وستفورد — در اخیر رو به آفتاب بعد از ظهر سه شنبه در این زمینه در خارج از خوابگاه در استنی بروک آرام بود. گذشته از یک زن و شوهر و فرزندان رکاب زدن دوچرخه را خیلی خالی بود.

آن را همیشه اینگونه نبوده است ساکن دانا Giuggio گفت.

کودکان محله یک بار نگه داشته, دوچرخه, خارج و بازی پنهان و به دنبال. اما حدود دو هفته پیش Giuggio و ساکنان دیگر گفت: آنها دریافت اطلاع از Peabody خواص اموال مدیریت شرکت له کردن بازی در فضای باز.

یک عکس از اطلاع ارسال ناشناس به خورشید آمده است: “ساکنان مجاز به بازی در زمینه های مشترک از جمله اما نه محدود به لابی و راهروها و راه پله, پارکینگ و امکانات. نظارت بزرگسالان لازم است برای هر جزئی از اعضای خانواده یا مهمان در حالی که در و یا در مورد زمینه.”

“هیچ فعالیت های ورزشی از جمله بازی گرفتن پرتاب Frisbees, روش سوارکاری, اسکوتر, دوچرخه اسکیت شبانه روزی بالن آب از راه دور کنترل و یا هواپیماهای بدون سرنشین و یا kiddie استخرهای مجاز” نامه مورخ 25 ژوئن ادامه دارد.

در این نامه آمده است که هر آیتم در سمت چپ در مناطق مشترک “از جمله چمن” می توان با تعمیر و نگهداری.

برخی از خانواده ها مانند Giuggio را تفسیر شده است که به معنی هیچ بازی در فضای باز. پس از دریافت نامه Giuggio پسر شروع به ذخیره کردن دوچرخه خود را در اتاق نشیمن و او رفت اسکیت بورد خود را در داخل خانه.

“من فکر می کنم آن را غیر منطقی” Giuggio روز سه شنبه گفت. “از آن قرار است به یک خانواده-محله دوستانه.”

لایحه Lipchitz مدیر املاک و مستغلات عملیات مشترک شرکت توسعه گفت: در این نامه نیست خوب دقت کنید و یک سوء تفاهم است. زمینه های مشترک غیر انتفاعی شرکت تابعه از جامعه کار تیمی (CTI) و صاحب استونی بروک آپارتمان.

“عزیز ساکنان” ایالات توجه به تاریخ جولای 8. “ما شنیده از برخی از شما که ما نامه اخیر دریافت نکرده بود به عنوان در نظر گرفته شده ما عذر خواهی! هدف ما این بود که برای به اشتراک گذاشتن نگرانی های ایمنی با ما مقیم جامعه را به ماه های تابستان.”

کودکان و نوجوانان می توانید بازی را در چمنی مشترک مناطق اطراف آن امکانات Lipchitz روشن. متوجه شد به منظور جلوگیری از آنها را از بازی در پارکینگ و راهروها.

“ما قطعا می خواهید یک محل برای بچه ها به بازی و… وجود دارد مقدار زیادی از گیاهی مناطق” Lipchitz گفت. “این درست است که ما نمی خواهیم آنها را در مکان های که در آن آنها ممکن است صدمه دیده است” او بعدا اضافه شده است.

کودکان می توانند بازی گرفتن و خنک کردن در kiddie استخر — اما اسباب بازی نباید در پارکینگ او مشخص شده است.

در سال 2004 ماساچوست مسکن مشارکت ارائه شده بیش از $2.1 میلیون دلار برای زمینه های مشترک برای ساخت 15 مقرون به صرفه اجاره واحد در استنی بروک. استنی بروک آپارتمان دوم دوم مجتمع ساخته شده در پایین جاده از اول به پایان رسید در سال 2016.

همه استونی بروک دوم واحد تعیین شده برای کسانی که به کسب 60 درصد و یا کمتر از این منطقه ميانه درآمد. در استنی بروک من 10 آپارتمان برای کسانی که 50 درصد و یا کمتر از متوسط درآمد و پنج نفر دیگر در بازار-نرخ واحد Lipchitz گفت.

کشاورز راه مجتمع قرار دارد به طور مستقیم در سراسر از استونی بروک دبیرستان.

Peabody خواص که در عمل سایت های دارای “زمینه آراسته” و “نزدیک با فعالیت های تفریحی.”

فرشته ریورا یک استنی بروک من ساکن گفت: دو پسر عمدتا در داخل باقی بماند. “من فکر نمی کنم آن را در حق او گفت:” از قرار اطلاع در حالی که نشسته در کنار او گام. “در بسیاری از بچه های خوب در اطراف در اینجا,” او اضافه شده است.

یک استنی بروک ساکن که خواست ناشناس بماند به یاد می آورد که سال پیش تعمیر و نگهداری درخواست او دور دخترش sidewalk chalk art. “من می توانم آن را باور نمی,” او گفت:.

ژوئن 25 توجه کنید مشخص شده که کودکان می توانند در زمینه های رایج است. “بزرگترین مشکل است — در همه جا شما نگاه کنید در اینجا است که یک مشترک” گفت شوهرش که او نیز نخواست.

جنیفر Emanuel دیگر کشاورز راه مقیم فکر می کند حرف بود “واقعا اشتباه گرفته است.” یک زن و شوهر دوچرخه تکیه بر خود ایوان جلو.

“من آن را دریافت کنید,” او گفت: در مورد اموال مدیر نگرانی برای زمینه. اما او گفت: یک نامه دوم شده اند مفید برای روشن شدن مدیر نیت.

Lipchitz گفت: یک دوم توجه به روشن کردن اول برنامه ریزی شده بود برای تحویل به ساکنان در روز پنج شنبه.

“CTI موقعیت است و این محل برای کودکان در حال رشد می شود تا در خوب و زیبا و آرام… و ما آنها را می خواهید می شود قادر به بازی وجود دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net

آموزش سئو