من جان سالم به در روابط عمومی پژوهش و استراتژی در FAMU

آیا شما همیشه می خواست یک علامت هشدار دهنده را دیدم در مقابل چشمان شما قبل از ثبت نام برای یک کلاس خاص? متاسفانه زندگی کار نمی کند که راه. من به تحقق این پس از ثبت نام برای مخوف “روابط عمومی پژوهش و استراتژی” در Florida A&M University (FAMU). هر روابط عمومی (روابط عمومی) عمده در Florida A&M مورد نیاز برای این کلاس را به عنوان یک مدرک مورد نیاز. اگر چه مخلوطی از سردرد و روزانه همه nighters کلاس نیز با برخی از بزرگترین درس من آموخته ام در آموزش عالی است. نه تنها من مورد تحقیق و نحوه صحیح انجام آن اما من یاد گرفتم که چگونه به تمرکز و سازماندهی افکار خود را به طور موثر تکالیف کامل در این کلاس. نگران نباشید اگر شما اتفاق می افتد به یک wide-eyed دانشجوی سال اول خواندن این مقاله در امید پیدا کردن برخی از نوع از نور در انتهای تونل.

نگه داشتن خواندن برای راهنمایی در مورد چگونه من جان سالم به در این گردباد از روابط عمومی کلاس.

1. آیا دست کم گرفتن نیست البته بار

tumblr.com

تنها یک استاد دستور این کلاس در FAMU: دکتر Bettye Grable. از شروع به دکتر Grable تاکید می کند که اگر شما زمان را به طور کامل انجام تحقیقات مناسب در این کلاس ارائه خواهد شد یک کار غیر ممکن است. و اجازه دهید من به شما بگویم… او نمی گفتن یک دروغ وقتی این و گفت. قبل از گذراندن این کلاس با رنگ پروازمن ثبت نام ترم قبل اما متاسفانه من تا به حال به رها کردن آن را با توجه به دوره بارگذاری.

در حال حاضر هیچ وجه من در تلاش برای بی اعتبار ساختن اهمیت این کلاس از آنجا که این کلاس در خدمت اهمیت زیادی به پیشرفت من به عنوان یک نویسنده و همچنین بهبود توانایی من به عنوان یک محقق. “ماندن متمرکز و یادگیری چگونه به انجام تحقیقات بیشتر به چالش کشیدن برای من. من صرف ساعت بر ساعت پیدا کردن مقالات لازم برای عبارت کاغذ, بنابراین من تا به حال برای تبدیل شدن به نظم زمانی که آن را به حال اختصاص داده شده” FAMU ارشد Johnathan ادوارد گفت. البته کار بسیاری از مهلت از جمله یک کاغذ است که باید در تبدیل در پایان ترم. پس از خروج از کلاس و دوباره ثبت نام ترم بعد, من می دانستم که قبل از تصرف کلاس چه دکتر Grable انتظار می رود از من به عنوان یک دانشجو. دیدار هفته مهلت به نوبه خود در آن منابع علمی و خودتان را کنترل کنید برای یک محتوای سنگین ،

2. تعویق خواهد بود خود را سقوط

giphy.com

اگر شما انتظار می رود به تصویب این و یا هر گونه تحقیق کلاس برای این موضوع در اینجا نهفته است سخت حقیقت شما باید درک کنند: procrastinating است مطلق خود را بدترین دشمن است. به عنوان یک دانش آموز در این کلاس شما را در کار نگارش 20 صفحه مقاله در موضوع دکتر Grable را انتخاب کنید. قبلی موضوعات عبارتند از: “خشونت در محله های محروم و “اثرات بصری فرهنگ است.” موضوع متفاوت بوده و هر ترم با توجه به آنچه او بخواهد و همیشه نمی توان ساده ترین موضوع است.

موضوع این مقاله همچنین آمده است که شما باید با استفاده از و مرجع 25 مقالات علمی از هر مورد تایید پایگاه داده های ارائه شده توسط دانشگاه های وب سایت به طوری که خود را در حال حاضر کشش شما فراتر از باور. “قرار دادن زمان بیشتری در کنار این کلاس از شما معمولا برای هر کلاس. این کلاس هیچ شوخی است و نیاز به کمی تمرکز بیشتر از حد معمول چرا که شما نیاز به نگاه بیش از یک مجموعه ای از مقالات و کتاب هایی که در آغاز مانند نگاه عجیب به من” FAMU ارشد سیدنی جاسپر گفت. شانس خود را برای عبور فقط با انجام حداقل اثبات باریک به هیچ طوری دست و پنجه نرم کردن و آماده شدن برای تسلط!

3. معلم حیوان خانگی همیشه می گذرد

giphy.com

خوب, بنابراین شما نشان داد تا به کلاس ؟ پس چه! اگر شما انتظار می رود برای یادگیری هر چیزی با قرار دادن گوشی, جلوگیری از پیمایش از طریق آمازون و گوش دادن. نه تنها من توصیه گوش دادن اما تبدیل شدن به معلم حیوان خانگی ممکن است فقط به شما یک مزیت بزرگ است. پس از همه شما تا کنون متوجه شده است که بیشتر درگیر دانشجو در کلاس معمولا دریافت بالاترین نمره ؟ سعی کنید داوطلبانه به ایستادن در جلوی کلاس و در حال حاضر تعداد کمی از مقالات شما را در بر داشت در حالی که جستجو در وب و یا شما می توانید ابتکار عمل را برای شروع یک کلاس سند گوگل که استاد بعد از بررسی. حتی اگر شما به نظر می رسد تلاش در طول کل ترم اگر شما علاقه نشان می دهد در طرح درس شما قطعا منتقل می کند.

4. نمی تواند منفی نانسی

giphy.com

دکتر Grable نیاز به تلاش از دانش آموزان خود را. در غم انگیز روز شما ممکن است احساس در خلق و خوی برای مقابله با میزان تلاش شما باید برای قرار دادن به این کلاس اما همیشه به یاد داشته باشید که نگه داشتن یک چشم انداز مثبت به نفع نمرات خود را در دراز مدت. هیچ کس متنفر منفی نانسی بیش از دکتر Grable و او را به این شناخته شده است. در واقع نشان دادن نگرش مثبت بدون در نظر گرفتن عوامل خارجی را افزایش دهند نه تنها خود روحیه اما که از همکلاسی های همکار خود.

بهترین زمان در کلاس شامل آنهایی که در آن ما اجازه خودمان را به crack, جوک در مورد تهمت آخرین توییتر بیهوده گویی و یا چگونه یک روح در کلاس می تواند کشف کردن که چگونه به کار با پروژکتور. کرک یک لبخند یک بار در در حالی که شاید فقط شاید شما دیدن نتایج کار خود را در اخلاق و بعد از آن نمرات خود را.

5. ماندن سازمان می تواند تمام تفاوت

giphy.com

روابط عمومی پژوهش و استراتژی به معنی هیچ چیز اگر شما غفلت به سازمان اولویت خود را. دیدن که شما نوشتن 20 صفحه مقاله پژوهشی این قطعا می تواند احساس به چالش کشیدن. تکمیل یک مقاله پژوهشی به طور کلی در حال حاضر پیشنهاد یک کار دشوار است اما هنگامی که آن را در 20 صفحه به ارزش ممکن است شما نمی دانید که در آن برای شروع است. در مورد من, من بلافاصله خودم فکر کردم: چه می توانم حتی بحث در مورد آن را به ارزش 20 صفحات ؟

مرحله 1: figuring چگونه به ماندن سازمان یافته! مطمئن شوید که به نسخه قابل چاپ کردن و نگه داشتن یک پوشه برای تمام مقالات که شما پیدا کردن چرا که به عنوان بخشی از نمره نهایی شما همچنین باید ارسال مقالات اشاره کرد. “اجزای این کلاس تا به حال ساخته شود یک راه خاص پس از آن بسیار مهم است توجه به جزئیات و به طور مداوم نگه داشتن مواد خود را با هم و یا شما قطعا سقوط” FAMU ارشد Crichanni واتسون گفت. هنگامی که در شک, بیرون پوشه و سازماندهی تمام نگرانی های خود را در آن!

6. اعمال آنچه به شما آموخته اند

giphy.com

در ابتدا آن را به نظر می رسد سخت به درک مطلق هک, شما در حال یادگیری, اما در نهایت, شما پیدا کردن شما می توانید نقطه اتصال. اجازه نمی دادن تا تبدیل به گزینه ای چون دکتر Grable را درس به احتمال زیاد خواهد شد گسترش به عنوان درس های ارزشمند در دنیای واقعی است. این کلاس را به من نشان داد اهمیت “گوش دادن فعال.” دکتر Grable فراهم می کند کلاس های خود را با مجموعهای از درس اما این شروع به پریدن کرد به من به عنوان یکی از مهم ترین دلیل من متوجه من قطعا نه یک شنونده فعال.

به عنوان دانش آموزان ما اغلب باور ما گوش دادن به اساتید ما اما در واقعیت است که همیشه چنین نیست. گوش دادن فعال به معنی از بین بردن همه در خارج از حواس او را پرت و دادن آن همه شما را به واقعا درک آنچه که فرد در مقابل شما گفت. هنگامی که شما استاد این مهارت شما پیدا کنید که مکالمات جریان ساده تر و شما را در درک درس بسیار ساده تر نیز هست. بنابراین در طول کلاس و حتی زمانی که آن را به پایان می آید پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن بر روی این درس با ارزش با استفاده از آنها در زندگی خود را.

7. دفتر ساعت را یک تفاوت بزرگ

giphy.com

هیچوقت آن را به کلاس ؟ ساعات اداری. نمی تواند به نظر می رسد به درک دیروز درس در مورد نحوه نوشتن یک ادبیات نقد کنید ؟ ساعات اداری. حضور در ساعات اداری در این کلاس می تواند یک زندگی را نجات دهد. همانطور که گفتم قبل از این کلاس می تواند تبدیل به یک کمی طاقت فرسا اما این که چیزی نیست کمی در یک زمان با دکتر Grable را ثابت کند. رفتن به تعیین ساعات اداری به معنی شما می توانید به نشستن یکی یکی با استاد و نه تنها به تجزیه و تحلیل آنچه که شما می توانید بهبود بخشد اما این شانس را به ستایش برای همه کار سخت خود را. و وقتی که من می گویند برو به دفتر ساعت منظورم فقط یک بار شما یک سوال اما به طور مداوم قصد ایجاد یک ارتباط خوبی بین شما و استاد است که به نفع شما برای زمان آمده است.

8. دیدار با مهلت و یا می میرند

giphy.com

اگر شما فکر می کنم شما می توانید ظرافت مهلت در این کلاس موفق باشید چارلی. استاد Grable فقط نمی خواهد تحمل اواخر کار و آن را تنها می تواند در نتیجه یک صفر است. چرا که شما از لحاظ فنی تنها یک انتساب امکان شما تبدیل شدن به تنبل خواهد بود در تمام زمان بالا. این بدان معنا نیست که کل مقاله خواهد بود که به علت در پایان ترم. هر بخش از این مقاله پژوهشی است مهلت خاص.

برای مثال چهار صفحه و یا مقدمه ای خواهد بود که به علت در عرض 3 هفته از کلاس و سپس دو بخش ادبیات نقد و بررسی هفته بعد. “من احتمالا صرف حدود 10 ساعت در هفته مشغول کار برای این کلاس. آن زمان من حدود 3-4 ساعت به پایان هر بخش که منجر به از من ب من بسیار خوشحال برای دیدن من کار سخت و زمان صرف شده در فعالیت های شدید تکالیف پرداخت” FAMU ارشد Elaina ویلیامز گفت. هنگامی که شما تسلط این ایده از مهلت شما احساس می کنید مانند یک وزن بلند کردن شانه های خود را. آن را برای تلفن های موبایل مانند بسیاری و در نتیجه چرا من نمی توانم استرس اهمیت نمی دادن چیزهایی که تا آخرین لحظه. هر یک مهلت خواهد خزش و اواخر کار پذیرفته نمی شود تا آن را روح یا صورت خشم دکتر Grable!

9. طرح توجیهی طرح طرح!

giphy.com

هنگامی که شما معرفی شده است به موضوع انتخاب شروع شده توسط طوفان مغزی ایده از چگونه شما ایجاد خواهد شد نهایی مقاله پژوهشی. این موضوع می تواند از هر چیزی از “خشونت اسلحه در امریکا” به “اثرات بصری فرهنگ در دانش آموزان حضور تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها”. احساس ضعف چون شما هرگز نوشته یک مقاله پژوهشی است که بیش از 10 صفحه? اول, شروع با انتخاب یک زاویه یا استدلال برای موضوع خود را. هر کس در کلاس را دریافت خواهد کرد همان موضوع اما آن را تا به شما به عنوان یک فرد به تحقیقات خود را منحصر به فرد و جالب است. شما می توانید رسیدن به این هدف با ایجاد موضوعات زیر را که بزرگتر تصویر با هم. JSTOR و Google Scholar استثنایی محتوای وقتی که می آید به دنبال اطلاعات. و شما را در آن نگاه کنید آن را رایگان!گزارش این آگهی

10. بهترین نویسنده به شما می شود

giphy.com

هیچ کس کامل و شما اغلب باید به خودتان بگویید این را به عنوان شما را راه خود را از طریق این کلاس. دکتر Grable ممکن است در سراسر آمده به عنوان یک استرن بانوی اما او به این معنی هست. او عقل فراتر از هر استاد من تا کنون ملاقات در FAMU و من هرگز حدس زده است که راه رفتن را به من روز اول. در طول زمان شما خواهد شد به دست آوردن نوع خاصی از دانش است که شما نمی توانید به دست آوردن از هر کلاس در مدرسه روزنامه نگاری. روابط عمومی پژوهش و استراتژی صبر و شکیبایی می آموزد. برای تبدیل شدن به یک نویسنده خوب مهم نیست که چه نوع از نوشتن معنی است که شما باید برای وقت خود را. همیشه به یاد داشته باشید برای قرار دادن بهترین خود را پا به جلو و به یاد داشته باشید که زمانی که شما سعی می کنید شما می توانید دستیابی به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net