KSRTC هدایت Mysuru به ایمنی

راه اندازی تلفن همراه تب درمانگاه; پیوندد رزمندگان در خط مقدم مبارزه با کروناویروس

میسور/Mysuru: اگر شما در حال فکر کردن است که کل سیستم حمل و نقل عمومی از جمله KSRTC و راه آهن شده است جمع آوری گرد و غبار همیشه از مستند اعلام شد, فراغت فکر می کردم. آنها دریافته اند نوآورانه راه و وسیله ای برای نگه داشتن خود را به چرخ های در حال اجرا و در همان زمان رسیدن به مردم به عنوان رزمندگان خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

اولین راه آهن هند تبدیل هزاران نفر از مربیان به جداسازی بخش درمان COVID-19 بيماران پس از آن KSRTC (کارناتاکا دولت شرکت حمل و نقل جاده) تبدیل آن اتوبوس ها بودند که میله میله به اوراق به ‘Sarige Sanjeevini’ موبایل ضد عفونی کننده وسایل نقلیه.

یک بار دیگر KSRTC آمده است به جلو به اضافه کردن یک سلاح جدید برای مبارزه با این بیماری همه گیر در قالب تلفن همراه تب درمانگاه.’ این ایده نوآورانه شده است با الهام از 10 تب درمانگاه توسط Mysuru دولت های منطقه در سراسر Mysuru شهر و یکی در ننجنگود به صفحه نمایش بيماران مبتلا به آنفولانزا و سرما و کسانی که دارای مشکلات تنفسی است.

در حالی که مردم باید برای آمدن به تب درمانگاه خود را بررسی کنید تا KSRTC تلفن همراه تب درمانگاه را به درب خانه مردم به ویژه در مناطق روستایی که بیمار هستند و صفحه نمایش آنها است. تسهیلات راه اندازی شد Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar در DC دفتر این صبح است.

صحبت کردن در, راه اندازی, سی گفت: “KSRTC, Mysuru شهری و روستایی تقسیم بخشی از کنترل خود و تیم خود را در زمان این ابتکار عمل برای تغییر یک اتوبوس به تب درمانگاه و تکمیل این کار فقط در دو-سه روز است. یک زن و شوهر از روز بازگشت NWKSRTC حال راه اندازی شبیه خودرو در Hubballi با این حال برای KSRTC Mysuru این اولین از نوع خود.”

تایید که یک تیم از پزشکان به بررسی امکانات و استانداردهای ملاقات شد, تلفن همراه تب درمانگاه در حال راه اندازی Abhiram Sankar گفت که هدف اصلی این است برای خدمت به مناطق روستایی و دور افتاده که در آن وجود ندارد و یا دسترسی محدود به امکانات بهداشت و درمان.

“مردم در شهر باید بهداشتی اولیه در مراکز و اگر وجود دارد هر گونه شرایط اضطراری آنها می تواند رسیدن به COVID بیمارستان یا K. R. بیمارستان وجود دارد به عنوان اتصال خوب است. در همان زمان مردم در مهار مناطق روستاها مانند Mosambayyanahalli, Someshwarapura و Hebya که در آن وجود دارد اولیه و ثانویه مخاطبین از موارد مثبت نباید ناراحت شود و این تسهیلات با هدف رسیدن به چنین مکان هایی,” او اضافه شده است.

در عملکرد تلفن همراه تب درمانگاه Abhiram Sankar گفت: “اگر از آن است که یک تب درمانگاه جدا از علائم تب پزشکان منصوب به منظور کسانی هستند که به کار گرفته اند PHCs از این رو آنها می توانند همچنین رسیدگی به مسائل دیگر مانند دیابت و ارائه کمک های اولیه خدمات اگر رویکرد مردم.”

اشاره به این که تلفن همراه در درمانگاه هیچ سواب مجموعه امکانات او توضیح داد: “این مرکز دارای یک غربالگری منطقه ای که در آن کارکنان, پرستار, صفحه نمایش, پس از آن دکتر می بیند بیمار و در صورت لزوم ارجاع داده خواهد شد و به گرد و خاک. هر چند دکتر و پرستار در اینجا خواهد بود و مجهز به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) وجود ندارد و گرد و خاک مجموعه امکانات. اگر نیاز باشد آنها ارسال خواهد شد به ننجنگود تب درمانگاه یا COVID بیمارستان در Mysuru برای سواب مجموعه است.”

R. Ashok Kumar, بخشی کنترل KSRTC روستایی بخش گفت که DC تا به حال از آنها خواست اگر ممکن بود به ارائه چنین یک واحد سیار و در همان زمان KSRTC MD Shivayogi C. Kalasad داشتم به همین فکر می کردم و نوشته بود به ما. از این رو, آن محسوس و نیز وجود دارد یک پیشنهاد به ارائه یکی دیگر از جمله واحد است.”

و اشاره کرد که پس از منطقه افسر بهداشت (DHO) Dr. R. Venkatesh و تیم خبره واحد های تلفن همراه قبل از آن راه اندازی شد, Ashok Kumar گفت: “KSRTC ارائه شده اتوبوس با راننده و یک sanitising ماشین آلات و مواد شیمیایی مورد نیاز برای ضد عفونی خواهد شد ارائه شده توسط DHO. خودرو تحویل داده خواهد شد به DHO و خواهد بود sanitised سه بار در روز در حالی که در محل کار است. برای خودرو نگهداری از آن خواهد شد را به Bannimantap انبار در غیر این صورت خواهد بود مستقر در DHO در Nazarbad خود را.”

DC Abhiram G. Sankar که نیز بررسی تسهیلات پس از راه اندازی, پیشنهاد KSRTC مقامات برای اضافه کردن یک مرحله اضافی به اتوبوس به آن را آسان برای مردم برای صعود به عنوان در پایین کف اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im