لوول — هر کسی که تا کنون اعتقاد بر این است که زمان را التیام زخم تمام هرگز ملاقات ماریا Tetiva.

Tetiva, 55 قبلا از لوول و در حال حاضر سالم, N. H., با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر در یک مبلمان و لوازم خانگی فروشگاه چهره همه مبارزات روزمره زندگی و ادامه زندگی با درد مادر بودن که دختر از بین رفته بدون ردیابی.

او پدر ملانی Quadros که 37 سال اگر او هنوز زنده بود last seen on Jan. 18, 2010 در اپلتون خیابان در لوول.

Quadros راه رفتن بود زنگ زده و او را کوچک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در آن روز. او تا به حال او را به نام مادر و خواسته به قرض گرفتن یک گرم پد فقط دو روز قبل یک دنیوی تماس در زمانی که هیچ چیز او را مادر خود می دانست که از اشتباه بود.

با وجود مداوم پلیس افراد گم شده بررسی Quadros اطلاعات در حال گسترش به اجرای قانون در سراسر جهان و خستگی ناپذیر مادر که ارائه کرده است هزاران دلار پاداش پول برای چیزی بیش از اطلاعات هیچ کس نمیفهمد چه چیزی اتفاق افتاده است به ملانی Quadros.

“این در حال حاضر یک دهه پس از دختر من رفته است از دست رفته هنوز هم با هیچ نتیجه ای. من آرزو می کنم چیزی وجود دارد که در حال حاضر در تمام این مدت اما هیچ چیز تغییر کرده است:” Tetiva گفت. “هنگامی که آنها می گویند که آن را می شود بهتر است به عنوان زمان می رود … که درست نیست. آن لطمه می زند و من امروز همان آن را به عنوان اولین روزی که او رفت از دست رفته.”

  • ملانی Quadros, در یک عکسي از چند سال قبل از او ناپدید شد و در سن 27 ژانویه 2010. حسن نیت ارائه میدهد عکس ماریا Tetiva

  • ملانی Quadros, در یک عکسي از چند سال قبل از او ناپدید شد و در سن 27 ژانویه 2010. حسن نیت ارائه میدهد عکس ماریا Tetiva

  • ملانی Quadros, در یک عکسي از چند سال قبل از او ناپدید شد و در سن 27 ژانویه 2010. حسن نیت ارائه میدهد عکس ماریا Tetiva

  • ملانی Quadros, در یک عکسي از قبل از او ناپدید شد و در سن 27 ژانویه 2010. حسن نیت ارائه میدهد عکس ماریا Tetiva

  • ملانی Quadros, در یک عکسي از چند سال قبل از او ناپدید شد و در سن 27 ژانویه 2010. حسن نیت ارائه میدهد عکس ماریا Tetiva

Quadros رشد در کنگره خیابان در دراکات نه چندان دور از Campbell, مزرعه, جایی که او دوست داشت برای رفتن و تماشای اسب. به عنوان یک دختر اسباب بازی مورد علاقه او بود وینی پیف عروسک است که او را نگه داشته و تا سال های نوجوانی خود را به خوبی پس از او از مدرسه کاهش یافته است در کلاس هشتم. او عاشق اشکالات اسم حیوان دست اموز و پرنده بزرگ بیش از حد.

“من اغلب به یاد داشته باشید ملانی بودن بسیار خروجی کودک — بسیار خوشحال فرزند” Tetiva گفت. “ملانی همیشه دوستان به راحتی.”

اما در زمان او در 20 Quadros افتاده بود به اعتیاد رو چندین بار دستگیر و سقوط را به یک مسیر تاریک که ادعا کرده است بسیاری از دیگران در منطقه Appleton و میانه خیابان در لوول.

اما حتی در تاریک ترین ساعت خواب در اتومبیل و یا رها شده ساختمان Quadros تا به حال توانایی مردم را به لبخند یک دوست قدیمی Charilyn Swieneski گفت خورشید در سال 2011 فقط یک سال پس از ملانی از بین رفت.

