Kodagu-منبع, دکتر, دریافت, درایو افتخاری’ در ما

میسور | No comments

میسور/Mysuru: در حالی که پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان مبارزه با COVD-19 همه گیر صرفه جویی در زندگی میلیون ها نفر از ادامه حمله بود در هند, برخی پزشکان هندی که در حال انجام کار مشابه در ایالات متحده در حال گرفتن عموم شناخته شده افتخار و تشکر خود را نجیب حرفه ای و برای صرفه جویی در آنها را از چنگال مرگ.

برای اولین بار بود Mysuru-منبع دکتر Uma Madhusudan که دریافت منحصر به فرد ‘درایو ناموسی” یک قلب گرم شدن کره زمین حرکت به تازگی برای قدردانی از تلاش های او در مبارزه جهانی با بیماری همه گیر کوروناویروس که در آن چند پلیس وسایل نقلیه آتش نشانی کامیون ها و وسایل نقلیه خصوصی رفت و گذشته توسط خانه خود را با آژیر و honks باد و توقف برای چند ثانیه ضمن تشکر از او.

بعد از آن بود دکتر Keekanamada Preethi Subramani یک Kodagu-منبع دکتر که با این نسخهها کار در سنت فرانسیس در بیمارستان و انجام COVID-19 آزمون به رسمیت شناخته شده برای او فوق العاده ای خدمات درمان COVID-19 بيمار در ساوت ویندزر در ایالات متحده است. یک کاروان از 100 خودرو وافغان horns and sirens راند گذشته خانه او ضمن تشکر از او. این ویدئوها از مردم تکان دادن در او از وسایل نقلیه و او با تکان دادن در پشت آنها رفته اند ویروسی.

اتفاقا دکتر Preethi زندگی در همان طرح مسکونی که در آن دکتر Uma ساکن در ساوت ویندزر, Connecticut. دکتر Preethi زندگی با شوهرش Keekanamada Subramani.

دکتر Preethi فارغ التحصیل رشته پزشکی از M. S. Ramaiah کالج پزشکی در بنگلور و مهاجرت به آمریکا در سال 1999. او در حال حاضر مشغول به کار در بیمارستان سنت فرانسیس در ساوت ویندزر.

پاسخ به این منحصر به فرد felicitation دکتر Preethi گفت که او می پذیرد افتخار با تمام تواضع و فروتنی.

او دختر Mundanda Rajappa و Jayanthi ساکنان Nelaji روستا در نزدیکی Napoklu. Rajappa پخش برای اولین بار به نمایندگی از Kodagu منطقه در دولت Ranji تیم کریکت. او در حال حاضر مستقر در بنگلور. او گفت newsmen که او با افتخار از دختر خود کار می کنند.

دکتر Preethi همسر Subramani تحسین از Birunani روستا در جنوب Kodagu. این زوج دارای دو فرزند – Nikitha و Nikhil.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>