محلی 594 قلم جمهور در نامه ای به نخست وزیر درخواست دولت. مداخله

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

وزارت معارف و DeLorey هر دو می گویند این موضوع خصوصی است و باید مورد بحث و حل شد فقط توسط طرف های درگیر. Bittman گفت: اتحادیه شنیده نمی شود از دولت مورد درخواست خود را.

در بیانیه ایمیل به رهبر-پست وزیر کار همین مورگان گفت: او را آگاه از این نامه شده است در تماس با هر دو طرف همچنان به آنها را تشویق به کار با هم.

“وضع کارگران بازگشت به کار در بخش خصوصی کار اختلاف خواهد بود بی سابقه ای در ساسکاچوان. Unifor و Co-op باید با هم کار کنند برای پیدا کردن یک توافق,” او اضافه شده است.

به عنوان اختلاف در drags مدیران در کارخانه گرفته شده از معمول خود نقش و وظیفه را به انجام کارهای دیگر. DeLorey گفت: یک چرخش تاسیس شده است تا کارکنان به طور منظم به روز کردن. اما Bittman گفت: از صحبت های او با مردم در گیاه, اختلاف شده است سخت بر روی آنها بیش از حد.

“من شده است در خارج وجود دارد برای 23 سال پس از من کار کرده ام side-by-side با تعداد زیادی از این افراد است. من بهترین مرد در یک پسر عروسی” گفت: Bittman.

“در یک نقطه ما یک خانواده بزرگ است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>