چگونه من نگه داشته ام خودم را عاقل در قرنطینه

مجبور به انزوا و جدا از کسانی که ما به طور مداوم هیچ گونه نگرانی در مورد یک شبح virus خواهد شد به احتمال زیاد تلفات در هر کسی. Coronavirus نهفته است زندگی هر کس چه از طریق یک کار اخراج, از دست دادن یک دوست و یا نامشخص بازگشت به کالج. به من لگد از من در پردیس مسکن ترم بعدی هستم و به طور مداوم به نگرانی در مورد آلوده کردن پدر و مادر من با COVID-19 چون من کار به عنوان یک نجات غریق در هر روز است. برای نگه داشتن خودم از bingeing Netflix را نشان می دهد و پیمایش از طریق Infinite در بستر من برای ساعت ها در پایان, من به دنبال راه های کوچک را به خودم شادی در جهان نامشخص.

مطالعه بیشتر در برای برخی از خود مراقبت روال من گنجانیده شده و به زندگی روزانه من به خاطر خودم عاقل.

محصولات مراقبت از پوست: از جوش پوپر به گواهی داروخانه محصولات مراقبت از پوست تستر

face mask
giphy.com

من در مورد شما نمی دانم, اما من خوردن راه بیشتر مواد غذایی آشغال در خانه از کالج. این رژیم غذایی ناسالم همراه با فقدان ورزش باعث می شود برای پوست چرب و ناخالص جوش. از محصولات مراقبت از پوست روال محور عمدتا در اطراف Cetaphil شوینده روزانه صورت و پاک و روشن دوگانه عمل مرطوب کننده — هیچ چیز فانتزی, فقط ساده Walgreens خرید — من شروع به استفاده از ماسک های صورت من انباشته از کریسمس و تولد به مکمل من مراقبت معمول و یا عدم یکی است. هر زمان که من منافذ احساس فوق العاده مسدود یا من فقط می خواهم به درمان خودم یک ماسک صورت حمل و نقل من به آبگرم. من عاشق Wei زیبایی ریشه طلایی تمیز کردن گل و لای ، در حالی که گاهی اوقات احساس می کنم مثل ماسک های صورت نمی در واقع انجام هر کاری برای کمک به چهره های وی با نام تجاری در واقع باعث می شود صورت من احساس تازه و پاک به جای لزج. آنها هزینه یک پنی زیبا اما اگر شما ریخت و پاش, شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان درمان گاه به گاه برای پوست شما. بنابراین در طول این زمان که ما باید در همه زمان در جهان پیدا کردن محصولات مراقبت از پوست روال یا ماسک که با این نسخهها کار بهترین برای شما و درمان yo-خود.

ورزش: از سیب زمینی نیمکت به تمرین ستاره

dog lifting its leg with sweat bands
giphy.com

پس من معمول بدنسازی تمرینات و کلاس های ورزش لغو شد, من تا به حال برای انطباق با تمرینات من به محدود تجهیزات من در خانه من: تردمیل پنج پوند دمبل و 15 پوند kettlebell. علاوه بر راه رفتن در اطراف محله من من جنبش محدود خود را به راه رفتن از اتاق به آشپزخانه. من سعی کردم در حال اجرا چند بار اما بعد از هر اجرا, احساس کردم کمتر و کمتر انگیزه برای دوباره آن را انجام دهد. در حال حاضر من انجام تمرینات بازو با 15 پوند kettlebell و استفاده از یوتیوب برای پیدا کردن انرژی زا, فیلم تمرین. شروع کردم با Zumba کانال به نام LiveLoveParty.TV گروهی از رقصندگان که پست Zumba تمرینات به موسیقی محبوب است. مورد علاقه های شما شامل تمرینات خود را به “فیزیکی” با دعا Lipa و “قدرت” با کمی مخلوط کنید. گروه رقص می تواند هر کسی به کرات به حرکت می کند.

