صدها نفر از بهره مند COVID-19 درمانگاه های سیار

میسور/Mysuru: هر روز صدها نفر از مردم در حال بهره برده توسط COVID-19 درمانگاه های سیارراه اندازی شده توسط Mysuru دولت منطقه on Apr.29 با شعار ‘پزشکان در آستان خود را.’

حرارتی غربالگری بودن یک روش اجباری در کلینیک سیار خدمات تا کنون هیچ COVID-19 علائم گزارش شده است. شهروندان مسن در حال ساخت بسیاری از خدمات بیشتر مردم تحت, فشار خون و سطح قند تست.

در حالی که وجود دارد 10 درمانگاه های سیار در طول راه اندازی در چهار شنبه (May.29) دو مطلب اضافه شد در روز-2 نظر گرفتن تعداد به 12 امکانات از جمله.

در روز-1 (May.29), 10 درمانگاه های سیار تحت پوشش Mandakalli, Ramabainagar, Gundurao ناگار Gokulam 2 مرحله – Pourakarmika مستعمره Giriyabovipalya, Basavanagudi – Hebbal, Manchegowdana کپپل, Kailasapuram, Kurimandi و بزرگراه دایره. در مجموع 650 بيمار به نمایش در آمد. و در صورت درخواست از ساکنان Ramabainagar موبایل درمانگاه ساخته شده بود به بازدید از این منطقه در روز-2 به عنوان به خوبی.

روز-2 (May.30), 12 درمانگاه های سیار تحت پوشش Jyothinagar, گاندینگر سرینگر Satyanagar, مندی Mohalla, B. M. سری ناگار Manjunathapura, A. K. مستعمره Chinnagiri کپپل, Ramabainagar, Sunnadakeri و Medarakeri و نمایش بیش از 1,450 مردم است.

روز-3 (1): 12 تیم به نمایش 1,439 مردم در این مناطق پوشش Kyathamaranahalli, Kesare, Shantinagar, Raghavendranagar, Ittigegud, Janatanagar, Nachanahallipalya, Ashokapuram, Tilak نگر, پرستار چهارم Kumbarakoppal و Medar بلوک.

روز-4 (ممکن است 2): مناطق تحت پوشش عبارتند از Hosakeri, T. K. طرح Lakshmikanta ناگار لشکر Mohalla, Kukkarahalli, Nandagokula, Janata طرح Mahadeshwara طرح, N. R. Mohalla, Bannimantap, K. R. پورا و Moveen نگر.

این تیم پزشکی مجهز به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و حرارتی screeners. تمرکز به طور عمده در COVID-19 نقاط وسایل نقلیه خواهد بود مستقر در Anganawadi مدرسه یا ساختمان جامعه و خدمت به مردم آن منطقه خاص. بررسی سلامت و داروهای مورد نیاز ارائه می شوند به صورت رایگان در درمانگاه های سیار.

مربوطه MCC منطقهای افسران و کارکنان نظارت اجتماعی فاصله اقدامات در نقطه ای از سلامت چک آپ. همچنین مربوطه بخش سلامت بازرس خواهد بود مسئول سلامت غربالگری برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im