این عادی است که به عنوان یک جانباز و جانبازان مدافع من دریافت یک تماس از یک مشتاق سیاستمداری که می خواهد برای دیدار و بحث در مورد جانبازان مسائل. آن را نمونه ای است که من با این مردمی را از هر دو طرف راهرو و به ناچار آنها را بشنود چرند در مورد چه مقدار از آنها حمایت ما جانبازان. سپس آنها را انتخاب کنید و انجام بسیار کمی اگر هر چیزی را به حداقل حفظ منافع است که جانبازان وعده داده شده بود.

من با کوین اوکانر در این هفته یک جمهوری خواه نامزد سنای آمریکا در ماساچوست و بلافاصله یک حس است که نه تنها او خواهد بود خوب برای جانبازان اما آن مرد راست در زمان مناسب برای هر کس در ماساچوست است.

من با کوین در یک محله باشگاه در لوول که در آن یک گروه خوب از مردم با بهره گیری از اولین پست COVID-19 روز باز است. خودخواهانه من می خواهم به ملاقات در مکان هایی مانند که برای دیدن چگونه یک مرد در حال اجرا برای سنای تعامل با افرادی که مایل به خدمت می کنند. من فوری تصور که کوین مراقبت عمیقا برای مردم — او که “آن” عامل. او مانند اسکات براون اما واقعی تر محکم تر در اعتقادات و unabashedly مستقیم در ارزش ها و مسائل مربوط به او را برای مبارزه با اگر انتخاب شود.

به عنوان اوکانر مشغول به کار اتاق او مقدار زیادی از بازنشسته و وظیفه افسران پلیس. بلافاصله کوین ساخته شده تمایز بین خود سناتور Markey و کنگره کندی. اوکانر است و طرفدار اجرای قانون pro-اولین پاسخ و طرفدار حکومت قانون است. Markey و کندی در حال رقابت با یکدیگر به ببینید که چه کسی خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و ترک های عمومی محافظت از باندهای سریعترین مقابل اوکانر که پشت در اجرای قانون و اعلام نمود: “شما می توانید رایت من زنده است و من هرگز پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس!”. در حال حاضر این نوع از فداکاری و خون سرد حل مسئله افراد شایسته در ماساچوست است.

در حالی که تمرین مناسب اجتماعی فاصله اوکانر و من در نهایت نشستم در یک جدول که در آن من می توانم از او بخواهید در مورد جانباز مسائل. من او را پرسید که چه او را در این وضعیت که در آن یک جانباز بود مورد آزار قرار گرفته و یا به سمت چپ برای مرده در یک پله در بدفورد و برای 5 هفته.

کوین گفت که بر خلاف Markey و کندی که برای تحقیقات و او را در واقع بازدید از این مرکز در دیدار با مدیران و, و نمی خواهد را ترک کرده اند و تا زمانی که تضمین برخی از اطمینان داد که سیاست های شکست خورده و روش های که باعث این وضعیت شد تصحیح و اجرا. او گفت که او می توانست در دیدار با وزیر امور جانبازان, خانواده جانباز و خواهد مطمئن شوید که هیچ جانباز و یا خانواده خود را به رنج می برند از همان شرایط دوباره. اجازه دهید فقط می گویند که اوکانر به من مؤمن.

من پس از آن کبوتر به مسائل مهم دیگر که اوکانر پاسخ محکم و مستقیم است.

از من خواسته اگر او با حمایت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بر خلاف رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اوکانر گفت که او 100% پشتیبانی از رئیس جمهور است. اوکانر همچنین بیان شده است که او از 2nd Amendment ما حق حمل سلاح است. او گفت: انتخاب در سال 2020 انتخابات است نه در مورد اینکه آیا به رای حزب جمهوری خواه و یا دموکرات آن را در مورد این که آیا شما در حال رای گیری برای حمایت از حاکمیت قانون و یا هرج و مرج.

2020 است در مورد حمایت از قانون اساسی ایالات متحده و یا پاره شدن آن را مانند دموکرات ها می خواهند به انجام است. 2020 انتخابات است در مورد حفظ تاریخ ما و یا پاک کردن آن مانند Markey و کندی قصد انجام دهید. انتخاب بین میهن پرستی و تظاهرات مسالمت آمیز در مقابل سوسیالیسم و خشونت و هرج و مرج.

ماساچوست رای دهندگان به دنبال یک رهبر قوی و تغییر مثبت در آمریکا. ما لازم نیست کسی مایل به خم شدن زانو برای اراذل و اوباش به عنوان آنها را از بین ببرد موسسات. ما باید شرمنده ما ناقص اما میراث بزرگ آورده است که بسیار به تمدن. ما باید همچنان به کشت آزمایش ما در دموکراسی است و باید انجام شود در واشنگتن دی سی توسط انتخاب رهبران که احترام به بزرگ چشم انداز تدوین کنندگان رهبر مانند کوین اوکانر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de