کار و رهبران مذهبی تقویت پلیس اصلاحات فشار

بوستون – ایمان و رهبران کارگری در روز جمعه خواست قانونگذاران به ادامه پلیس اصلاحات در شروع کار این هفته در سنا به عنوان انتظار می رود برای یک خانه لایحه که در صورت تصویب خواهد نیاز به آشتی به سرعت با یک جارو سنا پیشنهاد.

به عنوان reverends و نمایندگان اتحادیه های جمع آوری شده در خارج از دولت خانه در روز جمعه در ساعت 11 صبح خود را بسته پنجره برای شهادت در سنا طرح (ع 2820′) پس از اعلام چهار شنبه شب بود که دعوت هر کسی که برای ارسال انتقادات و پیشنهادات از طریق ایمیل.

“ما نمایندگان دریافت کرده اند که فشارها تسلیم به حد وسط به غیر روحانی کردن و اجازه می دهد تا وضعیت موجود وجود دارد که در حال سستی مبارزه در مورد آنچه به انجام پیام ما این است که شجاعت” دانشگاه هاروارد مسلمان روحانی شیخ خلیل Abdur-رشید گفت. “اگر شما شجاعت در حال حاضر زمانی که شما شجاعت ؟ پیام ما این است که شخصیت. اگر شما لازم نیست که شخصیت در حال حاضر زمانی که شما شخصیت؟”

رسمی و قانونی جلسات برنامه ریزی شده به پایان سال در دو هفته تا یک پلان است که انتظار می رود هر روز در حال حاضر اگر چه بالا دموکرات نیست اعلام کرد: هر گونه قطعی در نظر دارد.

توازن قدرت در بیکون هیل است که تغییر به سمت کالیفرنیا ، چارلی بیکر چون فرماندار با شروع هفته آینده خواهد بود قادر به نگه دارید صورتحساب فرستاده شده به میز خود را تا بعد از 31 جولای زمانی که قانونگذاران با توجه به توقف برگزاری جلسات رسمی برای سال قبل از بازگشت احتمالی اصلاحات و یا رای گیری کنند.

“سیاه و سفید زندگی شده اند با کاهش درد ناشی از کسانی که متعهد به محافظت و خدمت می کنند. با هم اگر چه ما می گویند نه بیشتر” 1199SEUI معاون رئیس جمهور-در-بزرگ Filaine Deronnette گفت. “این به اندازه کافی برای گفتن زندگی مهم است. آنها باید موضوع در اقدامات ما در درمان ما از یک دیگر و در قوانین ما چون کتاب خوب است که من به عنوان خوانده شده می گوید: زمانی که عدالت انجام شده است آن است که شادی را به صالح اما از آن است که ترور به ظالمان قصد بد است.”

پس از دو هفته تظاهرات در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, مجلس سنا گذشت یک جارو اجرای قانون اصلاحات لایحه که جای محدودیت در صلاحیت ایمنی ایجاد یک افسر پلیس و استانداردهای اعتباربخشی کمیته به گواهی پلیس و ممنوعیت تاکتیک های فیزیکی مانند chokeholds.

بالا اتاق تصویب لایحه 30-7 فقط بعد از 4 صبح سهشنبه پس از یک ماراتن 16 ساعت جلسه. پنج دموکرات ها رای دادند در مخالفت با این قانون و ملحق شدند جمهوریخواه سنسور. رایان Fattman از ساتون و دین Tran از فیچبرگ.

کارگری و رهبران مذهبی به نام در خانه به حفظ مقررات در این لایحه در مجلس سنا اگر نه بیشتر از بالا اتاق. در حالی که بسیاری از قانونگذاران سنا گفته است که ” اجماع گسترده در لایحه تیز اختلافات ظاهر بیش از واجد شرایط ایمنی دادگاه ساخته دکترین فراهم می کند که حمایت های حقوقی برای کارمندان دولتی از دعاوی مدنی مگر در مواردی که وجود دارد به وضوح تاسیس تخلف از قانون است.

“برای بیش از حد طولانی این دکترین حقوقی اجازه داده افسران درگیر در غیر قانونی و غیر قانونی و خلاف قانون اساسی رفتار برای فرار از مسئولیت مدنی است. شده است وجود دارد یک فشار از اجرای قانون برای حفظ وضع موجود” Rev. Rashaan سالن نژادی عدالت مدیر برنامه در ACLU ماساچوست گفت. “این ناامید کننده ای را به می دانم که ماموران در حال تهدید و خشونت بی حد و حصر به خاطر آنها حاضر به انجام کار خود را در مواجهه با خواسته های بالاتر برای پاسخگویی. اما اجازه دهید حقیقت گفته شود اطلاعات غلط کمپین است که رو به جلو آمده از اجرای قانون است که فقط یک اطلاعات غلط مبارزه است.”

قانونگذاران درگیر چندین اجرای قانون اتحادیه های کارگری و سایر ذینفعان در تدوین این لایحه است.

ماساچوست ائتلاف پلیس (MassCOP) که نشان دهنده 4,300 افسران که خدمت در 157 شهرستانها و شهرهای کوچک گفت: در شهادت روز جمعه که آن را پشتیبانی بسیاری از اصلاحات پیشنهاد برای بهبود انجام ندادی.

اتحادیه مخالف با سنا پیشنهاد آرایشی از a 15-عضو کمیته خواهد بود که نظارت افسر گواهینامه رویکرد خود را با توجه به فرایند برای افسران پلیس در مواجهه با اقدام انضباطی و سنا تغییرات واجد شرایط ایمنی. MassCOP خواستار این تغییرات را “کمتر از یک عمل خصمانه در برابر بیش از 16,000 افسران در سراسر کشورهای مشترک المنافع و خانواده های آنان — با وثیقه تاثیر بر روی هزاران نفر از دیگر بندگان که خواهد از دست دادن مهم حمایت از غیر منطقی و غیر قابل پیش بینی و مزاحمت دعاوی بیش از نیت اقدامات در کار است.”

به عنوان یک جمعیت جمع شده در مقابل دولت خانه برگرد. ویلی Bodrick دوم کاردانی پاستور در دوازدهم کلیسای باپتیست گفت: اگر سخنرانان کلمات حرکت نمی کند و آنها را پس از آن هزاران نفر از مردم که اعتراض در فرانکلین پارک در اوایل ماه ژوئن ،

“ما تظاهرات باید نه فقط فریاد می زند اما ما تظاهرات باید تبدیل به سیاست و ما نمی توانیم ادعا می شود مترقی اگر سیاست های ما مطابقت ندارد و بلاغت است که ما صحبت می کنند و هر روز از’ Brodrick دوم گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de