آن را در نیویورک اتفاق افتاده

نیویورک بزرگترین شهر در جهان است. آن نیز منحصر به فرد مناسب برای گسترش coronavirus.

به عنوان بحث ملی بیش از بازگشایی همچنان ادامه دارد و این سیاسی بازی سرزنش تشدید آن با توجه به ارزش مقیاس نیویورک شیوع. وجود دارد هیچ چیز مانند آن را در هر نقطه دیگری در کشور و تقریبا هیچ چیز مانند آن را در سایر نقاط جهان است.

داستان کروناویروس در آمریکا است که به شدت داستان coronavirus در نیویورک و حومه اطراف آن. هر حساب ما چگونه به این محل با مرگ و میر در سراسر کشور به رهبری نسبت 100,000 باید مرکز در نیویورک بود که کشت با این ویروس اولیه و سپس کشت بسیاری از سایر نقاط کشور است.

نزدیک به 20 ، 000 نفر روز جمعه در شهر نیویورک و یا .25% از جمعیت. اگر شهر را یک کشور آن را می خواهم رتبه ششم در جهان در مجموع مرگ و میر در پشت فرانسه و جلوتر از برزیل.

در شهر نیویورک بر اساس گزارش نیویورک تایمز, مرگ و میر شده است بیش از 300 درصد بالاتر از حد نرمال است. در نیوجرسی تنگاتنگی متصل به نیویورک, مرگ و میر شده است 90 درصد بالاتر از حد نرمال است. در غیر این صورت هیچ دولت دیگر است. در بقیه ایالت نیویورک, مرگ و میر شده اند 9 درصد بالاتر از حد نرمال است.

بعدی بدترین ضربه ایالت ماساچوست با مرگ و میر در حال اجرا نزدیک به 25 درصد بالاتر از حد نرمال است. چهار وجود دارد کشورهای دیگر در نوجوانی و بقیه در 10 درصد یا کمتر با 14 متحده نرمال است.

یک بار مالی تجزیه و تحلیل از آمار اماکن تنها برگامو, ایتالیا, و, Guayas, Ecuador, در حال اجرا جلوتر از نیویورک در, درصد از مرگ و میر بیش از حد — و نه مادرید و لندن و یا Ile-de-France.

این بیماری همه گیر در اوایل آغاز شده در نیویورک است. به گفته یکی از مدل های این شهر به آن 10 نفر در پایان ماه ژانویه و یا در اواسط فوریه. زمان آن را به حال خود اولین مورد تایید شده در مارس 1, وجود دارد ممکن است به عنوان بسیاری از 10,000 موارد کشف نشده.

شهرستان شدن کشت به طور مداوم از خارج از کشور. یک مطالعه منتشر شده توسط medrxiv.org به این نتیجه رسیدند که “معرفی از اروپا حساب برای اکثر موارد یافت شده در نیویورک در هفته اول ماه مارس سال 2020 است.” آن را در بر داشت: “جدا از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی از اواخر فوریه.”

سپس مردم از آینده و یا از طریق نیویورک گسترش این بیماری در جای دیگر در ایالات متحده است. نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که تعداد موارد در سراسر کشور در ارتباط با چگونه بسیاری از مسافران وارد شده از نیویورک در اوایل ماه مارس.

نیویورک اتصال به جهان به خصوص اروپا چگالی و جرم آن سیستم حمل و نقل تمام آن را به یک قوی بردار.

بنابراین سوال ما چگونه می تواند نگه داشته اند که ایالات متحده از آن ضربه سخت است که واقعا چگونه ما می تواند داشته نیویورک از آن ضربه سخت. هر روز شمارش و بهتر رهبری در فدرال و ایالتی و محلی سطوح را ساخته اند یک تفاوت اما ما نباید دست کم گرفتن مشکلات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل محدودیت های مسافرتی در چین را مجبور به تحمیل شود و در اروپا و همچنین در زمانی که هیچ کس فکر آن است. نیویورک رهبران را مجبور به هشدار دادن به مردم از مترو تعطیل مدارس و مشعل بزرگ اپل و اقتصاد قبل از هر سادگی قابل مشاهده معیارهای توجیه آن است.

این است که چرا ساده عکس های رئیس جمهور تهمت که در واقع گرفته اند باید این ویروس به طور جدی تر در ابتدا کار نمی کند. او رئيس جمهور از نیویورک, اما همچنین از دیگر شهرهای بین المللی مانند لس آنجلس و میامی که فرار کرده اند نیویورک سرنوشت. به رهبری او بهتر شده است و در آن مکان و یا انجام واگرا شرایط محلی و تصمیم گیری های حساب برای نتایج بهتر?

هیچ کدام از این, البته, این است که برای بی اعتبار کردن نیروهای جدید است. آنها را جذب روده پانچ بیش از دو ماه گذشته با مشخصه شن و شجاعت است. در عین حال بدون نیویورک متمایز آسیب پذیری این دوره از این بیماری همه گیر خواهد نگاه کاملا متفاوت است.

(ریچ لوری در توییتر @RichLowry)
(c) 2020 توسط پادشاه ویژگی های سندیکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im