوس سانتوس.

"این یک مبارزه مالی," او گفت:. "ما باید به یک تاریخ از باز کردن. ما فقط نمی تواند نگه دارید هل دادن آن را به عقب و ما نمی توانیم بدون درآمد برای همیشه لطفا برای. ... مردم می توانند با نشستن داخل شام در یک جدول با ماسک, اما شما نمی توانید اجازه می دهد مردم را به تمرین در یک 40,000 فوت مربع ورزشگاه؟"

در 23-صفحه شکایت علیه بیکر در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در روز پنج شنبه, بدنسازی جهان معتقد سفارش خود را در ورزشگاه بسته است محروم این شرکت مناسب برای به دست آوردن یک زندگی تخطی از متمم پنجم.

شکایت می گوید که COVID-19 مسری است و گاهی اوقات کشنده ضمانت اقدام به حفاظت از افراد در معرض خطر و اما "ترس از ویروس نمی تواند توجیه تعلیق قانون اساسی منظور از ماساچوست دولت و نه از حقوق اساسی شهروندان است."

در این شکایت همچنین سوالات بیکر تصمیم به طبقه بندی داخل ورزشگاه به عنوان غیر ضروری.

"بسیاری از مردم زندگی طولانی و سالم زندگی مرفه تر زندگی می کند چرا که آنها می توانید کار کردن و سالم ماندن دیگر" دوس سانتوس گفت. "شاید (بیکر) فکر نمی کند که آن را ضروری است اما این درست نیست. این قطعه ضروری از زندگی مردم."

همانطور که در ماساچوست بهترین مکان تناسب اندام در نیویورک توقیف باقی می ماند در حالی که در نیوهمشایر ورزشگاه بودند اجازه برای باز کردن و در حال حاضر عامل با اقدامات ایمنی در محل. با توجه به دوس سانتوس آنها عملکرد در 50 درصد ظرفیت الزامی اجتماعی فاصله به طور منظم تمیز کردن تجهیزات و اجازه می دهد تنها سالم کارکنان و مشتریان برای حضور در.

دوس سانتوس گفت که او امیدوار است دیگر, بدنسازی صاحبان در ماساچوست پیوستن به بهترین تناسب اندام منظور به دنبال یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه دولت است.

"من قصد دارم برای مبارزه با این به پایان," او گفت:.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtistinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب