این یک جنگ است که ما نمی گهواره

میسور | No comments

توسط N. K. A. Ballal, Retd. Sr. معاون رئیس جمهور ITDC

یک افسر ارتش را, همسر, پیام, پس راست لمس قلب من پس از فکر به اشتراک گذاری آن را با ‘SOM’ خوانندگان:

“من فکر چند بار قبل از jotting کردن آن است. من می دانم که احتمالا چند هنوز هم با من موافق باش و من چپ و راست و مرکز. اما من اهمیتی نمی دهند تا زمانی که این پست من به ارمغان می آورد یک تغییر مثبت به حتی یک در این گروه است.

من تا به حال تصمیم به ازدواج با یک fauji’ و بنابراین ما معطوف به کشمیر بود که آن را رفتن را از طریق یکی از خشنترین فاز — مرگ Burhan Wahi در نتیجه سوزاندن کشمیر به سطح دیگری. ما منتقل شده وجود دارد فقط چند هفته پس از Burhan Wahi مرگ و من قفل شده در داخل خانه من. شوهر من رفت و وظیفه من بود که داخل اردوگاه با اینترنت بدون اتصال به او و یا هر خانواده ندارند. ما را به شدت صبر کنید برای اتصال به اینترنت.

من موفق همه چیز را به تنهایی — پخت و پز و غیره [تا به حال یک مرد خانه کمک کند اما در صورت وجود یک حکومت نظامی او اجازه داده نمی شود به داخل می آیند]. من تا به حال 3 سگ پس از آن و در زمان مراقبت از آنها را به تنهایی. ما هیچ دسترسی به هر گونه خرید آنلاین.

سبزی ون خواهد آمد یک بار در هفته و ما را از ایستادن در یک صف برای گرفتن سبزیجات و مواد غذایی لازم سهام برای یک هفته. ساخته شده دوستان زیادی در جامعه [چرا که همه ما اشتیاق برای حمایت و هر کس بی عیب و نقص نمایش داده می شود روح جامعه] ساخته شده تماس به پدر و مادر هر زمان که ما می توانید شبکه و زندگی رفت.

سگ من آموخته به ادرار و مدفوع در داخل حمام به دلیل شرایط چنین شد و همچنین زمانی که آن را استفاده می شود به برف یکی نمی تواند خارج رفتن بیش از حد. بسیاری از زمان وجود تهدید شدند و کل منطقه تحت مقررات منع رفت و آمد سخت و گاهی اوقات حتی چراغ قرار داده بودند ، ما فقط می تواند حداقل چراغ بنابراین ما استفاده می شود به نشستن و دعا کنید که ما برای زنده ماندن تا که یک روز. ما نیز تا به حال به دعا که شوهران ما بازگشت با خیال راحت هر روز.

هر زمان که وجود آرامش ما رفت و می تواند شنیدن شعارهایی مانند “ارتش بازگشت سرخپوستان برگرد…” این سخت ترین زمان از زندگی من اما من جان سالم به در برد.

من جان سالم به در برد روز من از احساساتی بارداری بیش از حد. ما استفاده می شود به رفتن در یک جیپ نظامی با ضد گلوله کت و دنده به پیشبرد چک آپ اصلی اردوگاه [بود که حدود 15 کیلومتر دور از اردوگاه من زندگی می کردند].

چه شد ما سرگرمی ؟ فیلم در “چگونه برای زنده ماندن اگر وجود دارد یک حمله هوایی? چگونه برای زنده ماندن در صورت وجود یک بمب raid ؟ چگونه برای زنده ماندن اگر وجود دارد یک حمله تروریستی? و غیره و غیره. اما من جان سالم به در برد و در 8 ماه از بارداری, پرواز به تنهایی از این منطقه به تحویل کودک.

چرا من به اشتراک گذاری این همه ؟ چون من عمیقا دردناک دیدن همه “cribbing” در جریان همه چیز در این مستند. کمتر از مواد غذایی, خدمتکاران در دسترس نیست بچه ها نمی تواند بیرون رفتن و غیره و غیره. فقط تصور کنید اگر آن را یک مستند با توجه به ویروس اما جنگ واقعی در کار خواهد شما هنوز هم می خواهم به ارسال به بچه های خود را پایین? آیا شما هنوز هم برای پیاده روی بروید? آیا شما هنوز هم بیاورید و اگر شما را نداشته باشند سالاد برای وعده غذایی ؟

پس چرا در گهواره در حال حاضر ؟ تاج در حال حاضر بیش از ادعا 1,50,000 زندگی در سراسر جهان است و این کمتر از یک جنگ وضعیت.

را به کودکان خود آموزش انعطاف پذیری, هنر, بقا, مهارت های زندگی, صبر و آخرین اما نه کم از آنها بخواهید به شمارش نعمت های خود را. شاد باشید و شما جان سالم به در برد و زنده هستند.”

استارک حقیقت با صراحت گفت: از کسی که جان سالم به در جنگ. من یک شهروند ارشد. این است که من در هفته چهارم از مستند و من شخصا احساس نمی کند, فشار نمی کنه. روز عبور هستند بدون هیچ مشکلی. من از دست من سریال های مورد علاقه, اما من جبران آنها با مشاهده برخی از کلاسیک مانند ” تعطیلات رومی,”, بن هور,’ “بانوی زیبای من” ، اما همه دور من پیدا کردن افراد cribbing که اگر جهان به پایان رسیده است. همه چیز را از مواد غذایی و داروها را به سبزیجات در دسترس هستند در مقدار زیادی است. دولت در بخشی از آن سخت در تلاش است تا اطمینان حاصل شود که شهروندان قرار نیست به هر غیر ضروری سختی اما در هنگام برخورد با چنین ماموت اعداد وجود دارد که امکان لغزش در اینجا و وجود دارد.

من به یاد یک داستان از مهاباراتا: Ashwatthama بسیار عصبانی شد که پدرش Dronacharya کشته شد تا او به راه انداخته یک سلاح وحشتناک “Narayana Astra” در Pandava ارتش. لرد کریشنا می دانستم که وجود دارد هیچ دیگر ‘ماهواره’ است که می تواند مقابله به مثل آن. بنابراین او بلافاصله خواسته خود را کامل ارتش به دور از سلاح های خود را پایین زانو زدن و دعا به خداوند Narayana. این ‘ماهواره’ آرام و از بین رفت.

دلیل من از آوردن این داستان این است که برخی از جنگ ها به دست آورد ماندن قرار داده و باقی مانده را آرام. در زمان امروز به منظور چهره طبیعت خشم همه ما نیاز به توقف کار برای برخی از زمان باقی می ماند و آرام ماندن در خانه و دعا برای این ویروس به تصویب با حداقل آسیب.

اما اجازه دهید همه ما چهره این یک واقعیت است. مستند است و نه درمان کرونا. تنها کمک به این اجتماعی فاصله خواهد انجام دهید این است برای پهن کردن منحنی تا واکسن درمان است یافت می شود. بنابراین ما باید به زندگی با این ویروس برای برخی از زمان به آمده حتی پس از مستند برداشته شده است.

بیایید آن روبرو هستند. این یک جنگ است و ما باید برای زنده ماندن این است. و این را می توان تنها از طریق خود نظم و انضباط و هیچ چیز دیگری.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>