صدها نفر تخلیه به آتش سوزی در فلوریدا تکدی

پنساکولا فلوریدا. (AP) — آتش نشانان در فلوریدا تکدی شده اند و مبارزه با آتش سوزی است که برخی از 1600 نفر به خارج از خانه های خود و کشش بین ایالتی 10 باقی مانده بسته در هر دو جهت صبح روز پنجشنبه به دلیل دود, مقامات گفت.

“این بسیار خطرناک است و حرکت سریع آتش سوزی وضعیت است که به سرعت در حال تحول بنابراین هر کس در منطقه آسیب دیده باید به دنبال دستورالعمل از دولت و مقامات محلی گفت:” فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده. “همه ساکنان و مسافران باید توجه درخواست تخلیه و از نزدیک نظارت بر رسانه ها برای به روز رسانی بر روی wildfire و بازگشایی I-10 و جاده های محلی.”

بیش از 575 هکتار آتش سوزی در شهرستان والتون باعث شد حدود 500 نفر به تخلیه. مقامات وجود دارد گفت: چند سازه از دست داده بودند در آتش بود که 65% موجود شنبه صبح. سرخ شده گفت: حدود 33 ساختارهای آسیب دیده اند تا کنون.

والتون شهرستان کلانتر مایکل Adkinson گفت: در طول یک شنبه شب در کنفرانس خبری که کسانی که خواسته بودند به ترک خانه خود را اما تا به حال هیچ جایی برای رفتن فرستاده شدند جنوبی والتون دبیرستان.

روز چهارشنبه برخی از 1100 مردم خواسته شد به تخلیه در کشور همسایه سانتا رزا شهرستان به دلیل آتش سوزی که شکست بعد از ظهر دوشنبه. سرخ شده گفت: حدود 12 سازه “از دست داده اند به آتش است.”

وزش شدید باد و رطوبت کم باعث شد که فروغ شرق Pensacola به گسترش 10 بار در اندازه فلوریدا خدمات جنگل در بیانیه ای گفت. آتش آغاز شده به عنوان یک تجویز می سوزاند اما به سرعت رشد خارج از کنترل رسانه های خبری گزارش شده است.

خدمات جنگل گفت: چند سازه از دست داده اند در 2000 هکتار شهرستان سانتا رزا آتش و مقامات توصیه می شود ساکنان جنوب بزرگراه میان ایالتی 10 به تخلیه. آژانس را ندارد روشن است که چگونه بسیاری از مردم شده اند تخلیه از منطقه است. تا کنون حدود 20 درصد از آتش شده است شامل, مقامات گفت.

تخلیه سفارش خود باقی خواهد ماند تا ظهر پنجشنبه و پس از آن خواهد بود مجددا در آن زمان وزارت کشاورزی فلوریدا و خدمات مصرفی در بیانیه ای گفت.

“این بسیار خطرناک است و حرکت سریع آتش سوزی وضعیت است که به سرعت در حال تحول بنابراین هر کس در منطقه آسیب دیده باید به دنبال دستورالعمل از دولت و مقامات محلی گفت:” فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده.

تقریبا همه از فلوریدا تا به حال کمتر از معمول بارندگی در این سال است. خدمات ملی آب و هوا هواشناس جک کالن گفت: برابر خشکی کمک می سوخت آتش سوزی چهارشنبه. کالن است که بر اساس Mobile, آلاباما گفت باد است مقصر واقعی.

“آیا این (آتش) امروز باد به همراه شرایط خشک و کم رطوبت” کالن گفت: این آتش سوزی در نزدیکی Pensacola.

شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب و یا مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید