چگونه من به ارمغان آورد برادوی به اتاق خواب من

کالج مگزین | No comments

در عجیب ترین شکل از همبستگی جهانی و جهان تطبیق با زندگی در قرنطینه. این یک منحنی یادگیری برای مطمئن, اما ما به شما قدرت را از طریق. دانشجویان در سراسر جهان تا به حال جان خود را ریشه کن و آپلود آنلاین. برای بسیاری از آنها فقط احساس می کنم کمی زحمت این تغییر است.

اما من مطالعه موسیقی تئاتر و برادوی ساخته نمی وجود داشته باشد از طریق یک صفحه نمایش.

A Chorus Line
giphy.com

درست است–Broadway مدرسه رفته مجازی. البته این پرسش است. ممکن است به باله در اتاق خواب خود را ؟ آیا خانواده شما ذهن صدای راديال آهنگ آینده از اتاق زندگی می کنند ؟ شما می توانید جلو و بازیگری صحنه بیش از زوم? حقیقی ترین پاسخ من می تواند به هر یک از این سوالات است… من بدانند آن. من هفته اول کلاس آنلاین بود و پر از موانع. من یاد گرفتم با WiFi در دوران کودکی من در اتاق خواب است نه سازگار با زوم. من فوق العاده سگ مکا دوست دارد به پوست هر درب در خانه باز می شود. مادر من قویترین اصرار به خلاء هر زمان که من را خودم از قطع.

من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به تنظیم مجدد به زندگی در خانه و در عین حال در اینجا ما هستند.

Waitress
giphy.com

با تمام این حواس او را پرت من می توانم احساس من عملکرد کیفیت به آرامی لغزش از طریق ترک. با وجود داشتن تمام همکلاسی های من در مقابل من بر روی کامپیوتر من, من فوق العاده قطع–عاطفی و الکترونیکی. به نظر من بهترین چیزی که در مورد موسیقی تئاتر است که ارتباط عاطفی من با ساخت صحنه من همکاران که ممکن نیست در زوم پلت فرم. انگیزه من برای کار کاهش یافت. من خودم تنفر چیزی که من عاشق ترین در جهان–موسیقی تئاتر است. زوم خراب چه به من به ارمغان آورد بسیاری از شادی…بنابراین من فکر کردم.

ما اغلب می شنویم که طرز فکر مثبت کلیدی برای موفقیت است. هنگامی که واقعیت در مجموعه ما به سرعت متوجه است که پیگیری از مثبت بودن همیشه آسان نیست. در حالی که من می دانم که منفی می تواند مانع بهره وری در زمان های سخت (مانند یک در سراسر جهان همه گیر شاید) آن را دشوار است به ساکن در آن است. من همچنین می دانستم که یک حزب ترحم نمی خواهد کمک کند یا نه. در كشور ما به رغم وجود وضعیت فعلی من یادگیری برای پیدا کردن مبارک و واقع بینانه و متوسط. نه هر روز کامل خواهد بود. آن خواهد شد که فراز و نشیب درست مثل زندگی عادی… اما موفقیت شخصی ناشی از ساخت بهترین از یک وضعیت دشوار.

من به خودم افتخار من, خلاقیت, به ویژه هنگامی که با مشکل مواجه شده است.

Work!
giphy.com

من نوآوری من کمک می کند تا پیدا کردن راهی برای خروج از شرایط دشوار. من می دانم که من می توانم کنترل آینده, اما من می تواند تصمیم گیری است که تاثیر من در حال حاضر. با این طرز فکر جدید من به آرامی در بر داشت راه برای انطباق با من عملکرد جدید در فضا است.

اولین مشکل را حل کند: کلاس های رقص. چه هستم من قرار است به چرخ زدن من بر روی راه برادوی اگر من یک رقص کامل استودیو در اختیار من? با تشکر کاهش انتظارات مجددا مرتب و مبلمان ارزان, انفصال سالن مجموعه (با تشکر از آمازون نخست!) و یک بلندگوی Bluetooth من به طور موقت تبدیل اتاق خواب به یک استودیو رقص. است که آن را کامل ؟ جهنم ندارد. آن را در حال حاضر انجام? آن را به.

مشکل دوم را حل کند: کلاس های بازیگری. من باید قادر به اتصال عاطفی با صحنه من شریک در سفارش به ما بگویید که شخصیت های داستان به درستی که نیاز به آسیب پذیری. یک پلت فرم آنلاین باعث می شود چیزی که در حال حاضر دشوار است برای رسیدن به ده برابر سخت تر است. چگونه من که قرار بود برای انجام یک صحنه از طریق زوم? آسان– تغییر متوسط. پس از بحث و برنامه ریزی, شریک زندگی من و من تصمیم گرفتم به مرحله ما شکسپیر صحنه به عنوان اگر آن را یک فیلم است. برای نهایی ما ما دوباره صحنه ما از ریچارد سوم با عروسک–و هر دو معلم ما و هم آن را دوست داشتم. من متوجه شدم که آن حس را ندارد به تظاهر زوم تئاتر زندگی می کنند, اما من می تواند دستکاری آن به تناسب شرایط و موقعیت من.

که زیبایی از هنر است.

cries in Shakespeare
giphy.com

در ضمن من تازه کشف مهارت های حل مسئله, من شروع به کاوش تلاش خلاق و پروژه های من “ندارد زمان” قبل از قرنطینه. من پرسیده شور و شوق من برای گلوله روزنامه نگاری شخصی در سازمان مبتنی بر شبکه مجله با تن از اتاق شخصی استعداد و خلاقیت در هر صفحه. من شروع به نواختن پیانو دوباره. من حتی به در و دانلود Infiniteکه ثابت می کند بسیار اعتیاد آور در بهترین راه ممکن است. من یادگیری است که فقط به خاطر زندگی “عادی” است که در برگزاری این معنا نیست تعقیب خوشبختی است متوقف شود.

در “انطباق و غلبه بر” هرگز پله واقعی تر از در حال حاضر. همراه با تراز وسط قرار دارد COVID-19 منحنی ما در حال یادگیری برای تنظیم منحنی یادگیری ما به کار آنلاین. آن را یک وضعیت ایده آل است, اما همه ما باید در حال حاضر. توصیه من به دانشجویان در همه جا صرف نظر از اصلی ساده است: تکیه به آنچه باعث می شود شما شاد ترین در حال حاضر و قرنطینه خواهد زوم کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>