جک Dunfey از روی علاقه rememebered

لوول — John P. “جک” Dunfey بود و در پشت صحنه ،

او هرگز به دنبال اعتبار برای نقش او و برادرش باب Dunfey, بازی های برگزار شده در کمک به مذاکره صلح در ایرلند شمالی و نه از او بپرسید ستایش برای کار خود را به عنوان یک بین المللی نظارت در آفریقای جنوبی اولین انتخابات. او نمی publicize تلاش خود را برای تضمین آزادی زندانیان سیاسی در کوبا و یا حمایت خود را در اطراف حذف از مین های زمینی در آنگولا.

“من می خواهم بگویم کسانی که برادران بودند صرفه جویی در جهان با یک تماس تلفنی در یک زمان در پشت صحنه گفت:” النور Dunfey-Freiburger جوانترین خواهر. “… به رضایت واقعی بود برای دیدن چیزی است که اتفاق می افتد و برای دیدن افرادی که واقعا بر روی زمین که سزاوار اعتباری تبدیل شدن به رهبران.”

در کسب و کار خود را در زندگی شخصی و کار خود را از طریق سازمان های غیر انتفاعی خانواده اش دهکده جهانی, شهروندان, دایره, جک Dunfey عزیزان می گویند که او زندگی می کردند عبارت بود که در قاب دفتر: “ما زندگی را با آنچه ما, اما ما را در زندگی چیزی است که ما بدهد.” محترم تاجر و مدافع حقوق بشر درگذشت 22 ژوئن در همپتون, N. H. عوارض ناشی از بیماری آلزایمر. او 96.

جک Dunfey متولد شد و در سال 1924 در عبور از خیابان در لوول است هکتار محله و صرف مقدار زیادی از دوران کودکی و زندگی در Pawtucketville. پنجم از 12 فرزند ایرلندی کاتولیک پدر و مادر او در خانواده اش کوچک luncheonette در خیابان برادوی از سن شش و با حضور سنت پاتریک مدرسه و کیت آکادمی در لوول.

لوول بومی John P. “جک” Dunfey سوم از سمت چپ در ردیف عقب است تصویر اینجا در یک Dunfey تجدید دیدار خانواده برگزار شد در لوول را سنت پاتریک مدرسه در سال 1952. او پنجمین از 12 کودکان. (حسن نیت ارائه میدهد از النور Dunfey-Freiburger)

پس از خدمت به عنوان یک خلبان مربی برای نیروی هوایی ایالات متحده در جنگ جهانی دوم او در ادامه به رشد کسب و کار خانواده او از چند luncheonettes و صدف ایستاده در همپتون, N. H. به Dunfey هتل شرکت که بعدها به دست آورد Omni هتل بین المللی. پس از این شرکت به دست آورد بوستون تاریخی پارکر خانه, هتل, آن را تبدیل به یک پایه برای خانواده های انسانی و عدالت اجتماعی تلاش و در سال 1984 او منصوب شد کمیسر بنیانگذار ایالات متحده موسسه صلح توسط رئیس جمهور رونالد ریگان بود.

“او همراه با خواهر و برادر خود باید این کار باور نکردنی اخلاق. اما من فکر می کنم او چرا که او مانند یک دانش آموز بسیار عالی و بسیار پرماجرا کودک که به نوع انسان است که او بیش از حد” را Dunfey یکی از جک Dunfey را برادرزاده او گفت: عمو. “که او پرماجرا او متفکر او بسیار استراتژیک در تفکر خود را در مورد ایجاد کسب و کار خانواده واقعا از تقریبا تکه.”

لوول بومی John P. “جک” Dunfey به عنوان یک خلبان مربی در نیروی هوایی ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم به دست آوردن رتبه اول ستوان. (حسن نیت ارائه میدهد از لیزا Timpé Dunfey)

هنگامی که آن را به خانواده “وجود دارد هیچ چیز به جز خانواده در جک زندگی” Dunfey-Freiburger گفت و او را به عنوان خانواده “برو به مرد.” او با اشاره به این خواهر و برادر’ تربیت زندگی در میان دیگر از خانواده های مهاجر در لوول و همچنین به عنوان طنز و ارزش پدر و مادر خود را در آنها القا می شود پذیرش از هر کس به عنوان عوامل است که سوار خود را کارآفرینی و صلح روح.

“او هرگز ریشه خود را, و عشق است که او از پدر و مادر خود و خانواده خود را همیشه نشان داد و او را بسیار ویژه شخص” جک Dunfey همسر, لیزا Timpé Dunfey گفت.

Dunfey-Freiburger به یاد او به عنوان “risk-taker از آن زمان او یک بچه” با یک میل شدید برای فساد که دیگر جوانان در محله اغلب به دنبال او به سر. او به یاد می آورد که زمان در حال رشد در Pawtucketville زمانی که او کشف بخار غلتک که شهر را ترک کرده بود پارک شده در پشت خانواده اش ، برای جک آن را یک فرصت بود.

“او چیز می رویم و همه بچه ها به صف شدند تا در امتداد پیاده رو در محدود کردن تماشای. و او رفت و بیش از پسر عموی من, انگشتان پا, اما نه به هر جدیت — به جز پسر عموی من پس از آن تا به حال یک قهرمان نشان,” او گفت:.

لوول بومی John P. “جک” Dunfey و همسر دوم خود را, لیزا Timpé Dunfey شد برای ازدواج از 21 سال است. (حسن نیت ارائه میدهد از لیزا Timpé Dunfey)

او و Timpé Dunfey ملاقات بعد از آن در زندگی در تاریخ دو پس از یک دوست مشترک پیشنهاد آنها دیدار — هر چند او در واقع نه جک Dunfey تاریخ برای شب. اما او لبخند زد و از او خواست که در آن او می خواهم به سفر و او گفت: او می دانست که از آن شب که او می خواهد زندگی خود را تغییر دهید.

“من بیرون از کابین و قبل از من آن را می دانستند جک بود از تاکسی و او بزرگترین آغوش به من داد. و به معنای واقعی کلمه به ساختمان دیگری. من 16-داستان ساختمان آجر در واقع تحت تأثیر. و من فکر کردم: “آه خدای من چه رسید؟” Timpé Dunfey گفت. “من از زلزله در کشور وجود دارد اما در زلزله.”

این زن و شوهر تا به حال یک گردباد, داستان عاشقانه, ازدواج حدود دو سال پس از آنها ملاقات و سفر اغلب با هم برای اسکی سفر به, نیوهمشایر, کلرادو و اروپا است. Timpé Dunfey گفت شوهرش فعال باقی مانده برای اکثر عمر خود را اسکی خود را از طریق 80 تا زمانی که او در زمان سقوط تند و زننده و شکسته گردن خود را.

او توضیح داد که او به عنوان یک “بسیار محبت فوق العاده و عشق مرد.” آنها برای ازدواج از 21 سال است.

“ما بهترین دوستان است و زن و شوهر. آن را فقط — او بهترین دوست من بود. من می تواند به او صحبت می کنید در مورد هر چیزی و همه چیز را,” او گفت:. “به خدا من او را از دست ندهید. چه یک سوراخ در زندگی من در حال حاضر.”

در سال گذشته خود را جک Dunfey تلاش در برابر بیماری آلزایمر و هر چند او هنوز هم می تواند استفاده از تمام واژگان از سال خود را به عنوان یک تاجر ارتباط خود را با واقعیت تغییر کرده بود. اما Dunfey-Freiburger اشاره می کند که او هنوز هم به آواز خواندن با او به خاطر سپردن کلمات به آهنگ تنگ گره خانواده اغلب استفاده می شود به آواز خواندن با هم حتی در روزهای منتهی به مرگ او.

“این سخت است برای دیدن کسی که بزرگتر از زندگی — آن را غم انگیز, غم انگیز راه رفتن” Dunfey-Freiburger گفت.

او گفت که او سپاسگزار است که این بیماری او را تحت تاثیر قرار تنها برای یک دوره کوتاه از خود و انجام زندگی. از فعالیتهای حقوق بشری خود به خود تیزهوشی خانواده اش موافقت او یک رهبر به دنیا آمد — و این که او استفاده می شود که هدیه ای به نفع بشریت است.

“من فکر می کنم که آنچه که من را از دست ندهید که این حس با او بودن نوع آرام و سخاوتمندانه رهبر در خانواده ما و همچنین سخاوتمندانه spiritedness از او به عنوان کسی که تا به حال یک چشم انداز بزرگتر از فقط ساختن یک کسب و کار” خواهد Dunfey گفت: “اما افرادی که مایل به ارتباط با یک دیگر در راه مثبت و ببینید ما مشترک بشریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو