نگه داشتن چشم ناظر در افزایش ویروس موارد

وجود دارد نزدیک به 500 مورد جدید از COVID-19 گزارش در ماساچوست بیش از آخر هفته همراه با افزایش درصد مثبت آزمایشات coronavirus.

وزارت بهداشت تایید 210 موارد جدید COVID-19 روز شنبه و 273 نفر در روز یکشنبه همراه با اعلام 31 اخیر COVID-19 مرگ و میر بیش از آن دو روز است. موارد جدید بالغ بر 182 روز دوشنبه.

تعداد روزانه موارد جدید در حال حاضر افزایش یافته است بالاتر از 200 در چهار نفر از پنج روز گذشته.

به تازگی دیده ایم نگران کننده نمونه از مردم نادیده اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

حداقل 13 نفر که با حضور یک حزب خانه در چتهم جولای 21 آزمایش مثبت و چه کسی می داند که بسیاری از دیگران آنها آلوده پس از. به گفته مقامات شهر به عنوان بسیاری از 50 نفر که با هم کار کنند در کیپ منطقه رستوران های این حزب حضور داشتند و بدون پوشیدن ماسک.

که حادثه همراه با یک بی دقتی کارگر در اسپرینگفیلد بیمارستان و بسته بندی شده در سواحل مانند M و خیابان در جنوب بوستون نوع از رفتار بی پروا که باعث ضبط coronavirus سنبله در جنوب و غرب است.

قابل توجه است که موجی از کسانی که Black Lives Matter تظاهرات در ماه ژوئن نمی جرقه coronavirus سنبله عمومی-بهداشت و درمان ناهنجاری به احتمال زیاد به رخ می دهد دوباره.

روز یکشنبه گزارش از DPH همچنین نشان داد که هفت روز به طور متوسط از تست مثبت نرخ از جولای 25 صعود کرده به 1.9% از 1.8% پس از برگزاری مداوم در 1.7% برای بیش از یک هفته است. یک ماه پیش که تست مثبت نرخ 2.0%.

داده های گزارش یکشنبه — 273 جدید موارد ناشی از 9,780 آزمون — نشان 2.79% مثبت رای برای ویروس.

در واکنش به این آخرین تحولات رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر نگهداری با احتیاط خوش بینانه نظر دولت را بازگشایی پیشرفت در حالی که قرار دادن پروتکل های در محل برای نگه داشتن ویروس موارد در محدوده های منطقی.

روز جمعه اعلام کرد قوانین جدید که برای فقط در مورد هر کس وارد ماساچوست از جمله اقامت دائم بازگشت به خانه و ورودی دانشجویان; آنها نیاز به اجباری قرنطینه و یا اثبات یک تست منفی حمایت جریمه تا 500 دلار در هر روز برای کسانی که چشم پوشی از سفارش.

محلی عمومی-سازمان بهداشت و درمان خواهد شد قدرت را به موضوع آن مجازات است.

سفر از متحده در نظر گرفته شده کم خطر معاف هستند از این فرمان اجرایی. از جمعه مین, New Hampshire, ورمونت, رود آیلند, کانکتیکات, New York, New Jersey, و هاوایی واجد شرایط که در لیست.

اجرای این محدودیت های جدید متکی بر یک “سیستم افتخار” که فرماندار معتقد است اکثر مردم افتخار خواهد کرد.

همه ما دیده می شود چه اتفاقی می افتد زمانی که ایالات متحده سقوط coronavirus منحنی. تاخیر فقط چند روز می تواند تفاوت بین خنثی سازی ویروس’ گسترش یا ناخواسته رها کردن نمایی گسترش این بیماری موذی.

برای زمان حال فرماندار سرزنش تصمیم گیری های ضعیف توسط تعداد کمی از افراد به جای انشعابات مربوط به فاز 3 باز از اقتصاد دولت برای افزایش, مثبت, نتایج آزمون.

برخی در جامعه پزشکی از جمله دکتر دیوید Rosman رئیس ماساچوست جامعه پزشکی بر این باورند آن زمان به نظر بازگشت به فاز 2 در نور های اخیر چشم انداز مثبت.

که به نظر می رسد مانند یک واکنش افراطی در این نقطه است. موفقیت ما در به طور چشمگیری کاهش هر COVID-19 متریک آمده است در هزینه اقتصاد کشور ما که در حال حاضر ثبت بالاترین نرخ بیکاری در کشور است.

فرماندار اصرار دارد او را عمل مطابق با داده های که هنوز هم منعکس اعداد قابل قبول.

در صورتی که تغییرات فرماندار باید فوری و قاطع مراحل را برای دیدار با این چالش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید