رهبری مورد نیاز برای باز کردن دولت سریعتر

جان مک دونالد است که در نقطه مورد چارلی نانوا رهبری است.

اکثر COVID-19 موارد و مرگ و میر مرتبط با خانه های پرستاری و مراقبت از سالمند امکانات. چقدر توجه مقامات دولتی ما واقعا دادن به آنها ؟ همچنین از آن جا که خانه انبار و لاو با بسیاری از مشتریان و کارکنان می تواند کار کند اما کسب و کارهای کوچک مانند هدیه فروشگاه لباس فروشگاه ها و مغازه های گل تنها با چند مشتریان تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک نمی توانید ؟

من موافق با این حال آنها باید به پیمانکاران برای انتخاب کنید تا به طوری که آنها قادر به ادامه به اجرای کسب و کار خود را.

عموم مردم با این حال می توانید با استفاده از فروشگاه سخت افزار محلی خود را برای “ملزومات است.” و چگونه در مورد مشروب فروشگاه ها ؟ دوباره آنها عمل شبیه به دیگر مغازه کوچک و در عین حال آنها شده اند مجاز به عمل دارد و ضروری لطفا. بنابراین منطقی چرا همه مغازه ها و تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک مجاز به کار?

همچنین من این را به عنوان یک منطقه ای موضوع است.

بوستون و آن را در مناطق شهری متفاوت نسبت به شهرهای کوچک در غرب و جنوب توده که در آن COVID-19 تا به حال تاثیر کمی. بنابراین نباید به آنها اجازه داده شود تا شاید باز دیر!? این جدی است و مردم در حال از دست دادن کسب و کار خود و شغل و آینده!

فقط درخواست و تعجب که در آن است و ضرورت…..اما طول می کشد که رهبری است.

و یک فکر هیچ یک از مقامات این تصمیمات است احساس درد از دست دادن شغل خود و یا داوطلب برای قربانی کردن هر یک از حقوق خود را برای نشان دادن تعهد خود به مردم که در انتخاب آنها.
اما طول می کشد که رهبری است.

جری Sarno,
وستفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im