کمبود بودجه محدودیتهای بیمار پرستاری خانه

ساکنان لوول هفت خانه های پرستاری حساب برای نزدیک به 82 درصد — 68 از 83 — شهر coronavirus مرگ و میر.

این اعداد در معرض معایب موجود در خانه سالمندان عملیات با توجه به شهرستان مدیر آیلین _tenor. او نگرانی ها و مسائل مربوط به امور نظارت تکرار شد توسط نمایندگان شهرستان در سه شنبه شب را از راه دور نشست.

به عنوان چهارشنبه, لاول ضبط کرده 2,215 COVID-19 موارد با تمام گروه های سنی به جز کودکان بیش از 250 عفونت.

اما در لوول و در سراسر کشورهای مشترک المنافع این بیماری است و تمام افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود — دقیق مشتریان از خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت مراکز.

بیش از 60 ٪ از دولت 5,315 مرگ شده اند در میان ساکنان این امکانات.

مدیر _tenor گفت که او معتقد است که “طوفان کامل” از عوامل از جمله یک underpaid ، understaffed نیروی کار — کمک به تاثیر این ویروس که در حال حاضر جمعیت آسیب پذیر.

که متاسفانه درست است — اما هیچ چیز جدید است.

تارا Gregorio رئیس ماساچوست ارشد مراقبت های انجمن که نشان دهنده بیش از 400 صد خانه های سالمندان و دیگر امکانات مراقبت در دولت بوده است دیرین مدافع برای افزایش کمک های دولت, راه قبل از شروع coronavirus.

در مارس 2016 در دیدار با سردبیران خورشید او توضیح داد مشکلات مالی از کسی کار به عنوان یک certified nursing assistant; ایالت متوسط دستمزد ساعتی بود $13.36 در آن زمان — به سختی امرار معاش و دستمزد.

این موضوع پس از آن — و در حال حاضر محور در کافی پزشکی دولتی بودجه و ناتوانی از خانه های سالمندان به سرمایه گذاری در کارکنان و ارائه مراقبت با کیفیت.

به آدرس که معضل Gregorio گروه لابی برای دستمزد بالاتر برای خانه سالمندان کارکنان.

دقیقا یک سال بعد Gregorio دوباره صدا زنگ با اشاره به این که یکی در هر هفت مستقیم-مراقبت کارکنان در ماساچوست خانه سالمندان رفت پر نشده.

Gregorio هشدار داد که تیره و تار منابع مالی را به ارمغان آورد و صنعت را به “نقطه بحران” از حدود 70 درصد از ساکنان خانه سالمندان تکیه بر MassHealth برای هزینه های مراقبت از خود و ترک آنها را بیش از حد وابسته به کمک های دولت است.

و در آوریل 2019 در پی از 20 پرستاری-صفحه اصلی تعطیلی و احتمال 35 نفر دیگر زیر کت و شلوار Gregorio را ماساچوست ارشد مراقبت های انجمن تاکید کرد دولت به $360 میلیون بودجه سالانه فاصله برای جلوگیری از بیشتر سازندگان: از این حیاتی امنیت اجتماعی-net امکانات.

این رقم به مراتب بیشتر از $25 میلیون MassHealth اختصاص داده شده قبلی سقوط به ایجاد ثبات در خانه های سالمندان.
این ما منجر به ارائه coronavirus-باعث پرستاری-صفحه اصلی, بحران, تشدید در حال حاضر — به عنوان قبل و عدم وجود بودجه کافی است.

Gregorio به تازگی به این روزنامه گفت سازمان او شده است برای دفاع از گذشت یک دولت لایحه ای را برای پرداخت به کارکنان یک “دستمزد زندگی می کنند” به طوری که آنها مجبور به کار و مشاغل متعدد.

او سازمان را تجزیه و تحلیل از coronavirus موارد نشان می دهد دست طبیعت مراقبت از در معرض خطر افراد — اغلب دو یا سه نفر در یک اتاق — میان به بالا بودن نرخ مرگ و حتی بیشتر از سطح نیروی انسانی و یا تسهیلات کیفیت کلی امتیاز.

بدیهی است که در دراز مدت کمبود بودجه توسط دولت — که در ماه گذشته را کنار بگذارند اضافی 130 میلیون دلار برای خانه های پرستاری به این آدرس فعلی بهداشت عمومی بحران به تنهایی نمی تواند توضیح رفتار غیر مسئولانه به نمایش گذاشته شده توسط این مدیریت از سربازان در خانه چلسی و هولیوک یا لیتلتون در دراز مدت مراقبت از تاسیسات که در میان بسیاری دیگر غم انگیز شکست خورده کسانی که خود مسئول هستیم.

اما با توجه به یک جامعه محدود اقتدار بیش از این امکانات می افتد در دولت تنظیم کننده برای تقویت نظارت خود را.

در انجام این کار آنها احتمالا پیدا کنید که اکثر نیروی انسانی و مراقبت از کاستی ها می تواند به اصلاح با تزریق به شدت مورد نیاز بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im