جو بایدن مسخره ترین veep چشم انداز

استیسی آبرامز است تمایز دیگر برای اضافه کردن به رزومه — او را در میان اکثر مضحک بالقوه معاون نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تا کنون.

تلاش خود را به اهرم شکست خورده گرجستان فرمانداری پیشنهاد به یک نقطه دموکراتیک بلیط تا گستاخی پوچ است که آن را سخت به فکر می کنم از سوابق.

اما 46 ساله آمریکایی آفریقایی فعال است که یکی به محدود استاندارد عمل سیاسی یا واقعیت است. او حاضر به تن او باریک اما روشن 2018 فرمانداری از دست دادن به جای وی از سوی مامورین او شده است می خواهم undone با رای عظیم سرکوب طرح.

به عنوان او آن را در یک رویداد های اخیر “من حریف بود که یک کارتون تبه کار به سرقت برده و صدای گرجی.”
معمولا داوطلبانی که نمی خواهد اذعان خود شکست نوشته شده است به عنوان درد بازنده است. چنین ملتهب و پارانوئید دولت دموکرات ها در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر که به جای اینکه خجالت گرجستان را عاری از شرم و ادعاهای بی اساس در انتخابات و سرقت و آنها را در آغوش گرفت و parroted آنها.

آبرامز می تواند بخشیده شود برای تفکر است که اگر او می تواند او را قبول کند که او است حق والی گرجستان, او یک فرصت برای متقاعد کردن آن است که او سزاوار به یک ضربان قلب به دور از ریاست جمهوری در دولت از 78 سال.

خود را برآورد او خواهم بود “عالی running mate.” او هیچ شکی نیست که او آماده بود رئیس جمهور در روز 1 و سیاهی او در سیاست خارجی اعتبار از بازدید بیش از ده کشور جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به بازنویسی قوانین از تجربه سیاسی و در عین حال آن را هنوز هم یک کشش تصور کنید کسی که تنها خدمت در گرجستان مقننه — و به عنوان یک دولت نماینده و نه حتی یک سناتور — آماده برای تبدیل شدن به رهبر جهان آزاد است. حتی پیت Buttigieg بیشتر اجرایی تجربه.

آبرامز نیویورک تایمز گفت که او شده است به طوری صریح در مورد تمایل به بایدن را انتخاب چرا که او نمی “می خواهم هر کسی که برای همیشه در نگاه من جواب و بگو:” اگر او نمی توانم بگویم آن را من نمی توانم فکر می کنم آن است.” بله هر کسی که مشتاق به از دست دادن یک ایالت در انتخابات و آن را به یک اعتبار برای بالا می توانید نگاهی به آبرامز الهام بخش است.

او معتقد قدیمی قوانین و مقررات در اطراف veep روند انتخاب سرکوبگر. به او گفت: واشنگتن پست “سنت است و نه در خدمت کسانی که به حاشیه رانده شده اند و یا محروم. و لذا پاسخ من به ملاقات لحظه ای.” دیدار با لحظه? او تنها شده است پاسخ دادن به سوالات در مصاحبه در مورد veep حدس و گمان است.

او مهمترین دستاورد سیاسی به تاریخ ساخت فرمانداری از دست دادن به علت حامله, vintag در میان دموکرات ها ساخته شده است بی معنی است.

درست است که او پیروز حریف برایان کمپ بود که در خدمت به عنوان وزیر امور خارجه در همان زمان او فعالیت برای فرماندار. او مسئول شمارش آرا هر چند که انجام شده است در سطح محلی است.

کمپ را پاکسازی رول رای دهندگان در همراهی با گرجستان را “استفاده از آن و یا از دست دادن آن ، اگر شما نمی رای دادن در انتخابات برای سه سال شما اعلامیه را در پست الکترونیکی. اگر شما نمی پاسخ به آنها و سپس رای نمی دهند در آینده دو انتخابات فدرال شما گرفته رول. این اندازه گیری است و بعید است که تحت تاثیر فعال رای دهندگان. بدون در نظر گرفتن, مردم همیشه می توانید دوباره ثبت نام کنید.

آن است که اغلب گفت که کمپ تعطیل حوزه های رأی گیری. اما این تصمیم گیری ساخته شده بودند توسط محلات و آنهایی که برش حوزه های رأی گیری شد و معمولا در بسته های پول در مناطق روستایی است.

آبرامز می تواند منطقی به رخ کشیدن توانایی استوک مردم در انتخابات در میان اقلیت و رای دهندگان جوان — او موفق به کسب رای بیشتر از هر حزب دموکرات که تا به حال اجرا در سطح ایالت. اما او داده اکتان بالا progressivism او می خواهم که درخواست تجدید نظر محدود به طبقه کارگر نوسان رای دهندگان و حومه زنان است. با چیدن او بایدن نیز تضعیف یکی از رئیس استدلال یعنی که او یک کم خطر را تجربه کرده دست ثابت است.

این به این معنی است که آبرامز است که به احتمال زیاد با گذشت بیش از — و اگر به گذشته است و هر یک, راهنمای, نتیجه گیری کرد که او سرقت کردم.

(ریچ لوری در توییتر @RichLowry)
(c) 2020 توسط پادشاه ویژگی های سندیکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im