چگونه Mysuru متولد IAS افسر پیشرو, Jharkhand مبارزه علیه COVID-19

میسور | No comments

توسط B. C. Thimmaiah

میسور/Mysuru: سردار Vallabhbhai Patel یک بار گفت: “شما نمی خواهد که هند متحده اگر شما نمی خواهید-هند خدمات است که استقلال به آن صحبت می کنند ذهن است که احساس امنیت… قانون اساسی است که به منظور کار با حلقه ای از خدمات است که حفظ خواهد کرد این کشور دست نخورده است.”

یکی شروع به درک اهمیت خدمات مدنی در طول این زمان به چالش کشیدن مانند COVID-19 بیماری همه گیر. آن چیزی است که هند کارمندان دولت مواجه اند قبل از اینکه در حرفه خود. این نادرترین نادر. و بسیاری از IAS و IPS ماموران پلیس در خط مقدم — قهرمانان گمنام از COVID-19 بیماری همه گیر.

این بیماری همه گیر آورده و آنها را به مرکز, مرحله, درآمد آنها را قدردانی از تمام محله به خصوص از افرادی که در طرف دیگر از حصار. در حالی که نخست وزیر ترکیه است که مرکز عصبی همکاری نزدیک با وزارت بهداشت سطح زمین افسران اجرای دستورات و آمد تا با ایده های نوآورانه برای مبارزه با این بیماری و کمک به توده های مشترک دفع ترس و اتخاذ شیوه های سالم.

IAS افسران مانند Mysuru متولد B. Rajeshwariاست که در حال حاضر معاون کمیسر دومکا منطقه در Jharkhand, باید ثابت کرد که نوآوری کلید در COVID-19 مبارزه با. او همراه با یک شبکه گسترده ای از کارمندان دولت در حال برخورد با یک بحران است که یک سابقه.

Rajeshwari یک 2011-دسته ای Jharkhand کادر IAS مامور شده است در خط مقدم در مبارزه با این بیماری همه گیر در منطقه که توسط قبیله ای و نیمه شهری که در آن چالش های بسیار بالا هستند.

ایده های نوآورانه

جدا از او و فعال و منظم وظایف به عنوان سر منطقه که در آن او منجر به یک تیم از ماموران به پیاده سازی مستند هنجارها و برای اطمینان از تامین اقلام ضروری و مراقبت از سلامت کلی از منطقه و ساکنان Rajeshwari به آمده تا با ایده های نوآورانه مانند استفاده از دولت های منطقه را در صفحات رسانه های اجتماعی به اعلام رقابت هر روز صبح همراه با قوانین و مقررات آن.

این مسابقات با هدف نگه داشتن روحیه مردم بالا در طول مستند. هر روز صبح مردم داده می شود و وظایف از طریق رسمی صفحه رسانه های اجتماعی که در آن مردم می توانند با شرکت در مسابقات مختلف مانند پخت و پز و از لباس های فانتزی و mehndi design وظیفه با ماندن در خانه.

رقبا و پس از تکمیل وظایف خود را, آپلود عکس در همان صفحه رسانه های اجتماعی و نام برنده اعلام شده است روز بعد. Rajeshwari نیز قصد دارد به دور گواهی به برندگان یک بار مستند برداشته شده است. چنین تلاش خواهد درایو افکار مثبت در میان مردم و کودکان نیز می تواند بیان استعدادهای پنهان خود را. از جمله مسابقات جلوگیری از مردم را از تبدیل شدن به افسرده.

B. Rajeshwari نشان دادن hailstones جمع آوری شده در محل اقامت خود ترکیب در دومکا از Jharkhand.

یک راه زندگی

صحبت به ‘ستاره میسور’ بیش از تلفن از دومکا در Jharkhand دیروز Rajeshwari گفت: “مبارزه با COVID-19 یک فرصت طلایی به عنوان یک بوروکرات واقعا دیدن من قدرت و استفاده از آن مولد. همه ما باید به زندگی با COVID-19 تا ما با دریافت یک واکسن است و تقریبا برای رفتن به یک راه زندگی است. قبلا بی سابقه اقدامات مانند مستند به ما آموخته بسیاری از چیزها است. این آمار همه ما سخت به ویژه فقرا است. اما آن را آماده کرده و ما را برای یک نبرد طولانی تا واکسن می آید.”

