کوین Mandzuk امن در خانه در طول همه گیر


محتوای مقاله در ادامه

Ottawa, ON - Can-Am Baseball Game between the Trois-Rivières Aigles and the Ottawa Champions held on May 20, 2017 at Raymond Chabot Grant Thornton Parc. Photo: Marc Lafleur
کوین Mandzuk به بحث با اتاوا قهرمانان مدیر هال Lanier در Can-Am لیگ در سال 2017. مارک Lafleur/اتاوا قهرمانان

با توجه به شرایط Mandzuk احساس خوش شانس است که او قادر به پیوستن به یک نجاری خدمه است که کار بر روی یک پروژه بزرگ در Portage la Prairie ،

آن را پر زرق و برق اما آن را می پردازد صورتحساب.

“من فکر نمی کنم آن را همیشه یک چیز بد است که باید به کار سخت” او می گوید. “من قطعا نه بود umpiring بیس بال اما من خوب است. من دست زدن به آن را به بهترین شما می توانید.”

Mandzuk ساختمان شده است نسبت به یک حرفه ای در بیس بال از اولین ماموریت خود را در 12 سال. او پژوهشگر وقت خود را بین بازی و umpiring تا سن 18 سالگی که در آن نقطه او تصمیم به ایجاد یک حرکت دائمی پشت صفحه.

“به عنوان مسن تر کردم فقط گیر با آن نگه داشته و یادگیری و بهتر شدن” او می گوید. “در رجینا برای مدت زمان طولانی ما تا به حال چنین کمبود داوران. ما هنوز فراموش, اما ما در حال شروع به آرامی ، ما بچه ها به اندازه کافی برای پوشش بازی گاهی اوقات بنابراین من می خواستم برای کمک به داوری انجمن اما من هم می خواستم به نگه داشتن بازی. وجود دارد من تا به حال به را انتخاب کنید بین این دو است. که بخشی از زندگی بخشی از رشد کردن است.”

REGINA, SASK : July 2, 2020 -- Kevin Mandzuk, a minor-league baseball umpire, poses for photos at the Lions Park ball diamonds in Regina on Thursday, July 2, 2020. TROY FLEECE / Regina Leader-Post
کوین Mandzuk در پارک شیرها در رجاینا در جولای 2. TROY پشم گوسفند وجانوران دیگر/رجینا رهبر-پست

Mandzuk تجربه به او نشان داد یک طرف از این بازی است که چند بازیکن را به دیدن.

که گفت:, آن را نمی وادار به رفتن آسان در مردان نقاب دار به عنوان یک بازیکن.

“من فکر می کنم من ممکن است سخت تر در داوران,” او می گوید. “من یک رقابتی فرد است. من برای هر لبه. من احساس من می دانستم که این قوانین واقعا خوب بودن داوری و بازیکن. من می خواستم آنها را به بهترین آنها می تواند, بنابراین من می تواند بهترین من می تواند بیش از حد.”

Mandzuk نمی پشیمانی انتخاب خود برای تبدیل شدن به یک وقت ump و حتی می توان آن را یک کار بیهوده. او تا به حال تجربه مشابه در طول زمان خود را به عنوان یک جوان هاکی داور قبل از دادن آن را به تمرکز بر روی بیس بال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید