جیم لیون موفق به کسب قلب ماساچوست خواهان

زسان | No comments

دو دولت جمهوری خواه سنا نامزد خود را از دست داده ویژه انتخابات مناقصه روز سه شنبه, با این حال آنچه به دست آمده تنها می توان به عنوان یک پیروزی برای ماساچوست حزب جمهوری خواه.

برای اولین بار در غرب ماساچوست جان قابیل. قابیل سیاسی ناشناخته یک تاجر و یک وطن پرست بود که خسته از تماشای کسب و کار را ترک ماساچوست تصمیم را اجرا کنند. قابیل بود که خسته شدید مترقی سیاست نفوذ چراغ تپه تا او انداخت و کلاه خود را به حلقه. به چه دلیل ؟ چرا که او استخدام شد توسط MA اوباما رئیس جیم لیون. تا به حال قابیل نشده است استخدام محبوب دموکرات دولت نماینده را اجرا unopposed به دست آوردن پیروزی بدون مبارزه.

دوم در قسمت جنوبی ماساچوست جی مک ماهون بیشتر شناخته شده است چرا که از قبل خود پیشنهاد در حال اجرا به عنوان دادستان کل. شخص دیگری را استخدام جیم لیون را در یک دموکرات در برابر شانس قریب به اتفاق. نتایج 54 به 46 درصد در مک ماهون حریف را به نفع. دوباره تاسیس حزب دموکرات با تمام شانس را به نفع خود را مجبور به اجرای یک سخت مبارزات و نمی اجرا unopposed.

بر خلاف سابق کارشناسی ارشد ایران اجرا شده توسط چارلی بیکر جیم لیون-اجرای MA ایران در هر دو مسابقه به نامزدهای جمهوری خواه بی شرم کامل پشتیبانی می کند.

بیایید آن روبرو هستند این هیچ راز که جیم لیون به ارث برده ظروف سرباز یا مسافر از بیکر رژیم که زد MA ایران.

در حال حاضر وجود دارد نه بیشتر رایگان شام استیک در پایان رستوران صرف مشاوران و نه پارکینگ رایگان و بارگذاری سواری سیاسی انجمن. همه کسانی که قدرت پردازش صرف مشاوران و اسراف لغو شده است مانند فارغ التحصیلی دبیرستان طول COVID-19. پول مطرح شده در حال حاضر صرف داوطلبان استخدام داوطلبان و کمک به آنها را در خود مسابقه.

یکی دیگر از تفاوت بزرگ بین بیکر و لیون است که لیون در واقع تایید نامزدهای جمهوری خواه زمانی که آنها به او نیاز دارند. آن را به خوبی شناخته شده برای بسیاری از سابق از نامزدهای جمهوریخواه که بیکر می کند مخالف و تایید نامزدها هنگامی که آن را تنها مناسب برای نانوایی و یا زمانی که آن را مهم نیست. بیکر نشان داده است در موارد متعدد است که او هیچ coattails نه نشانی از او مراقبت. هیچ رهبر جمهوریخواهان در ایالت ماساچوست بوده است بیشتر خود خدمت وقتی که می آید به وام خود را half-hearted پشتیبانی می کند.

برخی از لیون’ منتقدان می گویند بعد از سه شنبه گذشته به نتایج انتخابات است که وجود دارد هیچ جایی برای “تهمت”به سبک نامزدها در ماساچوست است. برخی می گویند که رئیس جمهور تهمت است تاخیر در اینجا در پیشرو-تکیه مشترک المنافع.

اوه contraire!

چه محافظه کار جیم لیون و رئیس جمهور تهمت انجام داده اند برای حزب جمهوری خواه در ایالت ماساچوست ارزشمند است. هر دو الهام گرفته اند نسل جدیدی از نامزدها به گام به جلو بیان و صدای خود را در تثبیت سیاسی در یک کشور است که تا به حال بسیاری از مشخصات بالا شجاع محافظه کار صدای در گذشته است.

نامزدها در حال به چالش کشیدن و پله به جلو در نرخ بی سابقه ای جسارت توسط بی شرم صدای واضح و انتخاب است که رئیس جمهور تهمت است ارائه و لیون پشتیبانی می کند. این طراوت را برای هر دو حزب جمهوری خواه فعالان سیاسی و کسانی که از ترس به صحبت می کنند ذهن خود را.

جدید کارشناسی ارشد ایران شده است هولناک با انواع بهره. بهره از نامزدهای احتمالی با صفر تجربه سیاسی به سخت کار کردن طبقه متوسط زندگی فرد چک چک. آنچه سابق کارشناسی ارشد ایران هک هرگز قابل درک بود که جذب و حمایت از نامزدهای خود را واقعی است. لیون درک کرده است نقش خود و نقش MA عربستان از یک روز.

بنابراین منتقدان جدید کارشناسی ایران و لیون سر در گم می شود.

وجود دارد در حال حاضر خواهد شد انتخاب در انتخابات حرکت رو به جلو و بیشترین کرسی ها خواهد شد که رقبا. وجود یک آینده روشن برای جمهوری خواهان در ماساچوست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>