“من در نهایت می تواند سوگواری:’ جزئیات ساسکاچوان مرد ضرب و شتم مرگ نشان داد


محتوای مقاله در ادامه

دادگاه شنیده می شود که چگونه همه چیز تمام به سر آمد و در نوامبر. 16, 2016 زمانی که پنج متهم شده بود که نوشیدن ملاقات با حلقه در دریاچه Diefenbaker.

یک RCMP خودرو در منطقه, Saskatchewan Landing استانی پارک حلقه Ruts و بقایای تفسیری نوین, درست کردن بزرگراه 4 در ساحل جنوبی دریاچه Diefenbaker که لوگان حلقه کشته شد. عکس حسن نیت ارائه میدهد RCMP

“Collin و تاد آورده میله های فلزی” اسناد دادگاه می گویند. “این Collin طرح به ‘خشن’ لوگان به عنوان یک پیام به ظرف غذا به اطراف با خانواده خود را. Tanisha هشدار داد Collin به رفتن بیش از حد با آن است.”

Tanisha پرو و Epp ماند در حالی که Kuhlman, دونالدسون و Collin پرو مواجه حلقه که مسلح بود با نیمی از یک چوب بیلیارد.

زمانی که بحث آغاز شده, حلقه ضربه Kuhlman نشانه. Kuhlman رفت و برگشت به وسیله نقلیه خود را و برداشت یک تایر آهن است. سپس او دونالدسون و Collin پرو شروع به ضرب و شتم حلقه.

آن را یک حمله وحشیانه.

“به عنوان Collin و تاد قابل توجه لوگان, Collin است گفت … ‘بانگو, bongo, بازی, bongos,”‘ اسناد دادگاه می گویند. “ربکا رفت و برگشت به وسیله نقلیه خود را و گفت: Tanisha که لوگان چشم تا به حال ظهور است.”

حلقه التماس کرد با این گروه به قرار دادن او را از بدبختی خود را.

“Collin سپس رسیده به جیب خود بیرون کشیده و یک ابزار چاقو. او در زمان لوگان توسط مو و کاهش گلو خود را دو بار.”

Collin پرو در حال حاضر پشت میله های زندان یافت شد ، به جرم قتل درجه دوم. Kuhlman و دونالدسون هر مجرم به قتل نفس. Tanisha پرو التماس کرد گناه را به لوازم جانبی پس از این واقعیت به قتل است.

روز سه شنبه دادگاه شنیده Epp دروغ گفته و گفته ماموران تحقیق در حلقه مرگ که دیگران ممکن است پس از حلقه برای مبارزه با مواد مخدر بدهی. در همه افسران مصاحبه با بیش از 100 نفر برای تحقیقات خود را.

تاج دادستان Curtis Wiebe گفت: Epp شرکت در اقدام به پوشش.

در دادگاه Epp وکیل خواندن بیانیه ای از مشتری خود را که در آن Epp گفت که او نتواند دخترش و نمی توانید تصور کنید درد حلقه را باید از طریق رفتن.

یکی از Epp را در آغوش گرفت او را قبل از او را به زندان برده شد.

“آن آغاز شده به عنوان یک اختلاف” Wiebe گفت. “خانواده درگیر و حمایت مردم و سپس آن را از دست.”

کارگران گفت: در حال انتظار برای پسرش قاتلان به زندان محکوم شده است استرس زا باشد.

در حال حاضر که آن را بیش از شفا می تواند آغاز خواهد شد.

“من در نهایت می تواند سوگواری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید