Limoncello است vibrantly رنگی digestif که پایین می رود آسان در یک روز گرم تابستان است. اگر چه شیرین آب نارگیل است که اغلب در خدمت سرد را در یک لیوان شات به معنای آن است که به sipped به آرامی پس از وعده غذایی خود را.

اگر چه آسان به limoncello پیچیده و رقابت — تاریخچه. برخی از مردم بر این باورند که با راهبان اولین ساخته روح در اوایل قرون وسطی; دیگران اعتباری ایتالیا ماهیگیران بودند که فکر کردم به نوشیدن آن پس از بازگشت به ساحل برای گرم کردن خود و مبارزه با سرماخوردگی است. اما اکثر حساب ویژگی ایجاد آن به ماریا آنتونیا Farace که بنا به گزارش ها زندگی می کردند در یک جزیره کوچک کردن, ایتالیا, سواحل جنوبی در اوایل 1900s. یکی از Farace را به ثبت نام فرزندان کوچک limoncello نام تجاری با Federvini یک ایتالیایی گروه تجارت در سال 1988 با استفاده از دستور اصلی.

شما می توانید با استفاده از هر نوع آلی لیمو را به خود limoncello. (شما می خواهید برای جلوگیری از, میوه ای که درمان شده با آفت کش ها و یا دیگر مواد شیمیایی ناخواسته از آنجا که شما با استفاده از لیمو لایه برداری را به اکسیر.)

شما همچنین می توانید آزمایش با دیگر میوه های خانواده مرکبات.

دستور زیر یکی که می شد از پالرمو کامل است برای سال.

alute!

LIMONCELLO

عملکرد: در مورد 2K 750 میلی لیتر بطری

مواد تشکیل دهنده

• 3 فنجان 100-اثبات ودکا (کیفیت بالاتر و صاف خود را ‘ویولن سل خواهد بود)

• 1 فنجان 190-اثبات Everclear

• 12-18 لیمو (بیشتر از لیمو استفاده می کنید, خود را قوی تر طعم لیمو خواهد بود)

• 2 فنجان شکر

مراحل

1. پور ودکا و Everclear را mason jar.

2. با استفاده از بسیار تیز گیاهی پوست, حذف لایه برداری از خود لیمو. مراقبت برای جلوگیری از هر گونه pith خود را لایه برداری. نازک تر خود را لایه برداری بهتر. (شما می توانید حذف هر گونه piths از خود را لایه برداری با استفاده از یک قاشق یا چاقو بریده شده.)

3. اضافه کردن لایه برداری به الکل مخلوط کنید و مطمئن شوید که آنها به طور کامل غوطه ور شده است. مهر و موم و اجازه می دهد به نشستن در یک جای خنک به مدت حداقل پنج روز و تا یک ماه. دیگر به شما اجازه دهید این مخلوط نشستن قوی تر از لیمو و طعم خواهد بود.

را شربت ساده

1. در یک ماهی تابه روی حرارت متوسط بپزید و شکر و آب. اغلب هم بزنید تا شکر حل گردد.

2. اجازه می دهد تا مخلوط به جوش اضافی برای پنج تا هشت دقیقه و اجازه دهید سرد.

3. مهر و موم در یک ظرف شیشه ای و فروشگاه.

فشار خود را حل

1. هنگامی که شما الکل و لیمو-پوست مخلوط نشسته است حداقل پنج روز, حذف, لیمو, لایه برداری با زور آنها را از طریق cheesecloth و مخروطی غربال و نجات راه حل است.

2. نگه داشتن لیمو, لایه برداری در cheesecloth و استفاده از دست های خود را به فشار هر مایع اضافی از لایه برداری.

3. تکرار زور زدن روند تا زمانی که راه حل روشن است و همه ذرات حذف شده است.

آن را دریافت کنید فقط حق

1. کم کم اضافه کردن شربت ساده به شما الکلی مخلوط. خوب مخلوط کنید و قبل از اضافه کردن شربت ساده و طعم و مزه. (اضافه کردن بیش از حد قند و شما رقیق طعم مرکبات; اضافه کردن بیش از حد کوچک و لیمو را مسحور کننده.)

2. اگر سطح الکل طاقت فرسا است, اضافه کردن مقدار کمی آب و خوب مخلوط کنید. طعم و بعد از هر تنظیم است. هنگامی که روح خود را به سلیقه و میل خود را ذخیره در یخچال یک شبه و طعم دوباره.

3. اگر شما راضی با خود limoncello مهر و ذخیره در فریزر به مدت حداقل یک هفته قبل از خدمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو