ادامه ادعاهای اتحادیه اروپا برنده اما قانون از قانون اختلاف بیش نیست

توسط پابلو GORONDI

بوداپست مجارستان (AP) — مجارستان نخست وزیر روز جمعه تبلیغ آنچه که او نام خود را به پیروزی در اروپا در اجلاس سران اتحادیه اروپا که در آن بلوک رهبران تصمیم بر هفت سال بودجه و coronavirus طرح بازیابی, اما اذعان کرد او در رسیدن به هدف خود را از دی-لینک های مالی اتحادیه اروپا از حکومت قانون ملاحظات.

مجارستان و لهستان دو ملت به رهبری جناح راست پوپولیستی دولت هر دو در میان اتحادیه اروپا رسیدگی به بیش از نگرانی های است که آنها نقض استانداردهای اتحادیه اروپا با قوانین و شیوه های که تهدیدی برای استقلال قضات و آزادی مطبوعات و می تواند در صورت تحریم. در ماراتن سران اتحادیه اروپا به پایان رسید که سه شنبه رهبران مورد بحث مقید دریافت بودجه اتحادیه اروپا به خواسته است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دنبال کنید استانداردهای دموکراتیک اما نه به صراحت انجام این کار است.

“لهستانی و مجار و … مانع از تلاش دیگران تصمیم گیری در مورد پول با توجه به ما” نخست وزیر ویکتور اوربان گفت: در دولت های رادیویی مورد اتحادیه اروپا قراردادی به ارزش بیش از 1.8 تریلیون یورو (2 تریلیون دلار) است که در آن مجارستان و لهستان در نظر گرفته شد به میان بزرگترین ذینفع.

در پایان نشست دولت گفت: “هر گونه تلاش برای ایجاد اتصال بین حکومت قانون و بودجه بود … با موفقیت رد” اما در روز جمعه او اذعان کرد این موضوع است که به دور از حل و فصل.

“ما برنده جنگ اما به سادگی تنها یک جنگ بسیار مهم,” اوربان گفت.

با توجه به اخبار سایت نمونه کارها است.hu, مجارستان ممکن است تا آنجا که 52.8 میلیارد یورو ($61.3 میلیارد دلار) از اتحادیه اروپا در هفت سال دوره بودجه شروع در سال 2021 در حدود 35 درصد بیشتر از آخرین بودجه.

اوربان وارد در اجلاس اتحادیه اروپا با یک قطعنامه از مجاری مجلس خواستار, در میان چیزهای دیگر پایان دادن به اتحادیه اروپا تحریم فرایند راه اندازی در مقابل مجارستان در سال 2018 با توجه به حاکمیت قانون و نگرانی است.

اما آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که کشور دارای چرخش ریاست اتحادیه اروپا گفت: این ابتکار به اقدام “باید از مجارستان.”

“مجارستان خواهد بود — این چیزی است که نخست وزیر اوربن به من گفت — برای این که نمی شود از چنین بن بست آنجلا مرکل” در پایان این اجلاس. “ما را حمایت مجارستان در این. اما تعیین کننده مسیر باید البته مشخص مجارستان.”

در حالی که دولت ذکر شده بود حتی vetoing یک معامله در اجلاس اگر بودجه بسته بود به قانون استانداردهای آن شده اند که بسیار مخاطره آمیز برای رفتن به طور مستقیم در برابر خواسته آلمان است که مجارستان بزرگترین شریک تجاری بود و به شدت پشت coronavirus بازیابی بسته است.

“ویکتور اوربان قابل درک است که او نمی تواند اساسا مخالفت آلمان آرمان ها و منافع که وجود دارد به یک توافق همه به معنی” گفت: Attila Tibor Nagy مرکز منصفانه تحلیل سیاسی.

او گفت: با آلمان نگران سقوط کلیدی بازارهای صادراتی مانند ایتالیا و اسپانیا “دولت مجارستان متوجه شدم که حاکمیت قانون بند بود و نه ارزش vetoing بیش از.”

پس از نشست اتحادیه اروپا با این حال مقامات اتحادیه اروپا تصریح کرد که سازمان ملل هنوز هم باید پایبند به استانداردهای دموکراتیک است. وجود دارد که مجارستان و لهستان حاضر به پیوستن به اتحادیه اروپا دادستان عمومی خواهد شد که بررسی تقلب متصل به بودجه اتحادیه اروپا.

مجارستان ساخته شده راش از استادیوم های فوتبال در شهرهای کوچک تحت اوربن حکومت. برخی از مقامات در مجارستان و دیگر اتحادیه اروپا و سازمان ملل نیز متهم شده است منفرجه زمین می پردازد که به آنها دسترسی به, اتحادیه اروپا, مزرعه, یارانه ها, در حالی که impoverishing کشاورزان است.

“حفاظت از بودجه ما و احترام به حکومت قانون دست به دست” کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen گفت پنج شنبه در پارلمان اروپا. “ما همچنین باید همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از اروپا پول توسط پله تا مبارزه علیه تقلب.”

“این به این معنی داشتن حق کنترل در محل از جمله یک پایگاه داده قرار می دهد که ما در موقعیت به می دانم که نهایی بهره مند از کمک های مالی اتحادیه اروپا هستند,” او اضافه شده است.

Von der Leyen گفت: این کمیسیون به دنبال دوباره پیشبرد طرح پیشنهادی خود را برای کاهش بودجه به کشورهای عضو که تا به حال عدم استقلال قضایی و یا دیگر دموکراتیک شکست. و اتحادیه اروپا مجلس رئیس جمهور David Sassoli گفت: در این هفته که به تساوی حاکمیت قانون مطالبات را پرداخت شد “یک موضوع مجلس مراقبت زیادی در مورد.”

اتحادیه اروپا مقننه در روز پنج شنبه قطعنامه ای با اکثریت گسترده ای است که در حالی که انتقاد از کاهش به 2021-2027 بودجه اتحادیه اروپا در تحقیقات و بهداشت و درمان نیز با بیان قانونگذاران’ تمایل به مطمئن شوید که دولتها نقض بلوک اساسی “ارزش” خود را برای دسترسی به بودجه اتحادیه اروپا مسدود و یا محدود است.

پارلمان اروپا نهایی می گویند در تصویب بودجه است.

با توجه به این که فضای اوربن دولت در حال آماده سازی حامیان جدید برای رویارویی با اتحادیه اروپا بیش از آن درک دموکراتیک کسری.

مجارستانی وزیر دادگستری Judit Varga که رو نقد قوی در پارلمان اروپا در حالی که دفاع از مجارستان سیاست گفت: دولت طرفدار Magyar Nemzet روزنامه که “جان کلام این مبارزه هنوز به آمده است.”

“من انتظار سری جدید تر حملات بی پروا تر از همیشه قبل از شروع در پاییز” Varga گفت.

به گفته تحلیلگران این روند در اتحادیه اروپا بود که برای تقویت حکومت قانون اصول است.

“این آشکار است که ویکتور اوربان می بیند که دیگران که اتحادیه اروپا به طور فزاینده در حال حرکت به سمت پیاده سازی این نوع از شرایط و حفظ سرمایه” گفت: Andrea Virag استراتژیک مدیر در Republikon موسسه بوداپست مبتنی بر لیبرال فکر می کنم تانک. “بنابراین در حالی که آنها ممکن است صحبت کردن در مورد پیروزی آنها در حال آماده کردن خود و رای دهندگان است که بحث در مورد این است که هنوز به آمده است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ساموئل Petrequin در بروکسل و Geir Moulson در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو