چگونه به کارآموزی خود را برای شما کار می کنند

برای اکثر افراد, کالج, اولین بار است که شما می توانید ایستادگی کردن به طور مستقل از پدر و مادر خود را کنید و س

توسط ATSHNEWS در 20 تیر 1399

برای اکثر افراد, کالج, اولین بار است که شما می توانید ایستادگی کردن به طور مستقل از پدر و مادر خود را کنید و سعی کنید چیزی جدید خود را. برای من این آزادی به معنای چند چیز است: حرکت در سراسر کشور از خانواده من پیدا کردن دوستان جدید است که مانند خانه احساس راحتی کنید و پیدا کردن کارآموزی. در حالی که این دو برای اولین بار می تواند یک مشکل تنظیم فرود کارآموزی در دانشگاه, همه چیز در مورد قرار دادن خود را در خارج وجود دارد و نه از دست دادن. پس از شروع کالج دو سال پیش من تا به حال هفت کارآموزی مشغول به کار در بازاریابی, مد, رادیو, سیاست و روزنامه نگاری.

در حالی که آنها تمام شده است بسیار متفاوت در اینجا ده چیزهایی که من آموخته اند که در طول راه.

1. اگر شما به دنبال برای کارآموزی اجازه اساتید خود را بدانید

giphy.com

این صدا ممکن است ساده اما بهترین کاری برای انجام به زمین کارآموزی در دانشگاه است که برای تبلیغ خود و رسیدن به اتصالات شما در حال حاضر. اجازه استاد مورد علاقه خود را می دانم که شما علاقه مند به کارآموزی در این زمینه خود را. نه تنها این کمک خواهد کرد که شما امتیاز با آنها را به عنوان آنها را درک خواهد کرد که شما را البته مواد به طور جدی, اما آن را نیز نشان می دهد که ابتکار عمل. با بالا آوردن منافع خود را در پیدا کردن کارآموزی, آنها ممکن است قادر به اتصال شما با کسی که آنها می دانند که استخدام در زمینه خود را.

2. کار خود را به طور جدی و سوال بپرسید

giphy.com

اگر شما زمین کارآموزی و شروع به کار بر روی پروژه های با ذهن باز شما ممکن است شگفت زده چقدر شما خواهد آموخت. اکثر کارفرمایان خود را کارورزان کوچک تکالیف برای شروع است. پله بالا و مصرف در محل کار در شروع کارآموزی خود را یک راه عالی برای ایجاد یک برداشت اول. پرسیدن سوال اجازه می دهد تا رئیس خود را برای رسیدن به می دانم که شما و چگونه شما skillset می توانید بهترین سود این شرکت است. با بالا آوردن خود سوالات و پیشنهادات در مورد موقعیت در اوایل شما می توانید دیکته بخشی از کار را به تناسب نیازهای شما.

3. نشان می دهد تا در زمان و ماندن سازمان یافته

giphy.com

بیشتر پرداخت کارآموزی, آیا از راه دور و یا در یک اتاق انتظار کارورزان به کار خاصی ساعت در هر هفته. برای مزد کارآموزی, شما ممکن است قادر به ساعت خود را تنظیم کنید و یا حتی مذاکره مزایای دیگر مانند کار از خانه. بدون در نظر گرفتن این مهم است که وقت شناس باشید به شما اثبات ارزش کارآموزی تجربه. جلسه مهلت برای پروژه های خود را نشان می دهد مافوق شما احساس هیجان زده و متعهد به انجام کار در زمان.

4. برنامه خود را در هفته پیش رو

giphy.com

کالج, همه چیز در مورد تلاش چیزهای جدید و محدود کردن خود را به تمرکز بر روی هر یک از جنبه های. از کلاس به بیرون رفتن با دوستان به کارآموزی می توان آن را سخت بدانید که چگونه برای سازماندهی روز خود را هنگامی که شما آنقدر شما می خواهید به انجام تحصیلی و اجتماعی است. بهترین راه برای به انجام رساندن همه چیز از پیش برنامه ریزی و نوشتن آن را تمام کردن. در آغاز هر هفته به نوشتن همه چیز شما می خواهید و یا نیاز به انجام در یک برنامه ریزو نوت بوک و یا مجله و کنار هم هر روز به بررسی یک نکته از لیست. از تکمیل پروژه کارآموزی خود را به نوشتن خود را جامعه شناسی مقاله و یا رفتن را به دوستان خود را هنگامی که شما به همه تعهدات خود را نوشته شده بر روی کاغذ شما هستند احتمال بیشتری برای به انجام رساندن آنها.

5. نمی Overcommit خودتان

giphy.com

اگر چه داشتن کارآموزی در یک راه شگفت انگیز برای ایجاد ارتباطات قوی در آینده شغلی خود را در زمینه و به دست آوردن تجربه کاری می توان آن را بسیار وقت گیر است. بسته به کارآموزی, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک فندک البته بار در طول ترم که شما در حال کارآموزی اگر ساعت احساس بیش از حد خواستار است. با این حال گفت: بسیار مهم است برای برقراری ارتباط به رئیس خود را که شما یک دانشجوی تمام وقت و دیگر تعهدات علاوه بر این کارآموزی را در نظر بگیرید. این مجموعه انتظار است که شما می توانید کار چند روز در هفته بدون احساس ضعف در تلاش برای نگه دارید تا خود را با کار درس و کلاس.

6. اگر به کارآموزی پرداخت نشده است بپرسید اگر دیگری جبران خسارت در دسترس است

giphy.com

در حالی که ایده آل نیست در اکثر موارد پرداخت نشده کارآموزی گاهی اوقات ارائه بهترین فرصت برای گرفتن پای خود را در درب. یک چیز به نظر در هنگام گرفتن کارآموزی پرداخت نشده است اگر کارفرمای شما می تواند به شما ارائه هر گونه مزایای اضافه شده است. برای مثال اگر شما در حال انتظار برای آمدن به دفتر سه روز در هفته برای خود کارورزی بپرسید اگر خود را حمل و نقل می تواند تحت پوشش در صورتی که حمل و نقل عمومی است نه یک گزینه. این است بسیار رایج در میان مزد کارآموزی اما معمولا تنها ارائه شده اگر شما به اندازه کافی شجاع هستند بپرسید. علاوه بر این با توجه به شرکت برخی از موقعیت های پرداخت نشده را ارائه کارآموزان با وعده های غذایی رایگان. پول خرج کردن در چیزهای کوچک مانند Uber و ساندویچ می توانید به سرعت اضافه کنید اگر شما در حال کارآموزی چند روز در هفته است. آیا نمی شود خجالتی به رئیس خود بپرسید اگر وجود دارد هر چیزی که آنها می تواند کمک.

7. صحبت کردن و صدای شما را شنیدم

giphy.com

بهترین راه برای ایستادگی در کارآموزی خود را که به طور صریح و اختصاص داده شده به کار خود را. اگر چه آن ممکن است تهدید آمیز در ابتدا عضویت در جلسات ستاد و کمک افکار خود را در مورد چگونگی بهبود این شرکت و روز به روز کارآموز عملیات. انجام نمی شود ترس به صحبت می کنند ذهن خود را در مورد کار خود را و صدای خود را به نگرانی در اگر شما احساس می کنید سالم. کارفرمایان می خواهند به خود آموزش کارورزان اما نمی دانند ممکن است بهترین پروژه ها برای شما شامل در. اگر شما یک پروژه شما احساس می کنید کشیده شده به سمت و می خواهید برای دریافت درگیر اجرای آن توسط رئیس خود و گرفتن ابتکار عمل برای انجام آن خودتان.

8. بحث خود را به مدرسه فارغ التحصیلان

giphy.com

ساده ترین راه برای پیدا کردن کارآموزی و یا شبکه ای با موفقیت به ارتباط با همسالان خود را که فارغ التحصیل شده اند و با تجربه بازار کار. اکثر مدارس غالبا میزبان فارغ التحصیلان میکسر دادن خود دانش آموزان این فرصت را برای ارتباط با دانش آموختگان است که کار در شرکت های در این نزدیکی هست. برای نشان دادن علاقه به پژوهش شرکت شما امیدواریم که برای کار در LinkedIn برای دیدن اگر هر یک از فارغ التحصیلان مدرسه شما در حال حاضر در حال کار وجود دارد. پیام آنها را برای دیدار با قهوه یک راه آسان برای اتصال با فشار کمتر از یک مصاحبه و یک راه عالی برای نشان دادن علاقه خود را در شرکت می باشد.

9. آیا عجله ندارد آن را

giphy.com

در پایان روز, کالج, کارآموزی وجود دارد به شما این فرصت را به تجربه جهان کار چند روز در هفته است. می توان آنها را خواستار هیجان انگیز و استرس بالا اما ارائه یک دیدگاه منحصر به فرد از شرکت شما خواهد بود در غیر این صورت هرگز. اگر چه شما ممکن است دوست دارم به عنوان یک کارآموز مهم است که برای به حداکثر رساندن زمان خود را در دانشگاه پس از چهار سال پرواز بسیار سریع است. پس از همه, شما باید بقیه عمر خود را به کار در یک محیط اداری بنابراین عجله نیست سال کالج با تاکید در مورد کارآموزی. این زمان به آن لذت ببرید و را به عنوان بسیاری از دوستان جدید را به عنوان شما می توانید در حالی که تجربه زندگی با استقلال کامل; امکان استفاده از آن!

10. پایان همه چیز خوب توجه داشته باشید

giphy.com

حتی اگر شما به پایان رسید کارآموزی بود که مورد علاقه خود را و سعی کنید برای پایان دادن به همه چیز را با همکاران و رئیس در یک نقطه بالا. چگونه شما ترک این شرکت مسائل تا حد زیادی به دلیل آن است که آخرین چیزی مافوق خود را به یاد داشته باشید در مورد شما. نشان می دهد شما در مورد مراقبت کارآموزی فرصت و افرادی که استخدام شما در وهله اول با بیرون رفتن از راه خود را به می گویند با تشکر از شما برای این فرصت و بعد با آنها را پس از شما به پایان رسید کار وجود دارد. علاوه بر این در آینده هنگامی که شما سعی می کنید به زمین دیگری کارآموزی و یا فرصت شغلی داشتن روابط خوب خود را با کارفرمایان قبلی بدان معنی است که آنها می تواند شما را به یک ستاره ای توصیه.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب