`آزاد!’: مغلوب ساختن پیشی جستن هل متحده برای بلند کردن ویروس محدودیت

توسط ZEKE میلر و مت SEDENSKY

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست هواداران به “آزاد” سه متحده به رهبری دموکراتیک فرمانداران جمعه ظاهرا تشویق اعتراض به اقامت در خانه محدودیت. برخی از ایالت جمهوری خواه تحت رهبری لبه سمت کاهش این حکم با هدف توقف coronavirus.

یک روز پس از تخمگذاری یک نقشه راه به تدریج بازگشایی فلج اقتصاد تهمت توییتی نوع لفاظی برخی از هواداران خود استفاده کرده اند به تقاضای بلند کردن اجسام از دستور که انداخته اند میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

“آزادسازی مینه سوتا!” “آزادسازی میشیگان!” “آزادسازی ویرجینیا گفت:” در یک صدای جیر جیر-طوفان در است که او نیز به شدت انتقاد کرد و در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای انتقاد فدرال پاسخ. کومو “باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت'” رئیس جمهور گفت:.

در پاسخ به درخواست از فرمانداران برای کمک از واشنگتن در ramping تا تست برای ویروس تهمت قرار داده و بار به عقب بر روی آنها: “ایالات متحده باید خود را به مرحله تست!”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا جمعه که “بسیار حزبی صدای” گسترش یافته بود “نادرست و گمراه کننده اطلاعات” در مورد این کشور آزمایش ظرفیت. اما او گفت: “ما می خواهیم به نیویورک و همه از کشورهای دیگر و حتی بهتر بر روی آنها تست شده است.”

در همان زمان حداقل دو کشور در زمان اولین گام خود را به سمت کاستن از محدودیت.

در فلوریدا ایران با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: شهرداری می تواند بازگشایی سواحل و پارکهای اگر آنها می تواند انجام این کار با خیال راحت. در تگزاس کالیفرنیا ، گرگ ابوت گفت که فروشگاه ها می تواند شروع به فروش curbside غیر ضروری عمل جراحی می تواند رزومه و پارک دولت می تواند بازگشایی شده است.

حساس درباره مداوم سوال در مورد ظرفیت برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود تیم سلامت منجر گسترده توجیهی جمعه ترسیم که ظرفیت کافی وجود دارد برای دریافت متحده از طریق فاز اول دستورالعمل برای آنها چگونه باید بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز تمایل خود را برای دیدن کسب و کار بازگشایی به سرعت و ادعا کرد که در اوایل این هفته بود که او در مجموع اقتدار بیش از این موضوع حتی اگر مستندات و اجتماعی دیگر-فاصله اقدامات شده اند اعمال شده توسط دولت های محلی و رهبران واشنگتن نیست.

“ما ممکن است باز کردن اما ما در حال قرار دادن ایمنی اول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در روز پنج شنبه او برشمرد سه گام مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کاهش محدودیت در طول چند هفته در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش COVID-19 مورد اطمینان ملت فرمانداران: “شما در حال رفتن به عکس های خود را.”

اما فرمانداران از هر دو طرف پیشنهاد جمعه که آنها را محتاط در بازگشت به حالت عادی با برخی از هشدار است که آنها نمی توانند این کار را بدون کمک از واشنگتن به گسترش تست.

“دولت فدرال نمی تواند پاک کردن آن دست این و می گویند, “اوه, متحده, مسئول تست'” گفت: Cuomo, حزب دموکرات. “ما نمی توانیم این کار را بدون فدرال کمک کند.”

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت, جمهوری متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گوش دادن به کارشناسان پزشکی در تصمیم گیری چگونه به جلو حرکت کند.

“من نمی خواهید به انجام چیزی است که من احساس می کنم در قلب من است اشتباه چیزی است که رفتن به مخاطره می اندازد مردم ما,” او گفت:.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی “آزادی” متحده قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر ابتلا COVID-19.

“رئیس جمهور این است که دامن زدن به شورش داخلی و گسترش نهفته است حتی در حالی که خود دولت می گوید این ویروس واقعی و مرگبار” Inslee گفت.

برخورد بین تهمت و کومو شد شخصی با رئیس جمهور شکایت فرماندار ندارد گفت: با تشکر برای کمک به او را دریافت کرده است از واشنگتن است. کومو مقابله با گفتن: “من نمی دانم چه کار کنم ارسال یک دسته گل از گل ؟ ‘با تشکر از شما به دولت فدرال برای شرکت در یک اضطراری فدرال.'”

حتی در حد روستایی متحده آمریکا با جمعیت های کوچک مانند وایومینگ, مین, و, داکوتای جنوبی, فرمانداران گفت: آنها مضطرب را به سرعت رزومه, کسب و کار به عنوان معمول است.

“تا زمانی که ما رو در این تست به سرعت — که به بخشی از دولت فدرال پله و کمک — ما نه تنها از رفتن به آنجا خواهد بود” گفت: وایومینگ رژیم صهیونیستی. Mark Gordon یک جمهوری خواه است.

دانشگاه واشنگتن که مدل های کامپیوتری بارها ذکر شده توسط مقامات بهداشتی در جلسات پیش بینی شده جمعه که ورمونت, West Virginia, مونتانا و هاوایی می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4 اگر آنها محدود اجتماعات بزرگ آزمون به طور گسترده و قرنطینه تماس با افرادی که تست مثبت است.

آیووا شمالی و داکوتای جنوبی, نبراسکا, یوتا, آرکانزاس و اوکلاهما, اما در میان کشورهای که نیاز به صبر کنید تا اواسط ماه ژوئن یا اوایل جولای است. حدود نیم متحده باید صبر کنید حداقل تا اوایل ماه ژوئن به بازگشایی و همه باید به اندازه ظرفیت خود را در بهداشت عمومی سیستم برای رسیدگی به شیوع این موسسه گفت.

در سراسر جهان شیوع آلوده بیش از 2.2 میلیون نفر کشته و بیش از 150 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش بر اساس آمار و ارقام ارائه شده توسط دولت و مقامات بهداشتی در سراسر جهان هر چند آن را به تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که این اعداد واقعی بسیار بالاتر است.

رسمی مرگ و میر در ایالات متحده نزدیک 35,000 با حدود 685,000 تایید عفونت.

از خاموش شدن ناگهانی باید خسارت های سنگین وارد بر اقتصاد سراسر جهان است. در ایالات متحده, بحران هزینه حداقل 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از هل دادن نرخ بیکاری نسبت به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

بسیاری از آمریکایی ها به ویژه در مناطق روستایی و دیگر نقاط کشور است که باید دیده نمی شود عمده شیوع بیماری باید فرمانداران خواست برای بازگشایی اقتصاد خود را. معترضان به خیابان آمده اند در اوهایو و تگزاس و کارولینای شمالی, کنتاکی, ویرجینیا و میشیگان که در آن بیش از 3000 تبدیل روز چهارشنبه در چه شبیه یکی از رئيس جمهور تظاهرات با امریکا بزرگ دوباره کلاه و تهمت پرچم.

تظاهرات ادامه سهشنبه, از جمله یکی در خارج از خانه به لیبریا تیم Walz از ایالت مینه سوتا و دیگری در آیداهو که در آن فرماندار است که یک جمهوری خواه است.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که کاهش آتن باید همراه با گسترده تر تست و ردیابی افراد آلوده به ویروس را از آمدن به عقب با انتقام.

در ضمن چین تایید طولانی-برگزار سوء ظن اذعان کرد که coronavirus مرگ و میر در یک بار به مرکز شهر ووهان شد نزدیک به 50 درصد بالاتر از گزارش به مقدار بیش از 4,600.

در ایتالیا و اسپانیا و انگلیس و ایالات متحده و جاهای دیگر مشابه شک و تردید پدید آمده که دولت خود تجدید نظر مرگ و عوارض و یا آشکارا سوال دقت آنها.

مقامات گفت که تقریبا در همه جا هزاران نفر با COVID-19 علائم در بسیاری از خانه های پرستاری — بدون اینکه تست شده برای این ویروس و در نتیجه رفته uncounted.

در ایتالیا به عنوان مثال که در آن رسمی تلفات صعود به گذشته 22,000 یک دولت بررسی منتشر شد جمعه حدود یک سوم از این کشور خانه های سالمندان در بر داشت بیش از 6 ، 000 ساکنان درگذشت پس از Feb. 1. معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها در نتیجه COVID-19.

در بریتانیا با یک مقام رسمی تعداد مورد 14,600 مرده این کشور در سازمان آمار گفت: تعداد واقعی می تواند حدود 15 درصد بالاتر است. دیگران فکر می کنم از آن خواهد شد به مراتب بیشتر است.

رسمی مرگ و میر در شهر نیویورک افزایش یافت و بیش از نیمی از اوایل این هفته زمانی که مقامات بهداشتی آغاز کرد از جمله افرادی که احتمالا تا به حال COVID-19 اما درگذشت بدون اینکه تست شده است. تقریبا 3,800 مرگ و میر اضافه شد این شهر به دفعات مشاهده شده است.

___

Sedensky گزارش از فیلادلفیا. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید