پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید: یک جعبه صابون برای ناآرامی های اجتماعی

توسط DEB RIECHMANN

واشنگتن (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به استفاده از بمب های دود و فلفل توپ به تار و مار حقوق مدنی تظاهر کنندگان از پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید جسارت معترضان و اضافه شدن فصل جدیدی به سایت تاریخ طبقه به عنوان soapbox اجتماعی و ناآرامی های سیاسی.

“گاز ما است. ما شلیک. ما ضرب و شتم. ما هنوز در اینجا می گوید:” یک علامت در بالا حصار بنا به دیوار خاموش پارک بعد از مأموران اجرای قانون برخورد با تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

لیا Poteet یک 28 ساله ساکن واشنگتن دی سی که زخمی شده بود در طول تظاهرات در حال حاضر به بازگشت به این منطقه را نشان می دهد دوباره.

“من هنوز هم قصد بازگشت به میدان لافایت به دلیل آن است که کانون ما دموکراسی” Poteet گفت.

او گفت: یک افسر او را زدم پایین با شورش سپر لگد او را در معده و ضربه زدن با باتوم باعث کبودی بر روی تنه و مناطق شخصی. به عنوان او و دیگر معترضان سرفه از دود و دو فلش چتری منفجر شد در پای او, او گفت:.

پارک, فقط مراحل از مغلوب ساختن پیشی جستن حیاط جلویی بود که در آن بردگی زن به نام Alethia براونینگ تنر استفاده می شود $1,400 او به دست آورده از فروش سبزیجات در پارک به خرید آزادی او در سال 1810. در آن زمان 7 هکتار طرح که به نام رئیس جمهور را پارک. در سال 1824 آن سرزمین و نام مارکی دو لافایت یک ژنرال فرانسوی بود که دوستان با جورج واشنگتن و مبارزه در جنگ انقلابی.

سربازان جنگ های داخلی معترضان وجود دارد و آویزان خود را در لباس های شسته شده برای خشک شدن در پارک مجسمه اندرو جکسون. بردگی جنسی زنان برای حق رای در 1910s. در 1940s زنان در لباس و کلاه مسالمت آمیز اعتراض lynchings. “لینچ کردن در آمریکا یک رسوایی است. باید آن را ادامه گفت:” یکی از نشانه.

در دهه گذشته این پارک شده است صحنه را برای معترضان decrying جنگ در ویتنام و عراق است. تظاهرکنندگان بسیج و علیه اصلاحیه حقوق برابر و جنگیدند و حقوق.

در هر روز داده شده به افراد و یا گروه های کوچک راه اندازی فروشگاه در پارک لافایت در اعتراض به هر چیزی از دخالت در انتخابات ریاست جمهوری به بازدید از رهبران خارجی به چین آزار و شکنجه فالون گونگ جنبش مذهبی.

در سال 1981 ویلیام توماس شروع یک ضد هسته ای شب زنده داری در پارک پیاده رو اعتقاد بر این بود که طولانی ترین مستمر ضد جنگ تظاهرات در تاریخ ایالات متحده است. هنگامی که او درگذشت در سال 2009 دیگر معترضان سرنشین دار کوچک چادر و بنر که گفت: “زندگی با بمب مرگ توسط بمب.”

حقوق مدنی است دوباره موضوع روز است اما درگیری بین پلیس و معترضان در این موضوع نیست و رایج بوده است.

“من نمی دانم که از هر گونه درگیری در پارک لافایت در حقوق مدنی تظاهرات گفت:” پیتر لوی استاد تاریخ در دانشگاه پنسیلوانیا و نویسنده “بزرگ قیام: مسابقه شورش در شهری امریکا در طول 1960s.”