دیگر کانال یوتیوب من با استفاده از اغلب شامل MadFit. صاحب, Maddie, نوشته های کوتاه فیلم تمرین به آهنگ های محبوب است که تمرکز بر روی یک منطقه از بدن مانند بازوها و شکم گنده/پاها و یا کامل بدن. آهنگ او تمرینات فقط تاریخ و زمان آخرین تا زمانی که این آهنگ را می کند, بنابراین من می توانید پنج یا شش تن از آنها را در میان می شکند. من به ویژه مانند او 2010s رقص تمرین تصویری. که نمی خواهم به ورزش به ضرب و شتم از “طبقه” توسط J Lo و Pitbull و یا “نوک پا” توسط Jason Derulo? رقص تمرینات نیازی به بینندگان به دراز بر روی زمین و آنها به من عرق کردن مانند دیوانه. فقط به خاطر اینکه ما می تواند غیر روحانی در تخت ما در تمام طول روز به این معنا نیست که ما باید. خوب ایجاد عادات ورزشی شرکت خواهد پرداخت شد.

دوستی: از تنهایی و منزوی به اجتماعی پروانه

zoom call on SNL
giphy.com

یکی از سخت ترین بخش های قرنطینه شده است دیدن نیست عزیزان چهره به چهره است. را برای از دست دادن و از آن مهم تعاملات شروع کردم با استفاده از زوم و FaceTime به نگه دارید تا با دوستان است. گروه خود را از ویژگی های ساخته شده آن را واقعا آسان به صحبت با بسیاری از مردم می خواهم این بار ما می خواهم خودرا برای امتحان اماده بیست نفر را در یک اتاق خوابگاه برای مسابقات پوکر و شب فیلم. من هم استفاده Netflix به شراب خواری بیرونی بانک ها و آواتار و زمان آخرین Airbender با دوستان از کالج.

Netflix حزب اجازه می دهد تا مردم برای تماشای یک نمایش و یا فیلم به طور همزمان در صفحه نمایش های مختلف و صحبت کردن با یکدیگر از طریق چت و نوار در سمت. مشابه گوگل پسوند وجود داشته باشد برای Hulu و دیزنی+. من هنوز هم می خواهید به سعی کنید Scener گوگل فرمت که اجازه می دهد تا مردم را به تماس تصویری به جای فقط متن چت در حالی که آنها به تماشای یک فیلم و یا نشان می دهد. تعاملات اجتماعی مردم را از رفتن دیوانه خود را. کم نیست در آن لازم است تماس ها و حضورها حتی اگر بحث فقط پنج دقیقه طول می کشد.

کار: از تعویق ایستگاه به یک پیاده روی روز برنامه ریز

day planner
giphy.com

در حالی که قرنطینه می توانید آن را احساس می کنید مانند هیچ مسئولیت بیشتر وجود داشته باشد من هنوز هم خودم را با مسئولیت های متعدد. من تا به حال یک کنترل از راه دور کارآموزی تابستان کلاس و وقت lifeguarding کار به من مشغول نگه دارید اما من پیدا کردم آن را سخت برای ایجاد انگیزه خودم را به نگه دارید تا با من کار می کنند. به من کمک کند تبدیل شدن به سازنده تر من سعی کنید برای گرفتن کار انجام می شود در طول روز به نگه داشتن من شب ها رایگان. در حالی که من گیر که به قاعده کاملا و زمان استراحت به راحتی خونریزی به کار من سعی کنید به چوب به یک روال بنابراین من نمی تواند با غرق کار می کنند. خانواده من ممکن است خواندن این و خنده در چگونه من خودم را به نظر می رسد به طوری سازماندهی شده و در بالای کار من اما این فکر که شمارش درست است ؟

خانوادگی زمان: از کشورهای جدا به زیر یک سقف

The Simpsons driving in the car
giphy.com

یکی از چیزهایی که من نیستم از در قرنطینه است و هم خانواده. خواهر من نبوده است, صفحه اصلی برای این مدت طولانی از او در کالج بنابراین پدر و مادر من لذت بردن از این زمان های غیر منتظره با ما هر دو. ما را از ثابت استدلال ما همه کار در اتاق های جداگانه. ما صرف بیشتر از زمان ما با هم در زمان شام. خوردن ما هم تقریبا هر شب. قبل از من تا به حال هیچ علاقه ای به یادگیری چگونه به طبخ بنابراین من اجازه پدر و مادرم و خواهر و رسیدگی به شام در حالی که به من کمک کرد تا با پاکسازی. بیش از قرنطینه, من سعی کردم برای کمک بیشتر به شام آماده کمک به ریز ریز کردن سبزیجات هم بزنید پاستا یا دسر. من هنوز هم چیزهای زیادی برای یادگیری اما من پیدا کردن کمک به من و خانواده که قادر به خوردن آنچه من کمک کرد طبخ باعث می شود شام خانواده خاص تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im