جو بایدن – چرا جانبازان پشتیبانی از او را ؟

جو بایدن برای رئیس جمهور. از یک جانباز چشم انداز مبارزات انتخاباتی از جو بایدن است که تقریبا به عنوان بد به عنوان نامزدی هیلاری کلینتون دوباره. به عنوان معاون رئیس جمهور به حداقل نظامی و کهنه دوستانه رئیس جمهور (باراک اوباما) در سال های اخیر, حافظه, صدای بایدن برای رئیس جمهور باید ارسال استخوان-بیحس کننده لرز از طریق هر جانباز بدن.

بایدن معاون رئیس جمهور در یکی از بدترین و رسوایی در تاریخ ایالات متحده است. آیا کسی به یاد داشته باشید خط انتظار مرگ در VA در طول دولت اوباما? جانبازان در حوزه های مختلف و امکانات در سراسر کشور منتظر دیده می شود و اغلب محروم بودند دسترسی به درمان های پزشکی منظم. چرا بر روی زمین کسی هرگز به ذهن و جانبازان می خواهید به بازگشت به آن روزها ؟

معاون رئیس جمهور بایدن نیز بخشی از دولت که تهی آمریکا خیلی بد است که برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده پیش بینی شده بود به از دست دادن یک جنگ به روسیه و چین از آنجا که ما فاقد تجهیزات و پرسنل برای دفاع از خودمان است.

پس از هشت سال از دولت اوباما decimating نظامی و نادیده گرفتن مزایای کهنه رئيس جمهور تهمت ساخته شده نظامی صرف و مزایای جانبازان در اولویت است. پس از آن ما شاهد تغییرات گسترده به مزایای سهولت دسترسی و از طریق وعده های انتخاباتی نگهداری جانبازان بار دیگر به حال برخی از اعتماد به نفس است که آنها تا به حال نادیده گرفته شده است و یا فراموش شده توسط کاخ سفید است.

چرا جانبازان می خواهید یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری و یا بازگشت به اوباما دوران درمان ؟

پس از متعدد مناظره میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سراسر کشور جانبازان توجه خواهد متوجه عدم بحث در بحث مرحله نسبت به جانبازان منافع و مسائل. حتی با امثال جانباز پیت Buttigieg در مرحله جانبازان مزایای هرگز به نظر می رسید به آن را به خط مقدم مترقی مسائل مورد بحث در وقت و زمان دوباره.

تغییر آب و هوا impeaching رئیس جمهور تهمت و روسیه و مؤثر در انتخابات مهاجرت مالیات ثروتمندان غرامت برای برده داری کنترل اسلحه و تقریبا هر چیز دیگر از جانبازان, جانبازان,’ فواید و/یا نظامی بود که تا کنون مورد بحث در بحث مرحله.

بایدن قطعا هرگز آورده جانبازان و مزایای جانبازان مگر اینکه او ذکر پسرش کمال بایدن نیروی دریایی کهنه. و حالا که عمو جو بایدن امن نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری, چرا جانبازان انتظار می رود او را به آنها را به یک اولویت در حال حاضر ؟ پاسخ این است که وجود دارد هیچ دلیلی برای جانبازان به انتظار در هر سطح از توجه.

بنابراین یک امر منطقی بپرسید که در میان نامزد سابق ممکن است جو بایدن انتخاب خود را به عنوان معاون رئیس جمهور که به جانبازان یک اولویت است ؟ آسان استنتاج است ، به خصوص از مزایای کهنه هستند نه بخشی از دموکرات مترقی پلت فرم.

سناتور برنی ساندرز یک نفر که به نظر می رسید به یک مناسب و معقول شهرت در ورمونت برای کمک به جانبازان اما دوباره هرگز به نظر می رسید به آن را بخشی از مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری. چگونه در مورد ماساچوست سناتور الیزابت وارن که نادیده گرفته جانبازان در خود دولت برای 113 روز در حالی که در حال اجرا در اطراف در یک کتاب سفر ؟ همان وارن که نادیده گرفته شده 1 در 6 جانبازان در بوستون و اشتباه با آسیب تروماتیک مغز.

چگونه در مورد کامالا هریس? Klobuchar? نوچ جانبازان,’ مزایای بودند به ندرت مورد بحث قرار گرفت. خواهد پیت Buttigieg را جانبازان یک اولویت است ؟ او ممکن است اما دوباره او هرگز واقعا با تمرکز بر همرزمانش به آنها را به هر مقدار از اعتماد به نفس.

پس این سوال باقی می ماند. چرا جانبازان حمایت بایدن از رئیس جمهور مبارزات انتخاباتی ؟ آنچه در پاره ای از شواهد و یا مبارزات انتخاباتی سخنرانی نشان می دهد که بایدن می تواند بهتر از یک دوره دیگر رئیس جمهور تهمت?

جان مک دونالد یک جانباز نیروی هوایی ایالات متحده عملیات طوفان صحرا و جانباز مدافع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im