“او فقط سرگرم کننده است. حتی زمانی که ما در ruts و تا به حال هیچ جایی برای رفتن او می خواهم به پیدا کردن یک راه برای ایجاد یک مثبت از آن” Swieneski گفت. “ما می نشستن وجود دارد و بخندی و بخندی برای ساعت ها در پایان حتی در ماشین و یا در هر کجا که ما می خواهم که به سقوط. حتی در ساختمان های رها شده.”

Quadros نیز باقی مانده است نزدیک به خانواده او توقف برای دیدن مادر خود را حداقل دو بار در هفته و اقامت در تماس با برادر او در تمام فراز و نشیب سفر به نوتوانی و عود.

و سپس یک روز بدون عبور یک اشاره از مشکل به همراه مادر یا برادر Quadros فقط ناپدید شد و هرگز نباید به دیده یا شنیده از دوباره.

Tetiva شنیده شایعات در طول سال — که ملانی می دانستند که مسئول تیراندازی سال پیش — که ملانی کشته شد و بدن او ریخته به یک کانال.

“یک نفر شنیده ام کسی می گویند نگران نباشید او را در یک کانال. آنها هرگز او را پیدا,’ ” Tetiva گفت.

در سال های پس از Quadros رفت و گم Tetiva جمع آوری $5,000 برای یک پاداش برای هر کسی که تا به حال اطلاعات است که کمک به پیدا کردن او دختر اما حتی $5,000 منجر به هیچ چیز. او استفاده می شود به راه رفتن در خیابان های اطراف Appleton و میانه تا 4 یا 5 صبح فقط در تلاش برای پیدا کردن اطلاعات.

Tetiva هنوز آنچه او می تواند به نگه داشتن جستجو. او به تازگی در تماس با یک مرد در لارنس می کند که مقدار زیادی از کار با بی خانمان. او به طور مداوم به جستجو برای هر کسی که ممکن است آویزان و یا او را دیده است.

“من کار زیادی از ساعت به پایان می رسد ملاقات کند اما هیچ شانس من صحبت من به مردم” Tetiva گفت.

Tetiva گفت: او را تصویب کرده است تمام این نوع از اطلاعات را به پلیس اما که او به ندرت شنیده بازگشت پس از سال اول پس از ملانی ناپدید شدن است.

“من به سمت چپ پیام پس از پیام و آنها نمی بازگشت تماس های من,” او گفت:.

معاون پلیس سرپرست دن Larocque که کمک به نظارت بر این تحقیقات برای سال زمانی که او دوم در فرماندهی کارآگاه اداره پلیس می گوید: همیشه قرار دادن یک اولویت بالا در مورد.

او گفت: یک کارآگاه جدید به تازگی در زمان بیش از سرب در این مورد فقط به یک مجموعه جدید از چشم به دنبال شواهد عمل پلیس اغلب به استفاده از هنگامی که در تلاش برای حل سرد موارد است.

اما Larocque گفت که در حالی که پلیس هرگز متوقف اولویت مورد آگهی هرگز منجر به نتایج.

پس از 10 سال Tetiva دیگر نگه می دارد امید زیادی است که ملانی زنده است جایی — او گفت: او می داند که ملانی را در بر داشت یک راه برای در تماس گرفتن در حال حاضر اگر چنین است — اما این آسان نیست او نیاز به بسته شدن و توانایی برای دیدار دخترش.

“مردم می گویند که گذشت زمان همه چیز بهتر, اما آنها نمی کنید بهتر است چرا که وجود دارد هیچ بسته شدن. اگر من تا به حال دختر من به حداقل دفن او را و می دانم که در آن او می تواند حداقل به دیدار او تا آنجا که من می خواهم” Tetiva گفت. “اما با این نمی دانستند که در آن او است و یا چه اتفاقی برای او افتاده…”

“من می توانم در یک مقدار زیادی از نشستن و تعجب و تفکر” Tetiva گفت.

هر کسی با اطلاعات در مورد خواسته است برای تماس لوول پلیس در 978-937-3200 یا 978-459-8477 یا Tetiva در 978-479-5950.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de