در شخص رای گیری خوشه در ویسکانسین 2 انتخابات

اسکات بائر

MADISON, Wis. (AP) — یک درصد بالاتر از رای دهندگان تصمیم به بازیگران برگه های رای در فرد به جای پستی آنها را در غایب در دوم ویسکانسین انتخابات برگزار شد و فقط در پنج هفته در میان یک مادر اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش بسیار مسری coronavirus.

این نشانه دیگری است که ترس مردم در مورد ترک خانه در میان همه گیر ممکن است پایانی که هر دو دولت ملی و نظرسنجی ها نشان می دهد رشد بی حوصلگی در مورد اقامت در خانه سفارشات. نظرسنجی ها همچنین نشان داده اند در حال رشد شک و تردید در میان جمهوریخواهان به سفارشات. که می تواند به بزرگتر در فرد مردم در انتخابات گفت: انتخابات ویژه برای یک کنگره صندلی که جمهوریخواه دولت سناتور. تام تیفانی برنده حدود 14 امتیاز بیش از دموکرات Tricia Zunker.

بر خلاف ماه گذشته در سطح ایالت در انتخابات روز سه شنبه بود و محدود به یک تا حد زیادی روستایی کنگره منطقه شده است که کمتر تحت تاثیر COVID-19 همه گیر تر شهری بخش هایی از دولت است. تنها در حدود 2 ٪ از دولت را تایید موارد وسیع, 18,500-مایل مربع منطقه.

مشارکت مردم در تاریخ همتراز با مشارکت مردم برای ایالت, آوریل 7 ریاست جمهوری اولیه و بهار انتخابات عمومی. اما در ماه گذشته انتخابات که رفت پیش رو میان با صدای بلند انتقاد در مورد مصالحه ایمنی و ناموفق قانونی مبارزه برای به تاخیر انداختن آن 71 درصد از رای دهندگان بازیگران رای گیری غایب. فقط 48 درصد رای غایب در روز سه شنبه ویژه انتخابات. که از حدود 56 درصد که رای غایب در کنگره منطقه در ماه گذشته انتخابات است.

“وجود دارد هیچ نگرانی در همه,” دیو Murdock, 68, از Wausau گفت: در مورد رای گیری در فرد روز سه شنبه. “این به مراتب امن تر از رفتن به, برای مثال یکی از فروشگاه های راحتی.”

Murdock, یک جمهوریخواه بود یکی از بسیاری از رای دهندگان و نظرسنجی از کارگران که ابراز اعتماد به نفس در مورد خود ایمنی قبل و بعد از رای گیری در روز سه شنبه. بسیاری از ماسک عینک ایستاده بود دور از هم جدا از دیگران بودند و مراقب باشید به استفاده از ضد عفونی کننده دست و اقدامات دیگر برای ایمن ماندن.

اسکات پیرسون, 64, یک مربی کسب و کار است که زندگی در هادسون گفت: یک نظرسنجی کارگر ملاقات او خارج ساخت و او را صبر کنید تا دیگران به سمت چپ قبل از اجازه دادن به او را در. یکی دیگر از کارگران در داخل گفت: به کارگردانی او به دست شویی ایستگاه. نظرسنجی کارگران در رای گیری اتاق شد و پشت شیشه ای سپر. برخی از کارگران ماسک عینک, او گفت:. دیگران نیست. رای دهندگان اجازه داده شد برای حفظ خود قلم.

او گفت که او مواجه می شوند تنها چند نفر دیگر در ساختمان در هنگام رای گیری در فرد در مارس بنابراین او احساس آن را امن برای رای دادن در فرد وجود دارد دوباره.

“من احساس واقعا راحت,” او گفت:. “تجربه (از رای گیری در فرد) به شما می دهد غرور و افتخار به جای پر کردن برگه های رای و قرار دادن آن در پست الکترونیکی.”

والاس صفحه 59 ساله توسعه دهنده نرم افزار گفت: او احساس “نسبتا امن” رای گیری در فرد روز سه شنبه.

“آن را بسیار شلوغ بنابراین اجتماعی فاصله نبود مشکل,” او گفت:. “من کاملا مطمئنم که من قصد دارم به خوب خواهد بود.”

وجود دارد انتقاد شدید در درجه اول از دموکرات ها پیش از ویسکانسین 7 آوریل انتخابات. لیبریا تونی Evers تلاش برای لغو فرد رای گیری اما مسدود شده بود بازگشایی مقننه و دولت در دیوان عالی کشور است.

صف های طولانی برای رای دادن در میلواکی جلب توجه ملی اما در هفته گذشته شده است وجود دارد افزایش در COVID-19 موارد به انتخابات. مقامات بهداشتی دولت گفت: 71 نفر که تست مثبت برای این ویروس گفت: آنها تا به حال شده است در انتخابات اما بسیاری دیگر به حال مواجهه و آن را غیر ممکن بود به می دانم که دقیقا جایی که آنها قرارداد ویروس.

Evers ساخته شده بدون فشار به تاخیر انداختن و یا حرکت به پست الکترونیکی-در رای گیری تنها برای پنج شنبه ویژه انتخابات. او گفت: کارمندان تا به حال زمان بیشتری برای آماده سازی و گفت: روستایی طبیعت این منطقه ساخته شده آن کمتر از خطر از ایالت انتخابات که در آن حوزه های رأی گیری در میلواکی شد کاهش نزدیک به 200 فقط به پنج دلیل کمبود نظرسنجی کارگران است.

مشارکت مردم در روز انتخابات در حدود 33 درصد و بر اساس برآوردها از رای گیری جمعیت در سن ارائه شده در چهارشنبه ویسکانسین کمیسیون انتخابات. مشارکت در مارس 7 ریاست جمهوری اولیه و ایالت بهار انتخابات 34 درصد.

بر اساس مقدماتی اعداد مورد 191,500 مردم از نزدیک به 588,000 بودند که از سن رای دادن بازیگران آراء شنبه. تقریبا 497,000 رای فرد در انتخابات در حالی که بیش از 91,000 رای غایب.

تیفانی حاشیه پیروزی کمتر از 20 نقطه حاشیه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده این منطقه در سال 2016 پیشرو دموکرات ها می گویند با وجود از دست دادن آن را نشانه ای از دموکراتیک حرکت است. جمهوری خواهان می گویند پیروزی را نشان می دهد جمهوری خواهان باقی می ماند قوی در منطقه را پوشش می دهد که تمام یا بخش هایی از 26 استان ها.

___

آسوشیتد پرس writer Todd ریچموند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im