ماهیگیری غیر قانونی فعالیت گران در Cauvery حیات وحش بخش

میسور | No comments

15 coracles, 30 تورهای ماهیگیری دیگر تجهیزات ماهیگیری کشف و ضبط

Chamarajanagar: در حالی که کل کشور تحت مستند برای جلوگیری از گسترش COVID-19وجود دارد به نظر می رسد هیچ مستند به صورت غیر قانونی فعالیت های ماهیگیری در Cauvery پناهگاه حیات وحش و مرد Mahadeshwara حیات وحش را بدست آورد.

پس یک نکته کردن در مورد ماهیگیری غیر قانونی فعالیت های پس از تاریک در Cauvery رودخانه کللگل منطقه حائل کارکنان Cauvery حیات وحش بخش و مرد Mahadeshwara حیات وحش بخش انجام یک عملیات on Apr. 23 و ضبط تجهیزات ماهیگیری و coracles.

بیش از 80 جنگل کارکنان که در انجام عملیات جستجو از ساعت 7 صبح تا 4 بعد از Doddamaakalli به Muthathi پوشش فاصله 10 کیلومتر در بر داشت 15 coracles, 30 تورهای ماهیگیری 20 کیلوگرم بخور و دیگر تجهیزات ماهیگیری و آنها را تصرف کردند. هر چند نه یک فرد درگیر در فعالیت های غیر قانونی داشت در نقطه ای از جنگل کارکنان در بر داشت برنج و روغن پخت و پز, پوشش پلاستیکی, کیسه صفحات و سبزیجات در نقطه و آنها را تصرف کردند.

آن را آموخته است که ماهیگیران مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در داخل منطقه جنگل در طول شب به طور غیر قانونی ماهی و گرفتن به Shilvepura در اوایل صبح و فروش ماهی به ماهی معامله گران از Sathegala (دست نوشته).

در کارناتاکا طرف جنگل در امتداد رودخانه اعلام شده است به عنوان یک Cauvery پناهگاه حیات وحش و ماهیگیری است مجازات جرم و فعالیت های انسانی محدود شده است. اما در تامیل نادو طرف ماهیگیری مجوز داده شده توسط بخش شیلات با وجود قوی اعتراض توسط وزارت جنگل.

ممکن است در اینجا ذکر می شود که در آوریل. 21 یک شکارچی دزدکی بود که در اوایل کار در کرالا حال بازگشت به زادگاه خود در محل های زیر مستند و درگیر شد در شکار غیر قانونی حیوانات وحشی. بسیاری از کارگران که مشغول به کار بودند در مکان های مختلف باید بازگشت به مکان های مادری خود با توجه به مستند و آنها در حال حاضر غرقه شدن در شکار, ماهیگیری غیر قانونی و حتی تنظیم آتش سوزی در جنگل های منطقه است. این تبدیل به یک سردرد به جنگل بخش.

جنگل کارکنان Kothanur, Halagur, سنگم و Hanur مناطق در تصرف عملیات با توجه به آزادی مطبوعات از Dr. S. رامش معاون کنسرواتور از جنگل ها (DCF), Cauvery حیات وحش بخش کللگل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>