ماشه هشدار: مقاله شامل موضوعات خشونت علیه سیاه افراد در امریکا است. مراقبت از خودتان است. سلامت روان منابع موجود در انتهای مقاله.

آرام مصرف Burnside پل در پورتلند اورگان است. بدن دراز در سراسر خیابان در صورت پایین با دست به پشت سر خود را بیشتر با چند ماسک رنگی مخدوش کردن چهره خود را. نه دقیقه عجله در برابر باد و رودخانه و صدا از ترافیک در این نزدیکی هست حلقه بر روی بدن. و سپس یک شعار شروع به افزایش از عصبانی گلو: “من نمی توانم نفس بکشم. من نمی توانم نفس بکشم. من نمی توانم نفس بکشم.” قتل 45 ساله جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس آغاز تظاهرات جهانی ترین در امریکا است.

در حالی که ما سیاه و سفید خواهر و برادر گله به خیابان ها در اعتراض به, از مردم در تلاش برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. برخی از ترس واکنش از یک نادان بیانیه در حالی که دیگران به سادگی در یک دست دادن. چگونه می تواند ما را به عنوان سرکوبگر گروه پشتیبانی ما سیاه, خواهر و برادر, نه فقط در دوران پس از فلوید قتل اما از هم اکنون? اینترنت امتداد قبل از شما. به عنوان یک گروه ممتاز ما بیشتر دسترسی به اطلاعات از طریق تکنولوژی از جوامع محروم. وجود دارد هیچ بهانه ای به آموزش خود را اگر شما وسیله ای برای انجام این کار است. ما نیاز به باز کردن گفت و گو در میان یکدیگر در مورد آنچه antiracism به نظر می رسد در زندگی روزانه ما است.

در اینجا به برخی بایدها و فراموش کرد به سفید allyship.

انجام دهید:

1. درک سفید امتیاز

be an ally
@jadepurplebrown

مردم سفید تمایل به تمرکز بیشتر در سمت محروم از نژاد پرستی و نه از مزایای جانبی. امتیاز سفید است, اجتماعی, سیاسی و منافع اقتصادی است که یکی را دریافت بر اساس رنگ پوست. برخی از امتیازات عنوان ساده به عنوان سهولت خرید بدون سوء ظن در حالی که دیگران بیشتر وخیم تاثیر مانند دسترسی به بهداشت و درمان. این سازه مزایای عمدا منتشر در سراسر فرهنگ آمریکایی از طریق موسسات که به طور سیستماتیک رسوخ کردن سفیدی با قدرت به منظور پیشبرد سفید مردم را به یک موقعیت غالب و برای پایین آوردن افراد از رنگ را به یک تابع موقعیت. این امتیازات آشکار از طریق سیاست های اقتصادی, مزایای پلیس بودن, آموزش و پرورش, و بیشتر. سفیدی است که به عنوان پیش فرض. مردم سفید بسیار هماهنگ به مسابقه در نظر شناخت مردم از رنگ به عنوان “دیگر” یا تصدیق معایب برای مردم رنگ. اما امتیاز سفید پرواز در زیر رادار. بیشتر بخوانید درباره امتیاز سفید در اینجا.

2. گوش دادن به سیاه, خواهر و برادر

blm breonna taylor
@arielsishaha

ما به عنوان مردم سفید باید بستر گسترده ای برای صدای ما. مردم گوش دادن زمانی که ما صحبت می کنند و یا ارسال آنلاین به سادگی با استناد ما رنگ پوست. آن زمان ما با ارائه این پلت فرم برای ما سیاه و سفید خواهر و برادر. گوش دادن به تجارب خود را. هنوز واکنش دفاعی و به جای تأمل در آنچه آنها می گویند. آن را نشان دهنده احترام و در نظر گرفتن که هر دو اعتبار بلندگو و تشویق صدای خود را. گوش دادن به allyship.

3. درک تاریخ نژادپرستی در آمریکا

be an ally
@ava

آیا شما می دانید فهم و outs از 13th متمم? آن را بیش از لغو برده داری در واقع برخی استدلال می کنند آن را نمی لغو برده داری. دولت تصویب متمم قانون اساسی در سال 1865. آن را بار خوانده شده “نه برده داری و نه خدمت اجباری جز به عنوان مجازات برای جرم و جنایت بهشتی که حزب باید شده اند بموقع محکوم باید وجود داشته باشد در ایالت متحده و یا هر محل موضوع را به حوزه قضایی است.” این راه گریز در قانون استوار است در وسط. این اجازه می دهد تا بردگی و خدمت اجباری وجود دارد به عنوان یک مجازات برای یک جرم که منجر به سیاه کدهای Jim Crow و حال و روز توده حبس. برخی از مراجعه به جرم حبس به عنوان neoslavery به دلیل آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه جوامع است. اتمام Ave DuVernay مستند 13th در Netflix بکشد برای اطلاعات بیشتر.

4. خواندن ادبیات سیاه

black lit
@sistersuptown

بهترین شکل از آموزش و پرورش یک کتاب است. ادبیات سیاه فراوانی است اما اکثر مردم سفید توقف خواندن بعد از دبیرستان خواندن تکالیفمانند آلیس واکر رنگ بنفش و زورا نیل Liquid را به چشم خود مشاهده میکردید خدا. ضروری خواندن لیست باید شامل هر چیزی نوشته شده توسط سیاه و نویسندگان مانند زنگ قلاب آنجلا Y. دیویس جیمز بالدوین و Kimberlé Crenshaw. همه از این نویسنده نوشت: باور نکردنی نظریه مبتنی بر آثار است. بالدوین توانایی خود را در داستان به زندگی شخصیت ها از تمام جنبه های زندگی را مبهوت شما. هرگز فراموش نکنید که Audre Lorde به خصوص او مجموعه ای از مقالات خواهر و خارجی. اگر شما در زمان کوتاه و سپس خواندن Lorde مقاله “استفاده از خشم.” مدرن تر خوانش شامل Assata Shakur زندگینامه و میشل الکساندر جدید Jim Crow. هر دو کشف جرم حبس به عنوان یک racialized پدیده است. مطمئن باشید که برای خرید از سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی ها به جای شرکت های بزرگ مانند آمازون است.

5. شرکت در تظاهرات به عنوان مهمان

blm ally
@rayoandhoney

به یاد داشته باشید شما در حال اعتراض به عنوان یک مهمان. شما یک فرد سیاه و سفید. داشته باشیم که این تظاهرات یک فضای سیاه و سفید و شما وجود دارد به عنوان یک متحد. احترام کلیدی است.

6. اهدا به سیاه و سفید-اجرای orgs و کسب و کار

ally support
@freyabramblecarter

COVID-19 به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و سفید, کسب و کار و سازمان است. حمایت از آنها در زمان نیاز. حمایت از آنها را در تلاش خود را برای از بین بردن نابرابری نژادی. تظاهرات اغلب منجر به دستگیری بنابراین یکی دیگر از گزینه است برای کمک به قید وثیقه بودجه. این است یک راه عالی برای شرکت اگر شما نمی توانید اعتراض به علت یک معلول یا ضعف سيستم ايمنی بدن است. اتمام سنگ نورد’s لیست از مکان ها برای اهدای.

فراموش نکنید:

1. یک نمایشی متحد در رسانه های اجتماعی

performative ally
@tactilematter

اجازه دهید بحث در مورد خاموشی روز سه شنبه. بسیاری از مردم سفید ارسال شده مربع سیاه و سفید در Instagram در طول پنج شنبه, بسیاری با هشتگ #BlackLivesMatter. به جای تغذیه از اطلاعات با ارزش از جامعه سیاه و سفید از افراد و شرکت های مسدود Instagram با مربع سیاه و سفید. با سکوت. آن را آسان به پرش بر روی ارابه موسیقی به ویژه هنگامی که شما درک که ارابه موسیقی به عنوان یک بیان از همبستگی. اما bandwaggoning خطرناک و نمایشی. فکر می کنم به شدت در مورد حضور خود را در رسانه های اجتماعی و چگونه آن را تحت تاثیر قرار Black Lives Matter جنبش است. نشانه از رهبران و سازمان دهندگان اجتماعی در رسانه های اجتماعی.

2. با عجله به دفاع از پلیس یا مردم سفید

ally
@iamronnicole

پلیس نه یک مظلوم ، بسیاری از مردم ثبت نام به عنوان یک افسر پلیس با نیت خوب. تاثیر خشونت پلیس در جوامع در حال پاکسازی است که خوب قصد. بسیاری از مردم با نیت خوب اما تاثیر خود را مانند ارسال یک مربع سیاه و سفید در رسانه های اجتماعی منفی است. خود تاثیر خود را به عنوان یک گروه ممتاز.

3. فضا,

black dancer
@antuanbyers

ما را تا فضا در همه جا ما رفتن و ما متوجه نمی شوید. ما سفیدی اجازه می دهد تا دسترسی ما را به جهان و همه آن مزایای سیستمیک. در نظر گرفتن فضا را می توان فیزیکی مانند فشار دادن به خط مقدم از یک اعتراض و یا آوازی مانند تسلط مکالمات کلاس درس. گاهی اوقات در نظر گرفتن فضای دیجیتال است دوباره مانند ارسال مربع سیاه و سفید در Instagram. در نظر گرفتن چگونه شما حرکت را از طریق جهان و این که آیا آن را ضروری است که شما شنیده و دیده می شود ، مردم سیاه و سفید نیاز به فضای بیشتری وجود داشته باشد و رشد است. آنها که فضا.

4. غارت و یا خرابگری در تظاهرات

ally for black artists
@malene.بارنت

اقدامات خود را در تظاهرات منعکس کننده در جامعه است. به دلیل اعتراضات فراگیر سیاه و مسائل بسیاری را مقصر تمام اقدامات خشونت, تخریب و یا خرابکاری در جامعه است. در واقعیت ما را دیده اند که بسیاری از مردم با استفاده از این تظاهرات به منظور غارت و خرابگری. مردم سیاه و سفید اغلب سپر بلا برای سفید سنگین. فکر می کنم قبل از شما عمل می کنند. شما ممکن است جلوگیری از عواقب ناشی از ضرب وشتم از اعتراضات اما جامعه سیاه و سفید نیست.

5. درخواست مردم سیاه و سفید را به شما آموزش

ally education
@museummammy

آن است که این کار از مظلوم به آموزش كند. صرف وجود یک فرد از رنگ عاطفی طاقت فرسا است. تصور کنید که داشتن به آموزش بسیاری از مردم سفید در مورد اینکه چرا شما سزاوار حقوق برابر و چگونه برای رفتن در مورد آن. ما می توانیم بهتر انجام دهید! تلاش برای آموزش یک دیگر به عنوان سفید مردم است.

6. سکوت

speak out
@badguild

سفید سکوت سموم سیاه زندگی مهم جنبش است. ما افتخار را به ما می دهد قدرت. آن را به ما می دهد یک پلت فرم. استفاده از آن برای حمایت از ما خواهر و برادرها. چیزی جز خاموش ماندن. حتی اشتباهات سازنده تر از سکوت است. ما یادگیری از اشتباهات. هیچ چیز می آید از سکوت.

منابع

برای QTPOC:

ترانس تاسیسات: 877-565-8860

همجنسگرایان و دگرجنسگونهگان ملی خط تلفن: 888-843-4564

ائتلاف ملی ضد خشونت برنامه: 212-714-1141 (انگلیسی و اسپانیایی)

همجنسگرایان و دگرجنسگونهگان ملی جوانان Talkline: 800-246-7743گزارش این آگهی

لطفا این راهنمای سلامت روان منابع برای مردم سیاه و سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im