Coorg عمومی مدرسه و Marimallappa را

Rajeshwari از اتمام تحصیلات دبیرستان را در Coorg مدرسه دولتی (پلیس) در Gonikoppal و سرانجام در سال 2000. او سپس مورد مطالعه در Marimallappa کالج در Mysuru. اتمام کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم سیاسی در دانشگاه او را پاک امتحانات خدمات شهری در سال 2011 از Jharkhand دسته ای.

پدر او K. Bheemappa تحسین از جید روستا در Shivamogga در حالی که مادر او B. Rathna تحسین از Hubballi. او دارای دو خواهر و برادر بهارات و Manjunath. این بود که پدر او بود که در بخش غیر مستقیم که goaded او را به خدمات شهری و خدمات اداری. مادر و برادر کوچکترش بهارات در حال ساکنان Mysuru. Rajeshwari شوهر Suraj Bhagat است که یک تاجر از ماهاراشترا و پسرش Rudra فقط خود را به اتمام LKG.

بی سابقه بیماری همه گیر

“من در خدمات مدنی آکادمی برای آموزش و برگشتم به دومکا منطقه on Mar. 15 که قبلا بی سابقه COVID-19 اپیدمی شد اتفاق می افتند. پس از آن مستند جایی که معاون کمیسیون و Superintendents از پلیس تا به حال به همین نقش مجریان و در همان زمان به اطمینان از صاف و عرضه کالاهای اساسی و داروها و مراقبت از جمعیت مهاجر و فقیرترین فقرا” او گفت:.

“تا کنون وجود دارد نه تنها Coronavirus مورد مثبت در دومکا منطقه اما شده است وجود دارد یک مورد مثبت در یک روستا که در مرز دومکا. این یک موضوع حساس است به عنوان وجود دارد بسیاری از حرکات سبزیجات در سراسر مرز و ما باید فوق العاده محتاط. این نیمه شهری و مناطق قبیله ای که در آن مردم کمی به عقب گذاشته و دومکا منطقه مرز سهام با غرب بنگال و بیهار. ما گسترش آگاهی و همراه با سرپرست پلیس رامش (که از Ballari در کارناتاکا), ما در حال انجام های مختلف آگاهی از برنامه ها و مسخره دریل” Rajeshwari توضیح داد.

این مستند تحت تاثیر Rajeshwari بیش از حد. در حالی که پدر او Bheemappa گیر کرده است در Mangaluru او برادر Manjunath گیر کرده است در یک روستا که در آن او انجام خدمات اجتماعی در حالی که مادر او Rathna و ظهر از ماندن در Mysuru. “من در حفظ و در تماس با خانواده به طور منظم,” او گفت:.

IAS افسر Rajeshwari دادن شوهرش Suraj Bhagat کوتاه کردن مو در طول مستند. تصویر سمت راست نشان می دهد Rajeshwari شوهر و پسر Rudra پس از کوتاه کردن مو.

دومکا DC به شوهر پسر یک مدل موی مناسب و معقول

مدتی بازگشت دومکا DC B. Rajeshwari ارسال شده یک عکس در توییتر که در آن از او دیده پیرایش مو از شوهرش Suraj Bhagat و پسر Rudra به عنوان کشور تحت مستند. پس از ارسال این تصویر در رسانه های اجتماعی او گفت: این یک درس برای همه است.

او در توییتر نوشت: “رفتن با روند!! در بر داشت زمان برای این بیش از حد! در حالی خراب روی بچه ها مدل موی… من فکر می کنم من یک کار خوب.” “سالن آرایش, سالن, همه چیز بسته است. یکی می توانید انجام دهید این چیزهایی که در خانه شما فقط نیاز به یک کمی از اعتماد به نفس” او گفت:.

در این تصویر او دیده پیرایش مو از شوهرش Suraj Bhagat که نشسته است در مدفوع با یک حوله و او در حال اجرا است قیچی خودش. Rajeshwari گفت که مستند است که انگیزه مردم باقی می ماند و متکی به خود. “هیچ کس نباید وابسته به دیگران برای چیزهای کوچک,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>