در دراکات مزارع موضع جامعه

دراکات — در اخیر بعد از ظهر سه شنبه به روح باز انبار در Saja مزرعه به طور کامل مواجه نگردند با سبد کدو و لیمو و فلفل و بیشتر انباشت اشیاء بدست آمده در سفره رنگارنگ در کنار نان و عسل و شربت افرا.

مزرعه ایستاده پارکر جاده به طور معمول باز نمی تا حدود اواسط ماه مه به گفته صاحب کارولین Zuk. اما در اوایل ماه مارس به عنوان رمان coronavirus شروع به گسترش در سراسر کشور, مزرعه شروع به دریافت تماس از مشتریان محلی درخواست از آنها برای باز کردن درهای خود را کمی زود است.

بسیاری از مردم در معرض خطر بالاتری از ابتلا COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس مانند کسانی که با یک بیماری خود ایمنی یا بیماری تنفسی که ممکن است احساس راحتی خرید در شلوغ سوپر مارکت ها. با آن بزرگ گاراژ-درب اندازه باز انبار را فراهم می کند یک unenclosed فضا با اتاق بیشتر به فروشگاه Zuk گفت.

 • کارولین Zuk از دراکات باز کرده farmstand در Saja مزرعه در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. (SUN/جولیا Malakie)

 • کارولین Zuk از دراکات باز کرده farmstand در Saja مزرعه در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. (SUN/جولیا Malakie)

 • کارولین Zuk از دراکات باز کرده farmstand در Saja مزرعه در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. او همچنین اقدام به خرید نان و رول از روسیه را در واترتاون. (SUN/جولیا Malakie)

 • مدیر مزرعه جان Grzesik از دراکات و صاحب کارولین Zuk از دراکات که باز farmstand در Saja مزرعه در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. (SUN/جولیا Malakie)

 • Farmstand در Saja مزرعه باز کرده است در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. جان Grzesik از دراکات است مدیر مزرعه و پسر عموی دور از صاحب کارولین Zuk. در این سال او دستور داد آب و هوای سرد دانه ذرت برای اولین بار در چندین سال قادر به گیاهی زود است. (SUN/جولیا Malakie)

 • کارولین Zuk از دراکات باز کرده farmstand در Saja مزرعه در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. Zuk سمت چپ حلقه تا خرید توسط Peg Biedron از دراکات. (SUN/جولیا Malakie)

 • میخکوب کردن محکم کردن Biedron از دراکات اقدام به خرید سبزیجات در Saja مزرعه که در آن صاحب کارولین Zuk از دراکات باز کرده farmstand در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. او خوشحال بود برای پیدا کردن هویج. (SUN/جولیا Malakie)

 • میخکوب کردن محکم کردن Biedron از دراکات اقدام به خرید سبزیجات در Saja مزرعه که در آن صاحب کارولین Zuk از دراکات باز کرده farmstand در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. او خوشحال بود برای پیدا کردن هویج. (SUN/جولیا Malakie)

 • کارولین Zuk از دراکات باز کرده farmstand در Saja مزرعه در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. (SUN/جولیا Malakie)

 • کارولین Zuk از دراکات باز کرده farmstand در Saja مزرعه در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. عسل می آید در انواع مختلف است که می تواند کمک به افراد مبتلا به آلرژی در صورتی که خوردن عسل تولید شده توسط زنبور عسل تغذیه در این نوع از گرده آنها نسبت به. (SUN/جولیا Malakie)

 • کارولین Zuk از دراکات باز کرده farmstand در Saja مزرعه در اوایل فصل با تولید آورده از بوستون برای کمک به ساکنان محلی در طول Covid-19 اضطراری است. عسل میله از جدید انگلستان پرورش زنبور عسل. (SUN/جولیا Malakie)

“کل مفهوم بود برای کمک به مردم است که تنها نمی تواند زیرا آنها فکر می کردند آنها را آلوده گفت: Zuk, که گفت که او دچار یک بیماری خود ایمنی است. “این افراد تحت تابش افراد تحت درمان های مختلف از انواع و یا فقط از عمل جراحی است. آنها نیاز به دانستن آنها می تواند در فروشگاه وجود دارد امن است.”

اما فصل برای مزرعه اصلی محصولات زراعی از جمله ذرت و گوجه فرنگی آغاز نشده و در عین حال — بنابراین برای نگه داشتن پایه مواجه نگردند Zuk و خانواده اش که اجرای مزرعه با هم سفر به منطقه بوستون در مورد هر روز دیگر به منبع تازه خود را تولید و از عمده فروشان و دیگر مزارع.

تنظیم موقت است, او گفت:, و اشاره کرد که در مزرعه در حال آماده سازی آن تخت شروع به رشد اوایل بهار سبزیجات مانند کلم تربچه و هویج و قصد دارد با دو برابر تولید آن امضا محصولات کشاورزی در این سال است.

“ما قصد داریم که دو بار تا آنجا که ما به طور معمول انجام دهد. ما معمولا حتی نمی شروع به شخم ما در این زمینه زود است اما به عنوان شما می توانید ببینید ما باید برخی از آنها را کشت و زرع در حال حاضر” مزرعه مدیر جان Grzesik گفت. “ما فقط در حال انتظار برای آب و هوا آمده است.”

در ضمن Saja مزرعه دیده می شود یک جریان ثابت از مشتریان Zuk گفت: هر چند بیش از یک تعداد کمی از مردم مغازه در یک زمان. درآمد حاصل از ایستادن در حال کمک به مزرعه شناور ماندن با پوشش برخی از هزینه های چشمگیر برای دانه ها و لوازم دیگر. مزرعه نیز جمع آوری کمک های مالی برای دراکات شربت خانه مواد غذایی در آن نکته شیشه.

های اخیر یک حامی بود دراکات ساکن Peg Biedron که متوقف شده پس از یک دوست به او گفت که این مزرعه با فروش سبزیجات تازه.

“من مانند سنگ شده برای رفتن به سبد بازار,” Biedron گفت: به عنوان او ساخته شده یک اقصر طرق نسبت به هویج.

“من کمی ناراحت کننده رفتن به سوپر مارکت ها بزرگتر — مقدار زیادی از افرادی که شما در معرض” او بعدا اضافه شده است. “هنگامی که من شنیده ام که Saja باز بود من احساس راحت تر از آمدن به اینجا. این بسیار هیجان انگیز است.”

بسیار بزرگتر مانند فروشگاه های مزرعه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. Zuk می پوشد یک ماسک و دستکش و شستن دست ها و دستمال مرطوب همه چیز را بین هر معامله. تمام شمارنده و جداول به طور منظم مقادیر او گفت:, و چک کردن ایستاده قرار گرفته است به طوری که مشتریان همیشه بیش از 6 فوت دور از ثبت نام.

Zuk که معاون صندلی در این شهر کشاورزی کمیسیون تاکید کرد که او نه تنها مزرعه پر کردن شکاف ها در طول این زمان بحران با اشاره به دیگر لباس محلی مانند شاو مزرعه و کشاورز دیو. او گفت: همه گیر کمک کرده است تا اهمیت از مزارع کوچک و اشاره کرد که کشاورزان محلی شده است نگه داشتن در تماس نزدیک با یکدیگر در طول چند هفته گذشته.

“همه ما می دانیم که حتی اگر ما آتش تا هر مزرعه در دراکات و گیاه ذرت مرز به مرز ما هنوز هم ممکن است به اندازه کافی مواد غذایی برای تغذیه همه دراکات. اما اگر ما می تواند مکمل و در آنجا به دیدار با برخی از کسانی که نیاز به خصوص دراکات شربت خانه مواد غذایی و…. که همه چیز خوب” Zuk گفت. “آن مثبت است.”

Saja مزرعه واقع شده است و در 403 پارکر جاده و باز از دوشنبه تا جمعه از ساعت 1 تا 5 بعد از ظهر و پنج شنبه و جمعه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به صورت ویژه به درخواست های تماس 978-454-7252.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید