آسوشیتد پرس

RICHMOND, Va. (AP) — اعتراض به پایین کشیده بیشتر از یک قرن مجسمه ای از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس در پایتخت سابق کنفدراسیون آسیب رساندن به یک شورشی بنای تاریخی به عنوان تظاهرات ادامه داد: پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینه سوتا است.

این مجسمه برنزی که ایستاده بود قبل از اینکه یک ردیف ستون در امتداد ریچموند شهرت بنای تاریخی خیابان گذاشته و در پشت آن با تیره رنگ روی آن و یک دست دراز پس از تظاهرکنندگان آن را کشیده پایین اواخر روز چهارشنبه.

پلیس در صحنه و فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد جمعیت تشویق به عنوان مجسمه نصب شده توسط مؤتلفه میراث گروه در طول روز از قانونی تبعیض نژادی در جنوب یدک کشیده شد دور.

Davis شباهت واقع در چند بلوک دورتر از یک بنای تاریخی را به مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee که دولت در تلاش است به حذف نیست فقط مؤتلفه یادبود به پایین آمدن در عرض چند ساعت در ویرجینیا.

حدود 80 مایل (130 کیلومتر) دور معترضان در پورتسموث سر بریده و سپس پایین کشیده چهار مجسمه که بخشی از یک Confederate monument با توجه به اخبار رسانه ها است.

تلاش برای پارگی یکی از مجسمه های پایین آغاز شد و حدود 8:20 p. m., اما طناب آنها استفاده شد جامعی, The Virginian-خلبان گزارش شده است.

جمعیت بود نا امید شده توسط پورتسموث شهرستان شورای تصمیم به قرار دادن خاموش در حال حرکت بنای تاریخی است. آنها روشن به پرتاب آجر از پست برگزار شد که پلاک آنها کشیده بود پایین به عنوان آنها در ابتدا کار برای پایین آوردن مجسمه.

خلبان گزارش داد که آنها پس از آن شروع به از بین بردن بنای یک قطعه در یک زمان به عنوان یک گروه برنج انجام شده در خیابان ها و دیگر معترضان رقصید.

یک معترض در 30s شد, ضربه به سر به عنوان یادبود کاهش یافت و باعث او را به از دست دادن هوشیاری پورتسموث NAACP معاون رئیس جمهور لویی گیبس به این روزنامه گفت. جمعیت آرام به عنوان مرد گرفته شده بود به یک بیمارستان است. وضعیت خود را روشن نشد.

یک پرچم به بنای تاریخی روشن شد در آتش و شعله های آتش سوخته به طور خلاصه در پایه یکی از مجسمه ها.

تظاهر کنندگان شده اند از بین بردن آثار آنها را به عنوان نمادهای آمریکا ریشه دوانده نژاد پرستی پس از naitonal تظاهرات آغاز شد و بیش از مرگ فلوید که پس از یک افسر پلیس در مینیاپولیس فشرده را در گردن خود را با یک پا به صورت نزدیک به 9 دقیقه است.

در حالی که برخی از مردم می گویند از جمله آثار تاریخی مهم هستند یادآوری سابقه مخالفان ادعا بزرگداشت نامناسب جلال افرادی که رهبری شورش است که به دنبال حمایت از برده داری.

یک مجسمه کریستف کلمب در ریچموند پاره شد, توسط معترضان به آتش کشیده و پس از آن مستغرق به یک دریاچه در سه شنبه. رسانه های خبری گزارش کلمبوس مجسمه سرنگون شد کمتر از دو ساعت پس از معترضان با تجمع در این شهر برد پارک شعار برای این مجسمه را به پایین گرفته شود.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم هفته گذشته دستور حذف از یاد مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee است که چهار بلوک دورتر از جایی که دیویس مجسمه ایستاده بود. یک قاضی روز دوشنبه با صدور دستور جلوگیری مقامات از بین بردن آثار تاریخی برای 10 روز آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im