محتوای مقاله در ادامه

دکتر پیتر Jaffe یک روانشناس و مدیر در غربی دانشگاه مرکز تحقیقات و آموزش و پرورش در مورد خشونت علیه زنان و کودکان در لندن, Ont. او می گوید داخلی مرگ بررسی مهم را به انجام بر اساس مداوم.

که کارشناسان می توانید نگاه کنید که چگونه خاص روند مانند یک رکود در اقتصاد یا COVID-19 همه گیر ممکن است تاثیر داخلی قتل او می گوید.

“و هنگامی که یک هواپیما پایین می رود و شما نمی توانید بازگرداندن مسافران است اما همه ما صبر کنید تا همه ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها پیدا کردن جعبه سیاه است.

“داخلی, قتل کودک, قتل متفاوت هستند.”

میشل وبر مدیر اجرایی مرکزی غرب بحران و حمایت از خانواده مرکز در Kindersley, Sask., می گوید: منطقه یک انرژی هاب و کارکنان دیدن افزایش خشونت بین فردی زمانی که نفت-و-گاز بخش اسلامپ کشاورزی و یا طول می کشد یک ضربه.

در ماه دسامبر گذشته به خوبی شناخته شده در این شهر درگذشت و در یک قتل-خودکشی. RCMP می گویند دیوید گارتنر 66 گلوله و به قتل همسر خود جدا Elsie گارتنر 64 قبل از مصرف زندگی خود را. پلیس گفت که آنها آگاه بودند خشونت خانگی.

وبر می گوید زندگی با خطر بالا از خشونت یک واقعیت است برای خانواده ها در این منطقه که هیچ امن فضای تخت و شيوع اسلحه و مواد مخدر.

یک سخنگوی دولت می گوید, دفتر پزشکی قانونی را بررسی یافته های پلیس برای تعیین اینکه آیا برای برگزاری inquests به گارتنر یا برایانت موارد است.

برایانت می گوید او ممکن است به دنبال پاسخ های بعد از آن, اما در حال حاضر او را به مقابله با صحبت کردن به دوستان و خانواده.

“شما فقط باید به خاطر نگه داشتن آنهایی که کمی خود را به شما در همه زمان ها,” او می گوید.

“مطمئن شوید که شما اونا عشق و به اونا که شما را دوست دارم ’em.”

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو