آن را OK به اذعان خوب COVID-19 اخبار

زسان | No comments

آن را نمی مارس دیگر.

Coronavirus گرفته شده دلخراش تلفات آمریکایی ها اما این دوره از ویروس نیست همان است که در آن چند ماه پیش. ما در طرف دیگر از منحنی. وجود نشانه های دلگرم کننده در سراسر کشور و بدون نشانه های اولیه از بازگشایی افتضاح.

حال سؤال این است که آیا رسانه ها و نظام سیاسی می تواند جذب خبر خوب این ویروس است که اغلب نادیده گرفته و یا به خاک سپرده شد تحت گمراه کننده داستان.

مطبوعات یک میل طبیعی برای فجایع آن را قانع کننده مشاهده و کپی کنید خوب است. این بیماری همه گیر است که در واقع یک بار در یک نسل داستان. بنابراین رسانه ها به طور طبیعی میلی به تغییر چرخ دنده و اذعان کرد که coronavirus شروع به شل گرفتن آن است.

در ضمن ترقی خواهان و بسیاری از روزنامه نگاران را توسعه داده اند نزدیک به کلامی تعهد به مستندات طوری که هر گونه اطلاعات است که موجب تضعیف آنها در نظر گرفته شده است ناخوشایند و حتی تهدید. این حساب به صورت گسترده معنا است که هیچ کس نباید می گویند همه چیز بهتر شده اند … و یا مردم در حال رفتن برای مردن.

معمولا زمانی که این تصور عمومی رسیدگی نمی تواند حقیقت آن است که یک حقیقت در مورد برخی از تهدید است که می تواند جرقه وحشت. در این مورد حقیقت این است که اطلاعاتی که ممکن است مردم را به فکر می کنم آن را بی خطر به خارج رفتن دوباره.

تقریبا تمام بحث در مورد بازگشایی قاب نگرانی است که ما را بازگشایی بیش از حد به زودی نیست که ما ممکن است بازگشایی بیش از حد دیر است. که به معنای واقعی کلمه غیر قابل تصور حتی به عنوان ما وارد یک مرحله جدید.

به عنوان تحلیلگر داده Nate نقره ای با اشاره به دیگر روز, هفت روز, نورد میانگین مرگ و میر است 1,362 از 1,761 هفته قبل و در اوج 2,070 در آوریل 21. که هنوز هم بسیار بالا است اما این روند مطلوب است.

تست ظرفیت چنین نگرانی برای پس واقعا شروع به گسترش پس از ضربه فلات برای هفته ها. تست در سراسر کشور در چند روز شده در بالا 300,000 s و یا بیش از 400,000. این موضوع در برخی از ایالت ها در حال حاضر ظرفیت اما در واقع پیدا کردن مردم به اندازه کافی برای تست.

اسکات Gottlieb آمریکا سازمانی موسسه اشاره می کند که رای مثبت یا درصد از مردم تست مثبت است ادامه داد: در طول پاییز ممکن است.

این reopenings قطعا می تواند هنوز هم به چپ چپ اما تا کنون هیچ نشانه ای روشن از آن است. موارد هنوز هم در حال سقوط در اتریش دانمارک و نروژ با وجود آن دسته از کشورهایی که نسبتا حد در طول روز بازگشایی. دانمارک شده است بهت زده و چرا از آن است که تقریبا پنج هفته به بازگشایی نشده است دیده می شود را افزایش می دهد در عفونت.

مطبوعات اغلب از sloppiness یا willfulness سعی در ایجاد اخبار منفی در اطراف reopenings. سی ان ان توییتی آخر هفته گذشته “تگزاس شاهد بیشترین تعداد جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر تنها دو هفته پس از آن رسما دوباره باز کرد.” به عنوان Sean Trende از RealClearPolitics با اشاره به هفت روز نورد متوسط از موارد جدید به حال واقع شده است تا روند اما هفت روز نورد میانگین تعداد تست بالا رفته بود بیش از حد — که به طور طبیعی به نوبه خود بیشتر موارد.

کلید شاخص مثبت نرخ آن پایین بود در تگزاس است.

یک کارولینای شمالی ایستگاه تلویزیون پرسیدم اخبار: NC می بیند بزرگترین سنبله در coronavirus موارد پس از همه گیری آغاز شد.” که اشاره به 800 نفر بیش از 24 ساعت گذشته در 16 ماه مه. اما آزمایش شده بود را به شدت بالا و مثبت نرخ روند را.

عناوین اشاره کرد که در فلوریدا ثبت شده 500 مورد جدید در یک روز. آن را به تولید کمتر سرفصل و شاید هیچ زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis توضیح داد که دولت در حال دریافت یک کمپرسی 75,000 نتایج آزمون بازده 500 مورد جدید, برای کوچک مثبت نرخ 0.64%.

آن را نه به عنوان اینکه ما نداشته اند آب مروارید unassailably مشروع خبر بد در طول چند ماه گذشته. ما شده ایم دچار غم انگیز بحران بهداشت عمومی و شیب رکود در بالای آن است. باید وجود داشته باشد یک نیاز مبهم به مطلوب روند. ما می تواند رسیدگی به حقیقت است.

(ریچ لوری در توییتر @RichLowry)
(c) 2020 توسط پادشاه ویژگی های سندیکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>