Littleton, زندگی, مرکز مراقبت پرستار می میرد از COVID-19

لیتلتون — یک پرستار در زندگی مرکز مراقبت از Nashoba دره — شرح داده شده توسط منطقه است که کنگره به عنوان یکی از اولین به صحبت کردن در مورد COVID-19 شیوع در تاسیسات — درگذشت و به عنوان یک نتیجه از ویروس.

خبری از ماریا Alner مرگ می آید کمتر از 48 ساعت پس از زندگی مرکز مراقبت آمریکا اعلام کرد پنج بیشتر ساکنان در لیتلتون خانه سالمندان درگذشت از COVID-19 آوردن تلفات در تسهیلات برای 10 نفر.

در کنگره ایالات متحده لری Trahan با صدور بیانیه ای در روز شنبه توصیف Alner به عنوان یک “قهرمان در جامعه ما” برای صحبت کردن در مورد او به نام مشکوک شیوه توسط Littleton, خانه سالمندان در میان همه گیر.

“ماریا نشان داد شجاعت فوق العاده ای که او منفجر سوت شیوع بیماری در زندگی مرکز مراقبت از Nashoba دره” Trahan گفت: در آزادی مطبوعات. “او نگرانی فوری برای پرستاران همکار و ساکنان در مرکز یک عهد به او شخصیت و ارزش هایی که او برگزار شد.

“ما آن را مدیون به ماریا و به همه کسانی که در گذشت از COVID-19 در LCC-میهن به تقاضا بیشتر از رهبری مراقبت از زندگی” او ادامه داد. “شفافیت میباشد در طول این همه گیر و مراقبت های بهداشتی کارگران که نشان می دهد تا در هر روز همراه با خانواده های کسانی که هنوز در تاسیسات شایستگی این را می دانم که زندگی مراقبت است و انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش این ویروس و جلوگیری از زیان بیشتر از زندگی است.”

زندگی در مراکز مراقبت از امریکا — شرکت مادر زندگی مرکز مراقبت از Nashoba دره — با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی در مورد پرستار مرگ در روز شنبه. این شرکت نیست شناسایی نام پرستار در انتشار. آنها دولت او تا به حال شده است با شرکت “تنها برای یک زمان کوتاه” و بیمار شد دو هفته پیش.

“ما اطلاع داده شد او آزمایش مثبت برای COVID-10 و نخواهد انتشار جزئیات بیشتر از احترام به خانواده او در طول این زمان از غم و اندوه” انتشار متحده است.

همانطور که از شنبه LCCA گفت: 75 و اصلی 204 کارکنان در لیتلتون خانه سالمندان هستند و بیمار است. از 75 بیمار کارکنان, 14 آزمایش مثبت برای این ویروس و دیگری 17 هستند و با دستور از پزشکان.

این Littleton, خانه سالمندان آورده در کارکنان اضافی از دیگر امکانات, اما رها کردن در سطح نیروی انسانی افزایش فشار بر مرکز.

“ما پرستاران و کارگران خط مقدم قهرمانان در مبارزه با این بی سابقه شیوع” کیت o’connor, زندگی, مراقبت های منطقه ای معاون رئیس جمهور گفت: در روز انتشار. “ما در حال مبارزه با یک ویروس است که هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته و ما پرستاران و کارکنان همچنان به ارائه بهترین مراقبت با توجه به راهنمایی های ما را دریافت کرده اند از هر دو فدرال و محلی سازمان بهداشت و درمان.”

شنبه انتشار نیز متحده زندگی مراقبت از مقامات درخواست از همه اعضای هیات آزمایش ویروس. به تاریخ تست شده محدود به منظور اولویت بندی آسیب پذیر ترین ساکنان امور خارجه با توجه به انتشار.

هفته گذشته گارد ملی به اتمام تست کامل از تمام ساکنان در مرکز. زندگی مراقبت از مقامات روز جمعه اعلام کرد که از لیتلتون تسهیلات 75 ساکنان فعلی 54 آزمایش مثبت برای این ویروس پس, مارس 27. که مجموع 41 ساکنان باقی می ماند, در سایت, در حالی که 13 در حال درمان در بیمارستان های منطقه.

در مجموع 67 ساکنان Littleton, خانه سالمندان آزمایش مثبت برای COVID-19.

زندگی در مراکز مراقبت از Nashoba ولی سوال شد علنا در مارس 1, زمانی که مقامات شهر گفت: زندگی مراقبت موفق به تطابق با “قانونی و مناسب” دستورالعمل از هیئت مدیره بهداشت و درمان پس از یک بیمار و عضو هیات آزمایش مثبت برای ویروس. چند روز بعد, Littleton, هیئت Selectmen همراه با محلی نمایندگان با ارسال نامه ای به زندگی در مراکز مراقبت از امریکا رئیس جمهور بیچر شکارچی خواستار شفافیت.

در این نامه selectmen, Trahan, دولت بهداشت ، جیمی Eldridge و دولت تشکر. جیمز Arciero از وستفورد خواست شکارچی “بلافاصله هشدار مقامات بهداشت عمومی از هر گونه تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19 آلودگی در شبکه شما از جمله مواردی است که در آن علائم شبه آنفولانزا هستند به نمایش گذاشته.”

در پاسخ به نامه شکارچی نوشت: در بیانیه ای گفت: “من قول می دهم به نماینده Trahan است که امکانات ما خواهد بود یک مدل همکاری و ارتباط با لیتلتون مدیره از سلامت آنها به عنوان نمایندگی از موکلین خود از جمله ما ساکنان و کارکنان. … این یک تجربه یادگیری برای همه ما است.”

لیتلتون هیئت Selectmen Co-صندلی مدل لباس ناپولی گفت: پس از نامه سطح شفافیت توسط افزایش یافته است و در لیتلتون تسهیلات.

با توجه به LCCA وب سایت آنها بیش از 200 ماهر پرستاری توانبخشی, آلزایمر و زندگی ارشد دانشگاه در 28 متحده از جمله یکی در بیلریکا, Acton و لئومینستر.

LCCA نیز به اجرا در زندگی, مراکز مراقبت در Kirkland, Washington, است که مربوط به حداقل 37 مرگ و میر ناشی از COVID-19 شیوع. Kirkland تسهیلات شد اولین پرستاری مرکز در کشور به گزارش حضور ویروس.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im