KSOU رقابتی امتحانات مرکز آموزش راه اندازی کلاس آنلاین

میسور/Mysuru: بسیاری از موسسات آموزشی باید با توسل به کلاس های آنلاین برای کمک به دانش آموزان در طول COVID-19 مستند دوره است. به طور مشابه, کارناتاکا دولت باز دانشگاه (KSOU) امتحانات رقابتی’ مرکز آموزش بیش از حد در روز دوشنبه راه اندازی کلاس های آنلاین به نفع کسانی که آماده شدن برای امتحانات رقابتی. این KSOU قبلا راه اندازی یک سیستم مشابه آن در دوره های منظم.

KSOU معاونت پروفسور S. Vidyashankar راه اندازی این تاسیسات در دفتر او دیروز در حضور ثبت پروفسور Lingaraja گاندی مسئول امور مالی خضر پاشا و مرکز هماهنگ کننده Jainahalli Qglaser Gowda.

اقدام در VC را رهنمود برای اطمینان از تداوم در مربیگری به نامزدها مرکز توسعه آنلاین برنامه درسی و راه اندازی کلاس برای این دسته از داوطلبان ظاهر می شود برای K-مجموعه آزمون.

صحبت به مناسبت پروفسور Vidyashankar گفت: COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر بسیاری از بخش ها از جمله آموزش و پرورش است. این بحران تا به حال نیز آمار داوطلبان مشتاق به کرک امتحانات رقابتی در غیاب کلاس ها زندگی می کنند. کلاس های آنلاین را شکاف و دانش آموزان باید بهترین استفاده از تسهیلات.

پروفسور Vidyashankar احساس کردند که آموزش آنلاین ممکن است تبدیل به مشترک و تقویت, در سال های پیش رو است. این دانشگاه دارای تقویت شبکه خود را ساخت بهترین استفاده از این منابع برای ادامه کلاس ها و نگه داشتن در تماس با دانش آموزان است.

ثبت پروفسور Lingaraj گاندی گفت: بسیاری از دانشگاه ها در کشور در حال راه اندازی کلاس های آنلاین و KSOU بود در میان چند و یا می تواند برای اولین بار شروع کلاس های آنلاین آموزش داوطلبان در امتحانات رقابتی.

مرکز هماهنگ کننده Jainahalli Qglaser Gowda گفت: کلاس های زنده برای نامزد خواهد شد تنها پس از وضعیت عادی می شود اما کلاس های آنلاین ادامه خواهد داد به طور معمول به نفع خود.

پس از راه اندازی دیروز برای اولین بار کلاس آنلاین انجام شد Siddarthanagar دولت در درجه اول کالج Asst. استاد Prasanna کومار. دانش آموزان از سراسر کشور در زمان شرکت در کلاس ها و ابراز شادی. برای جزئیات اتصال Ph: 0821-2515944 و یا بازدید https://onlineclass.ksoumysuru.ac.in/b/coa-k7k-z2p

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im