کارناتاکا به تصویب فرمان برای مهار اوباش حمله COVID-19 کارگران

میسور | No comments

میسور/Mysuru: دولت را اعلام فرمان بر اساس اوتار پرادش و کرالا مدل برای محافظت از پلیس و خط مقدم سلامت کارگران مبارزه COVID-19گفت: Mysuru منطقه وزیر S. T. Somashekar. فرمان به احتمال زیاد اعلام امروز خود را.

صبح امروز یک موتر در Mysuru شهرستان که در آن یک آشا کارگر گفته بود تهدید miscreants برای درخواست آنها را به پرسه زدن در اطراف در طول مستند. این آشا کارگر دیدم یک گروه از سه نوجوان اسرائیلی و خواسته آنها را به بازگشت به خانه های خود و احترام به مستند هنجارهای. Irked توسط این سه نفر را تهدید آشا کارگر از عواقب وخیم است. این آشا کارگر یک شکایت پلیس.

واکنش در این حادثه وزیر Somashekhar به خبرنگاران گفت که پلیس باید رزرو FIR و سه نفر را به زودی دستگیر شود.

در کارناتاکا بیماری های همه گیر فرمان است که عمدتا با هدف reining در کسانی که در حال حمله به کارکنان خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر. فرمان می دهد که دولت قدرت فوق العاده ای برای مقابله با جریان COVID-19 شیوع اعمال محدودیت در خدمات ضروری است. فرمان نیز سبب دولت برای تحمیل یک سال 2-مجازات در مقررات منع رفت و آمد متخلفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>