توسط MARK SHERMAN

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور حکم به اتفاق آرا جمعه است که می تواند نیاز به ریاست جمهوری انتخاب کنندگان به بازگشت به کشورهای خود را’ رای مردم برنده در کالج انتخاباتی است.

حاکم فقط تحت چهار ماه قبل از سال 2020 انتخابات برگ در قوانین در 32 ایالت و ناحیه کلمبیا که با اتصال انتخاب کنندگان را به رای دادن به محبوب رای برنده به عنوان انتخاب کنندگان تقریبا همیشه انجام دهید.

به اصطلاح وفا کرده اند مهم به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری, اما این تغییر می تواند در یک مسابقه تصمیم گرفت فقط چند انتخابات رای. در آن طول می کشد 270 آرا برنده انتخابات ریاست جمهوری.

یک دولت ممکن است به دستور “انتخاب کنندگان است که آنها هیچ زمین برای معکوس کردن رای میلیون ها نفر از شهروندان” عدالت النا کاگان نوشت: در نظر اکثریت که راه می رفت از طریق سیاسی آمریکا تاریخچه و موجود فرهنگ پاپ مراجع برای “Veep” و “همیلتون.”

“که جهت توافق با قانون اساسی — به عنوان به خوبی به عنوان با اعتماد یک ملت است که در اینجا ما مردم حکومت” کاگان نوشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال هر دو طرف از این موضوع است.

در سال 2012 او پرسیدم کالج انتخاباتی است یک فاجعه برای دموکراسی است.” در نوامبر سال 2016 پس از او برنده او در انتخابات ریاست جمهوری با وجود از دست دادن آرای خود را به هیلاری کلینتون, او در توئیتر خود نوشت,, “کالج انتخاباتی است که در واقع نابغه است که در آن به ارمغان می آورد همه کشورها از جمله آنهایی کوچکتر به بازی.”

قضات حال برنامه ریزی استدلال برای بهار گذشته به طوری که آنها می تواند به حل مسئله قبل از این سال انتخابات ریاست جمهوری به جای برگزاری یک پتانسیل سیاسی بحران این کشور و رای.

هنگامی که دادگاه شنیده استدلال با تلفن در مارس به دلیل coronavirus شیوع قضات به استناد ترس از رشوه خواری و هرج و مرج اگر انتخاب کنندگان می تواند رأی دهی بدون در نظر گرفتن رای مردم نتیجه در کشورهای خود را.

این موضوع به وجود آمد و در پرونده های حقوقی ثبت شده توسط سه هیلاری کلینتون انتخاب کنندگان در واشنگتن و یکی در کلرادو که حاضر به رای دادن برای او با وجود رای مردم برنده شدن در هر دو کشور در سال 2016. در انجام این کار آنها امیدوار به اندازه کافی برای متقاعد کردن انتخاب کنندگان در ایالات برنده مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب شخص دیگری را انکار و او را به ریاست جمهوری.

از دادگاه تجدید نظر فدرال در دنور حکومت است که انتخاب کنندگان می تواند رای به عنوان آنها لطفا رد استدلال که آنها باید انتخاب محبوب رای برنده است. در واشنگتن دولت در دیوان عالی کشور تایید 1000 دلار جریمه در برابر سه انتخاب کنندگان و رد ادعای خود را.

در همه وجود دارد 10 faithless انتخاب کنندگان در سال 2016 از جمله یک چهارم در واشنگتن دموکراتیک انتخاب کننده در هاوایی و دو حزب جمهوری خواه انتخاب کنندگان در تگزاس است. در ضمن دموکراتیک انتخاب کنندگان گفت که آنها نمی خواهد رای برای کلینتون جایگزین شد در مین و مینه سوتا.

نزدیک ترین کالج انتخاباتی حاشیه در سال های اخیر بود که در سال 2000 زمانی که جمهوری جورج دبلیو بوش دریافت 271 رای به 266 دموکرات گور. یک انتخاب کننده از واشنگتن چپ او رای سفید.

دیوان عالی کشور نقش تعیین کننده در آن انتخابات, پایان بازشماری آرا در فلوریدا که در آن بوش برگزار شد 537 رای, حاشیه از 6 میلیون آرای بازیگران.

قضات برنامه ریزی جداگانه بحث در واشنگتن و کلرادو موارد پس از عدالت Sonia Sotomayor belatedly حذف خودش از کلرادو مورد چون او می داند که یکی از شاکیان.

در درخواست دیوان عالی کشور به حکومت است که می تواند نیاز به انتخاب کنندگان را به رای دادن به دولت برنده کلرادو بود خواست قضات و نه صبر کردن تا زمانی که “گرما را از نزدیک انتخابات ریاست جمهوری.”

در واکنش به تصمیم روز دوشنبه وکیل برای انتخاب کنندگان که به چالش دولت با قوانین گفت: خوشحالم که دادگاه عمل در حال حاضر. “بدیهی است که ما نمی بر این باورند که دادگاه تفسیر قانون اساسی به درستی. اما ما خوشحال هستند که ما باید دست ما هدف اصلی این عدم قطعیت حذف شده است. است که پیشرفت” وکیل Lawrence Lessig گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im