این لوول خورشید ضربه برنده تمام پولها در بحباله نکاح در اوردن,., 17 ژوئن 2020 شماره سه با فوق العاده, مقالات “برو جلوتر و زندگی می کنند زندگی خود را” دن فلپس “با تشکر از بیکر برای پایان آمریکا سپاه در خلیج خارجه” جان مک دونالد و “انتخابی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین: یکی از بزرگ کلاهبرداری در امریکا” توسط ریچ لوری.

تمام سه نقطه خارج یک واقعیت بسیار مهم است که ما باید همه متوجه در حال حاضر: آمریکایی ها در حال از دست دادن آزادی خود در هر روز است. و آن است که زمان ما ایستاد و گفت: “نه بیشتر.”

ما در حال از دست دادن ما آزادی بیان. نشان می دهد تلویزیون و روزنامه ها می شود. مردم از دست دادن شغل خود را برای صحبت کردن و یا حتی بدتر شدن تهدید به مرگ. خیلی از این منجر شده است که توسط سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. با وجود آن بزرگوار نام آن را آشکارا تماس برای کشتن پلیس لغو پلیس و بیشتر سوخت شعله های آتش نفرت با ترویج این ایده که همه سفیده ذاتا نژاد پرست. آن را نمی کند نشان دهنده نمایش تمام سیاه پوستان.

شهرهای ما هستند که سطل آشغال کسب و کار ما غارت در حالی که ما شهرداران و فرمانداران از همدستی و یا حماقت هستند اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد.

ما نیاز به صحبت می کنند تا قبل از آن همه از دست رفته برای همیشه لطفا برای. تقویم ممکن است می گویند 2020, اما از آن است که جورج اورول 1984 آینده درست است.

آناستازیا Sakellaris
لوول

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im