در سال 1968 پلیس با معترضان در ماه مارس برای عدالت اقتصادی برای فقرا برگزار شد پس از ترور رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور بود که نزدیک به یادبود لینکلن, او گفت:. ضد جنگ ویتنام تظاهرات به درگیری با نیروهای نظامی در خارج از پنتاگون در سال 1967, 1969 و 1970. پلیس اقدام نمی زندانها از بازگشت و لوی گفت که او فکر نمی کند که آن را حفظ خواهد کرد معترضان به دور از لافایت پارک یا.

“در واقع این قضیه ممکن است محل را با رئیس جمهور تهمت را پاکسازی پارک آن را تا حدودی زمین مقدس برای معترضان در آینده خواهد شد که آن را به عنوان یک نماد جدید از مخالفت” لوی گفت.

اجرای قانون مقامات می گویند ده ها تن از ماموران مجروح شدند و یک نفر در تظاهرات پارک در جمعه, ژوئن 1 و قبلی آخر هفته. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه یک دست کت و شلوار از طرف معترضان و سیاه زندگی مهم سازمان در واشنگتن در برابر تهمت وزیر دفاع علامت Esper دادستان کل ویلیام Barr و دیگر مقامات مجری قانون. با توجه به تماس اقدام به تعطیل لافایت مربع تظاهرات “جلوه ای از استبداد که در برابر متمم اول قانون اساسی در نظر گرفته شده برای محافظت از.”

پارک معترضان بدست مختلف پذیرایی از قبلی سرنشینان دفتر بیضی.

کاخ سفید باتلر John H. Johnson خدمت قهوه داغ نیست, بمب های دود به معترضان در پارک در فوریه 1963 در درخواست از رئیس جمهور جان اف کندی, با توجه به کاخ سفید تاریخی انجمن.

در طول جنگ خلیج فارس در ضد جنگ تظاهرکنندگان با تجمع در پارک و معترضان ضرب و شتم (درامز) و سطل به شب گزارش نگه داشتن رئیس جمهور جورج دبلیو بوش بیدار. پلیس سعی یاغی درامز توسط deeming آنها را “ساختار” است که ممنوع در پارک.

“با نگه داشتن انگشتان خود را در زیر سطل طبل متقاعد پلیس خود را ابزار نمی تواند بنابراین طبقه بندی شده” با توجه به داستان در American Bar Association Journal در مارس 1991. “پلیس سپس با وارد دسیبل متر برای به اجرا درآوردن سر و صدا محدودیت.”

گرت پیوند کوه رینیر, مریلند گفت که او تا به حال هیچ اگاهی که پلیس به معترضان در تظاهرات اخیر. به عنوان او فرار کرد و باند 28, مردی را دیدم که با تکیه بر یک ستون در مقابل کلیسای سنت جان. او خونریزی از چهره با چه باند اعتقاد بر این بود که لاستیک گلوله تسلیم در انسان چانه.

“از آن رو او را درست در زیر لب پایین,” پیوند گفت: در توصیف این اقدام پلیس به عنوان”بی دلیل” و “غیر ضروری است.” به عنوان او تلاش کرد به کمک مرد زخمی باند و گفت: او را دیدم یک مامور اجرای قانون در تمام riot gear پریدن بیش از هجز و سرعت نسبت به آنها. اوراق قرضه و دیگران به رهبری مرد دور به دنبال توجه پزشکی.

در چهارشنبه Lakeisha Dames که زندگی در نزدیکی مریلند به ارمغان آورد او 7 ساله دختر برای دیدن پوستر و آثار هنری ارسال شده در نرده ها که خدمات پارک های ملی می گوید در حال حذف شدن اجازه می دهد مردم — شروع پنج شنبه — خود را به ورزش متمم اول قانون اساسی حقوق دوباره در آستان کاخ سفید است.

“من تا به حال به پایین آمده چون من می خواستم برای دیدن سابقه در ساخت” Dames گفت که او امیدوار پوستر روزی خواهد بود نمایش داده شده در موزه ملی. “قطعا نیاز به بزرگداشت و memorialized وجود دارد.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده ناتان Ellgren کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de